O nás

Jsme moderní stomatologické centrum, které poskytuje služby nejvyšší kvality za dostupnou cenu a spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami. V tuto chvíli přijímáme také nové pacienty.

Náš tým poskytuje veškeré spektrum služeb zubního lékařství. Provádíme ošetření zubního kazu, čištění kanálku ale také nejsložitější estetické a rekonstrukční práce. Vedoucí lékař MDDr. Nima Mahdian, Ph.D. je atestovaný obličejový a čelistní chirurg s letitými zkušenostmi z nemocničního prostředí (VFN, FN Motol) a provádí i ty nejtěžší stomatochirurgické zákroky (zavádění zubních implantátů, dostavby kostí, extrakce zubů moudrosti a další..). Staráme se také o ty nejmenší pacienty, pro které nabízíme ošetření v analgosedaci, která rozpouští jejich úzkost z ošetření.

Každý pacient je pro nás důležitý a přistupujeme k němu individuálně a s empatií. Zakládáme si na bezbolestném ošetření a věříme, že návštěva zubaře se může obejít bez strachu z provedeného výkonu.

Vycházíme vstříc také časově vytíženým pacientům a nabízíme možnost provedení tzv. blokové sanace chrupu. Jedná se o ošetření více zubů v jedné návštěvě, která šetří čas i peníze pacienta.

To vše v příjemném prostředí našeho stomatologického centra.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Přečtěte si více
IČO