ALFA farm
Padělky I 3644, Zlín

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: ALFA farm Jiný

Byla jsem u paní doktorky zatím jenom párkrát, ale jsem s ní spokojená a chodím k ní ráda. Je fajn a upřímná.

Umístění: ALFA farm Jiný

Paní Obručová je velice profesionální, empaticka, vždycky mi pomohla. Chodím k ni 2 roky a maximální spokojenost, nemám co vytknout. Pozorně naslouchá, má smysl pro humor. Nemůžu si stěžovat. Léčba u ni má smysl.

Umístění: ALFA farm Jiný

Příjemné prostředí, empatický a precizní přístup, paní doktorka má smysl pro humor, z mých zkušeností nejlepší z okolí Zlína

Nedoporučuji. Neprofesionální přístup. Vyšetření 9-ti letého dítěte probíhalo celou dobu s rodičem, dotazník velmi nečitelný. Po půl roce nemám v ruce zprávu.

Q

Paní psycholožka je super, byl jsem maximálně spokojený s jejím přístupem.. Děkuji za vše.

Paní doktorka je skvělá,se synem jsem u ní byla poprvé a je opravdu odborník na svém místě,pokud někdo potřebuje pomoc jen doporučuji

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, umí naslouchat, je přímá. Velice mi sedla, když bylo potřeba podržela mne, když bylo zase potřeba, zcela otevřeně se mnou hovořila. Moc mi pomohla a stále pomáhá. Kéž by takových odborníků bylo více.

Chodím k paní Obručové asi půl roku. Její přístup mi sedl a jsem s ní spokojený.. rozebereme spolu spoustu věcí a já jí plně důvěřuji. Řekne vždy co si myslí a je upřímná.
Doporučuji!

Je výborná!!! Její přístup se mi moc líbil!!!

Dost jsem se stěhovala, vyzkoušela jsem více psychologů, ale tahle paní doktorka mi vyhovovala nejlépe. Umí poslouchat,ale také říct svůj názor a našla ve mě rezervy, o kterých jsem ani nevěděla. Dík

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, dyslexie u verbálních testů nevadí, nejsou založené na čtení, s pozdravem Obručová

PaedDr. Yvona Obručová