O nás

V ordinaci DENTO věříme, že prevence a pečlivá domácí ústní hygiena jsou základem pro dlouholetý zdravý a zářivý úsměv. Námi nabízené služby se snažíme stále zkvalitňovat a proto je pro nás nedílnou součástí pravidelná účast na odborných školeních, seminářích a jiných vzdělávacích akcích.

Zakládáme si na dlouhodobém přínosu pro klienta a profesionálním přístupu. Nabízíme dentální hygienu pro děti i dospělé, hloubkové čištění, odstranění masivních nánosů pigmentací pomocí Air-flow, ošetření přecitlivělých zubů, domácí i kombinované bělení zubů, prodej dentálních pomůcek a doplňků ústní hygieny.

Více informací najdete na našich webových stránkách https://www.dhdento.cz

Budeme se těšit,
tým DENTO
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Sandra Smělá instruktáž domácí dentální hygieny

K Sandře chodím již několik let, jsem velmi spokojená. Vždy je milá, vše vysvětlí, pečlivá. Na pravidelné ošetření k ní dochází i partner i děti. Sandra je velmi profesionální a co se týká ošetření dětí, nemám slov. Zabaví je, vše důkladně vysvětlí, ukáže, dětem dokonce přidá dárečky a na návštěvu do ordinace se vždy těší.

Sandra Smělá instruktáž domácí dentální hygieny

Paní Sandru to baví, což je vidět a její přístup je tak od ostatních odlišný. Zaměřuje se na problém a dobře vysvětluje jak ho odstranit. Jejím cílem je naučit lidi já vše zvládnout sami a že pravidelně návštěvy nejsou potřeba.

Sandra Smělá garantované bělení zubů

Ordinaci paní Smělé jsem před dvěma lety navštívila na základě doporučení. Od té doby docházím jen k ní.
    Líbí se mi pečlivost a důkladnost, která je v tomto oboru na místě.
    Vše umí dobře vysvětlit a pacientovi dobře poradit.
    Tady můžete vidět osobu, která tuto práci opravdu dělá se zájmem ve všech směrech.
    A co se dentální hygieny týče, nikdy jsem neměla tak vyčištěné zuby :))

Sandra Smělá léčba onemocnění dásní

Dobrý den, ordinaci paní Smělé jsem navštívil včera a strašně se mi ulevilo. Doporučení jsem dostal od mého zubního lékaře, který mi oznámil, že mám zánět, ale nic moc více mi neřekl. Paní Smělá si získala rychle mojí důvěru, ošetření bylo důkladné. Velice věcně mi problém popsala, vysvětlila rozlišení zánětu a parodontitidy, odpověděla na mé dotazy a spolu jsme dali dohromady plán, jak dál. Díky paní Smělé jsem motivovaný problém řešit a trochu si sypu popel na hlavu, že jsem nezačal s léčbou dříve. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Sandra Smělá léčba onemocnění dásní

Paní Smělá je člověk na svém místě! Všem vřele doporučuji a paní Smělé děkuji za její super přístup.
    Na svou první dentální hygienu (kvůli parodontotídě) jsem šla s hrůzou ze zubařů a všeho, co by se tomu mohlo podobat. Vše vysvětlila, ukázala a hlavně bezbolestně ošetřila. Opravdu nejlepší přístup ke klientovi, jaký jsem kdy zažila. Dnes jsem pravidelnou pacientkou a na dentální hygienu se pokaždé TĚŠÍM!

Kontakt

Budečská 33/2165, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps