Yvona Obručová, psycholog Zlín

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Padělky I 3644, Zlín
ALFA farm

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: ALFA farm Jiný

Paní Obručová je velice profesionální, empaticka, vždycky mi pomohla. Chodím k ni 2 roky a maximální spokojenost, nemám co vytknout. Pozorně naslouchá, má smysl pro humor. Nemůžu si stěžovat. Léčba u ni má smysl.

Umístění: ALFA farm Jiný

Příjemné prostředí, empatický a precizní přístup, paní doktorka má smysl pro humor, z mých zkušeností nejlepší z okolí Zlína

F

Nedoporučuji. Neprofesionální přístup. Vyšetření 9-ti letého dítěte probíhalo celou dobu s rodičem, dotazník velmi nečitelný. Po půl roce nemám v ruce zprávu.

Q

Paní psycholožka je super, byl jsem maximálně spokojený s jejím přístupem.. Děkuji za vše.

Paní doktorka je skvělá,se synem jsem u ní byla poprvé a je opravdu odborník na svém místě,pokud někdo potřebuje pomoc jen doporučuji

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, umí naslouchat, je přímá. Velice mi sedla, když bylo potřeba podržela mne, když bylo zase potřeba, zcela otevřeně se mnou hovořila. Moc mi pomohla a stále pomáhá. Kéž by takových odborníků bylo více.

Chodím k paní Obručové asi půl roku. Její přístup mi sedl a jsem s ní spokojený.. rozebereme spolu spoustu věcí a já jí plně důvěřuji. Řekne vždy co si myslí a je upřímná.
Doporučuji!

Je výborná!!! Její přístup se mi moc líbil!!!

Dost jsem se stěhovala, vyzkoušela jsem více psychologů, ale tahle paní doktorka mi vyhovovala nejlépe. Umí poslouchat,ale také říct svůj názor a našla ve mě rezervy, o kterých jsem ani nevěděla. Dík

Byla jsem velmi spokojená a doporučuji všem, díky za vše.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mám slabší formu ADHD a dočetl jsem se, že marihuana to z části léčí. je mi 16 let. Může mi to pomoct k soustředění? Děkuji

Dobrý den, naopak marihuana může vaše potíže se soustředěním zhoršit. Vhodné je konzultovat vaše obtíže s psychiatrem či psychologem, psychiatr může na naše symptomy navrhnout odpovídající medikamentozní léčbu, s psychologem můžete pracovat na technikách a režimových opatřeních, které mohou napomoci. S pozdravem Yvona Obručová.

• Dobrý den všem,
    mám podezření na Aspergerův syndrom, ale po předchozí špatné zkušenosti nechci chodit k žádným psychologům, dá se Aspergerův syndrom prokázat i jinak než při konzultaci s psychologem?

Předem děkuji za odpověď.

Markéta

Dobrý den, diagnostika Aspergerova syndromu je komplexní záležitost, kompetentní jsou k tomu psychologové a psychiatři, tedy bez konzultace se zmíněnými odborníky to asi nepůjde, pouhé podezření nestačí. S pozdravem Yvona Obručová