Gynekologická ambulance
Nemocniční 204, Prachatice

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Všem vřele doporučuji, nic nezanedbá a vše dotáhne do konce, pečlivá, důsledná, zkrátka člověk na svém místě

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě. Je velmi milá, a ačkoliv nemám ráda vyšetření u gynekologa a jsem hodně stydlivá, paní doktorka i sestřička, jsou skvělé lidské ženské, a vždycky se díky ním přestanu bát a ostýchat.Co je pro mne nedocenitelné, a dokonce života budu paní doktorce vděčná, je to, že nám zachránila syna, kdy díky její rychlé a naprosto profesionální reakci nás okamžitě poslala do porodnice, kde se musel provést akutní císařský řez. Jen díky nepodcenění situace a dobrému úsudku jsme dnes všichni zdraví. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

Tato paní doktorka byla má první gynekoložka a mohu říct, že jsem byla spokojena. I ten počáteční strach a stud ze mně odbourala. Je milá a příjemná. Nyní chodím sice k jinému gynekologovi, ale to z důvodu lepší dostupnosti mého bydliště.

K paní doktorce chodím asi 3 roky, chová se přívětivě, nemáme nejmenší problém s komunikací. Musím na vyšetření brát s sebou malé děti, nikdy není problém, skvělá sestřička vždy pohlídá. Velmi oceňuji, že paní doktorka zcela profesionálně zvládla mé odmítnutí genetického vyšetření a amniocentézy, což bohužel zatím u nás není samozřejmostí. Stejně tak se zdržela komentářů k mému rozhodnutí pro porod ve vzdálené severočeské porodnici. Naštěstí jsem zatím neměla vážnější zdravotní problémy, které bychom spolu musely řešit, ale v péči této lékařky se cítím dobře. Dokonce vítám, že oproti mým zkušenostem z těhotenství v péči pražských lékařů mě MUDr. Kocourková nechala mnohem více "v klidu" a počet "nutných" vyšetření byl najednou o dost menší než v Praze. Což jsem já ocenila, ne každému to samozřejmě musí vyhovovat.

k pani doktorce sem presla kvuli tehotenstvi, abych nemusela daleko dojizdet, upozornuji ze nejsem nijak narocna, ale tohle uz nikdy, nic mi nerekla, nechtela mi prodat ani fotku z ultrazvuku, nemluve o tehotenske prukazce, na kterou si pockate tak do ctvrteho mesice, nakonec me odmitla vysetrit kdyz me dva dny bolelo bricho, uz nikdy vice.... mozna je v pohode, pokud vam nic neni a nic po ni nechcete, ale jak ma neco udelat a nejen navic, jen proste vyvinout nejakou cinnost tak je neprijemna a neochotna.

K pani doktorce chodim od takovych svych 7let jako k male se keme chovala vellice mie abych se niceho nebaa dostavala sem sadkosti za to ze jsem bya sikovna...po letech jsem se k ni vratila a jsem velice spokojena.Muzu napsat jen chvalu...doporucuji

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je milá a vždy mi dobře poradila.
Mohu jen doporučit, divím se jak tady píšete, že je chladná, já takové
zkušenosti nemám.

K paní doktorce chodím už nějaký rok a nemohu říct špatné slovo jestli je někdy nepříjemná no a kdo není? Vždy mi velice pomohla a vše dotahla do konce nestalo se , že by někdy něco zanedbala. Paní doktorka je ve svém oboru profesionál a myslím si ,že i velice dobrá to jak působí na pacientku je už jen na té pacientce jak si to pobere já s ní problém rozhodně nemám a vždy když přijdu je na mě moc milá a příjemná. Mohu jen doporučit...

Před lety jsem k p. doktorce chodila. Je odbornice, ale nepříjemná a studená. Ženy mají určitě z každého vyšetření obavy, ale ona se neusměje, nevysvětlí a někdy jsem nevěděla, na čem jsem.