Dentyl - Centrum zubní péče

Výplně zubů

Nejbližší zařízení

• Martina Trojanová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Když mi paní doktorka řekla, že se MUSÍM starat o své zuby,tak jsem konečně pochopil, že doopravdy musím. Díky našemu rozhovoru jsem našel vůli k pravidelnému čištění mého chrupu a jsem za to hrozně moc rád.

• Martina Mullerová mi vysvětlila jak o své zuby pečovat se vším všudy a pečlivě. Forma, jakou mi to podala byla nepřekonatelná, s tak výborným vystupováním jsem se ještě nesetkala.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Kateřina Bardiovská-Tylová

Zubař, MUDr.

• Redakce by si měla především opravit působiště MUDr.Kateřiny Tylové Bardiovské.
      Pracuje a poskytuje péči na špičkové profesionální úrovni ve svém centru DENTYL,Americká 36,Praha 2.
      Samo prostředí,které zde vytvořila,působí na pacienta velmi uklidňujícím dojmem.Vše je pak umocněno jejím lidským a především profesionálním přístupem.
      Jestli se někdo bojíte zubaře--zajděte tam a uvidíte.Přestanete se bát.
      Vřele doporučuji.

• D

Ojedinělý a neobvyklý přístup k pacientům.Přes její mládí zcela profesionální práce.
      Před výkonem vše vysvětlí,navrhne řešení,vše konzultuje.Výborná a vůbec nic u ní nebolí.

• Vladivoj Tuzar

Anesteziolog, MUDr.

• M

S panem doktorem Tuzerem jsem měla "tu čest", když můj malý syn podstupoval stomatologický zákrok na klinice Dent Medico. Pan doktor je velmi profesionální co se týká přístupu k dětem i rodičům. Již během seznámení se, mě naprosto zbavil obavy ze zákroku a uspání mého syna. Jeho práce a samotná analgosedace naprosto předčila má očekávání a za jeho péči jsem velice vděčná. Se stomatology v Dent Medicu tvoří úžasný tým a patří jim velké díky za péči, kterou malým pacientům poskytují. Mirka Jůzová

• A

Pan doktor je profesionál a má vlídný přístup i k dětem, které ne vždy spolupracují, jak by měly. Pod jeho dohledem a péčí celý zákrok proběhl naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře