BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o.

(41 názorů)
Zobrazit lékaře

BODY klinika plastické a estetické chirurgie Brno Více

BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o.

Údolní 8a

60200 , Brno , jihomoravský

BODY klinika plastické a estetické chirurgie Brno

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Zdeněk Herzan

• M

Pana doktora Herzána mohu jen pochválit. Provedl mi skvěle plastickou operaci.
      Je to zkušený chirurg, který má i patřičnou empatii k pacientům. Pracoviště
      na kterém pracuje má hezké prostory a dobře vybavený operační sál. Veškerý personál se k pacientům chová uctivě. Dojíždějí sem na operace i pacienti ze zahraničí, zejména z Rakouska. Vše uvedené svědčí o dobré kvalitě celého týmu.
      Všem za kvalitní péči děkuji.
      MUDr. Pavel Ovísek

• Byla jsem velmi spokojená

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Pavel Holuša

• D

Dávám plný počet, v r.2000 jsem si nechala dělat u pana doktora augmentaci a výsledek skvělý. Včera jsem byla poprvé na ultrazvukovém vyšetření prsu a bylo mi řečeno, že vše je i po těch letech naprosto v pořádku.... což je samozřejmě díky kvalitním implantátům a velmi dobře odvedené práci. Na zákrok jsem šla na doporučení od kamarádek, protože v r. 2000 nebyly informace tak lehce dostupné jako dnes a dobře jsem udělala. Děkuji pane doktore.

• Doporucuji, pan doktor mi opravil velice zfusovanou opreci po jinem chirurgovi.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Hana Zimovčáková

• T
      Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o.Služby: Laser

U paní doktorky jsem byla na laseru obličeje. Vše dopadlo skvěle, má zlaté ruce. Kéž by takových lékařů bylo víc.

• A

U paní doktorky jsem podstoupila augmentaci prsou. Mohu jen doporučit ! Výsledek operace je velmi hezký, jsem nadmíru spokojená. Přístup nejen paní doktorky Zimovčákové, ale také veškerého personálu na klinice byl skvělý - všichni byli velmi profesionální ale zároveň pozorní, citliví, ochotní kdykoliv pomoci. Paní doktorka všechny kroky operace a rekonvalescence podrobně vysvětlí, po operaci i při následných kontrolách je velmi příjemná.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Ivo Menšík

• V
      Umístění: BODY klinika plasticke chirurgie s.r.o.Služby: Estetický zákrok

Pan doktor je člověk na svém místě, perfektní přístup k pacientům, všechno důkladně vysvětlí, ukáže a má zlaté ruce. Více takových lékařů.

• S

Prostě naprostá spokojenost. Perfektní práce špičkový výsledek a hlavně, lidský přístup. Jsem po modelaci prsou a nevěřila jsem, že je možné mít zas hezká pevná prsa!! Doporučuji!!

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře