Yvona Obručová, psycholog Zlín

PaedDr. Yvona Obručová

Uložit

Psycholog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Padělky I 3644, Zlín
ALFA farm

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: ALFA farm Jiný

Byla jsem u paní doktorky zatím jenom párkrát, ale jsem s ní spokojená a chodím k ní ráda. Je fajn a upřímná.


Ověřeny pacient
Umístění: ALFA farm Jiný

Paní Obručová je velice profesionální, empaticka, vždycky mi pomohla. Chodím k ni 2 roky a maximální spokojenost, nemám co vytknout. Pozorně naslouchá, má smysl pro humor. Nemůžu si stěžovat. Léčba u ni má smysl.


J
Ověřeny pacient
Umístění: ALFA farm Jiný

Příjemné prostředí, empatický a precizní přístup, paní doktorka má smysl pro humor, z mých zkušeností nejlepší z okolí Zlína


F
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Neprofesionální přístup. Vyšetření 9-ti letého dítěte probíhalo celou dobu s rodičem, dotazník velmi nečitelný. Po půl roce nemám v ruce zprávu.


Q
Ověřeny pacient

Paní psycholožka je super, byl jsem maximálně spokojený s jejím přístupem.. Děkuji za vše.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá,se synem jsem u ní byla poprvé a je opravdu odborník na svém místě,pokud někdo potřebuje pomoc jen doporučuji


M

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, umí naslouchat, je přímá. Velice mi sedla, když bylo potřeba podržela mne, když bylo zase potřeba, zcela otevřeně se mnou hovořila. Moc mi pomohla a stále pomáhá. Kéž by takových odborníků bylo více.


Chodím k paní Obručové asi půl roku. Její přístup mi sedl a jsem s ní spokojený.. rozebereme spolu spoustu věcí a já jí plně důvěřuji. Řekne vždy co si myslí a je upřímná.
Doporučuji!


Je výborná!!! Její přístup se mi moc líbil!!!


Dost jsem se stěhovala, vyzkoušela jsem více psychologů, ale tahle paní doktorka mi vyhovovala nejlépe. Umí poslouchat,ale také říct svůj názor a našla ve mě rezervy, o kterých jsem ani nevěděla. Dík


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám slabší formu ADHD a dočetl jsem se, že marihuana to z části léčí. je mi 16 let. Může mi to pomoct k soustředění? Děkuji

Dobrý den, naopak marihuana může vaše potíže se soustředěním zhoršit. Vhodné je konzultovat vaše obtíže s psychiatrem či psychologem, psychiatr může na naše symptomy navrhnout odpovídající medikamentozní léčbu, s psychologem můžete pracovat na technikách a režimových opatřeních, které mohou napomoci. S pozdravem Yvona Obručová.

PaedDr. Yvona Obručová

Dobrý den všem,
mám podezření na Aspergerův syndrom, ale po předchozí špatné zkušenosti nechci chodit k žádným psychologům, dá se Aspergerův syndrom prokázat i jinak než při konzultaci s psychologem?

Předem děkuji za odpověď.

Markéta

Dobrý den, diagnostika Aspergerova syndromu je komplexní záležitost, kompetentní jsou k tomu psychologové a psychiatři, tedy bez konzultace se zmíněnými odborníky to asi nepůjde, pouhé podezření nestačí. S pozdravem Yvona Obručová

PaedDr. Yvona Obručová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti