Dentální hygiena DENTO

(2 názorů)

Dentální hygiena DENTO

Budečská 33/2165, Praha 2

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

V ordinaci DENTO věříme, že prevence a pečlivá domácí ústní hygiena jsou základem pro dlouholetý zdravý a zářivý úsměv. Námi nabízené služby se snažíme stále zkvalitňovat a proto je pro nás nedílnou součástí pravidelná účast na odborných školeních, seminářích a jiných vzdělávacích akcích.

Zakládáme si na dlouhodobém přínosu pro klienta a profesionálním přístupu. Nabízíme dentální hygienu pro děti i dospělé, hloubkové čištění, odstranění masivních nánosů pigmentací pomocí Air-flow, ošetření přecitlivělých zubů, domácí i kombinované bělení zubů, prodej dentálních pomůcek a doplňků ústní hygieny.

Více informací najdete na našich webových stránkách https://www.dhdento.cz

Budeme se těšit,

• Anthos A3
  • MELAG Vacuklav
  • MELAG Melaseal

Zákroky

• Odstranění naddásňového zubního kamene a plaku
  • Odstranění poddásňového zubního kamene a plaku
  • Garantované domácí bělení zubů
  • Scaling

Vyšetření

• Index CPITN - slouží k posouzení onemocnění parodontu a návrhu terapie
  • Plakový index - udává množství plaku
  • Gingivální index - slouží k posouzení stupně zánětu dásní a jejich krvácivosti

Nemoci

• Zánět dásní
  • Krvácení dásní
  • Parodontitida (parodontitis, parodontóza)
  • Zápach z úst (foetor ex ore)
  • Aft, afty

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Sandra Smělá

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• J
      Umístění: Dentální hygiena DENTOSlužby: léčba onemocnění dásní

Dobrý den, ordinaci paní Smělé jsem navštívil včera a strašně se mi ulevilo. Doporučení jsem dostal od mého zubního lékaře, který mi oznámil, že mám zánět, ale nic moc více mi neřekl. Paní Smělá si získala rychle mojí důvěru, ošetření bylo důkladné. Velice věcně mi problém popsala, vysvětlila rozlišení zánětu a parodontitidy, odpověděla na mé dotazy a spolu jsme dali dohromady plán, jak dál. Díky paní Smělé jsem motivovaný problém řešit a trochu si sypu popel na hlavu, že jsem nezačal s léčbou dříve. Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

• J
      Umístění: Dentální hygiena DENTOSlužby: léčba onemocnění dásní

Paní Smělá je člověk na svém místě! Všem vřele doporučuji a paní Smělé děkuji za její super přístup.
      Na svou první dentální hygienu (kvůli parodontotídě) jsem šla s hrůzou ze zubařů a všeho, co by se tomu mohlo podobat. Vše vysvětlila, ukázala a hlavně bezbolestně ošetřila. Opravdu nejlepší přístup ke klientovi, jaký jsem kdy zažila. Dnes jsem pravidelnou pacientkou a na dentální hygienu se pokaždé TĚŠÍM!