Yvonna Kocourková, gynekolog Prachatice

MUDr. Yvonna Kocourková

Gynekolog

8 názorů

Uložit


Adresa

Nemocniční 204, Prachatice
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

B
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě. Je velmi milá, a ačkoliv nemám ráda vyšetření u gynekologa a jsem hodně stydlivá, paní doktorka i sestřička, jsou skvělé lidské ženské, a vždycky se díky ním přestanu bát a ostýchat.Co je pro mne nedocenitelné, a dokonce života budu paní doktorce vděčná, je to, že nám zachránila syna, kdy díky její rychlé a naprosto profesionální reakci nás okamžitě poslala do porodnice, kde se musel provést akutní císařský řez. Jen díky nepodcenění situace a dobrému úsudku jsme dnes všichni zdraví. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka byla má první gynekoložka a mohu říct, že jsem byla spokojena. I ten počáteční strach a stud ze mně odbourala. Je milá a příjemná. Nyní chodím sice k jinému gynekologovi, ale to z důvodu lepší dostupnosti mého bydliště.


K

K paní doktorce chodím asi 3 roky, chová se přívětivě, nemáme nejmenší problém s komunikací. Musím na vyšetření brát s sebou malé děti, nikdy není problém, skvělá sestřička vždy pohlídá. Velmi oceňuji, že paní doktorka zcela profesionálně zvládla mé odmítnutí genetického vyšetření a amniocentézy, což bohužel zatím u nás není samozřejmostí. Stejně tak se zdržela komentářů k mému rozhodnutí pro porod ve vzdálené severočeské porodnici. Naštěstí jsem zatím neměla vážnější zdravotní problémy, které bychom spolu musely řešit, ale v péči této lékařky se cítím dobře. Dokonce vítám, že oproti mým zkušenostem z těhotenství v péči pražských lékařů mě MUDr. Kocourková nechala mnohem více "v klidu" a počet "nutných" vyšetření byl najednou o dost menší než v Praze. Což jsem já ocenila, ne každému to samozřejmě musí vyhovovat.


k pani doktorce sem presla kvuli tehotenstvi, abych nemusela daleko dojizdet, upozornuji ze nejsem nijak narocna, ale tohle uz nikdy, nic mi nerekla, nechtela mi prodat ani fotku z ultrazvuku, nemluve o tehotenske prukazce, na kterou si pockate tak do ctvrteho mesice, nakonec me odmitla vysetrit kdyz me dva dny bolelo bricho, uz nikdy vice.... mozna je v pohode, pokud vam nic neni a nic po ni nechcete, ale jak ma neco udelat a nejen navic, jen proste vyvinout nejakou cinnost tak je neprijemna a neochotna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

K pani doktorce chodim od takovych svych 7let jako k male se keme chovala vellice mie abych se niceho nebaa dostavala sem sadkosti za to ze jsem bya sikovna...po letech jsem se k ni vratila a jsem velice spokojena.Muzu napsat jen chvalu...doporucuji


L

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, je milá a vždy mi dobře poradila.
Mohu jen doporučit, divím se jak tady píšete, že je chladná, já takové
zkušenosti nemám.


P

K paní doktorce chodím už nějaký rok a nemohu říct špatné slovo jestli je někdy nepříjemná no a kdo není? Vždy mi velice pomohla a vše dotahla do konce nestalo se , že by někdy něco zanedbala. Paní doktorka je ve svém oboru profesionál a myslím si ,že i velice dobrá to jak působí na pacientku je už jen na té pacientce jak si to pobere já s ní problém rozhodně nemám a vždy když přijdu je na mě moc milá a příjemná. Mohu jen doporučit...


S

Před lety jsem k p. doktorce chodila. Je odbornice, ale nepříjemná a studená. Ženy mají určitě z každého vyšetření obavy, ale ona se neusměje, nevysvětlí a někdy jsem nevěděla, na čem jsem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti