Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Polská 9130, Trutnov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Velmi hodná vždy usměvavá ve všem precizní paní doktorka chodím k ní několik let a v žádném případě bych neměnila pečlivá ochotná nemám jedinou výtku a naše nová sestřička také moc hodná jen škoda, že tady není takových lékařů víc mnozí by si měli vzít z naší paní doktorky příklad.Jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mám takovou paní doktorku mohu jen všem doporučit takový přístup se málo kde vidí jaký má paní doktorka a naše milá sestřička p.Porcalová


D
Ověřeny pacient

Co do preciznosti velmi dobrá lékařka, bohužel ve svém zájmu o pacienta nezná míru, pročež se čekací doba protahuje zpravidla až na několik hodin, neboť před pracujícími nebo studujícími jsou upřednostňováni důchodci, kteří nikam jinam, než na "pokec" s paní doktorkou, nespěchají. Zatímco tedy pro studenty a pracující je vřelá socializační atmosféra v čekárně během několikahodinových prostojů k ničemu, důchodcům se jistě líbí a proto ji koneckonců i zhusta vyhledávají. Na kašlajícího mladého člověka tam potom koukají jako na nepřítele, který jim přišel znepříjemňovat přátelské povídání při čekání na triviální odběr krve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Svědomitá, přístupná, všem vyhoví i po pracovní době, sice se u ní déle čeká, ale vyplatí se to - všem doporučuji


H

Velmi spokojen s výkony paní doktorky. Má o pacientův zdravotní stav zájem. Čekací doby sice delší až dlouhé, ale je to právě kompenzováno s jejím zájmem.


důvěryhodná lékařka, s opravdovým zájmem o léčení pacientů, navíc velmi příjemná


Paní doktorka je jedna z nejsvědomitějších praktických lékařů, s velmi ochotným a empatickým přístupem.


lÉKAŘKA MUDr.Gultová - má všestranný zájem o svého pacienta. Provádí důkladné vyšetření a pro zjištění příčiny případné poruchy organizmu- odešle na další odborná vyšetření. Je obdivuhodné, jak si pamatuje neduhy, prodělané nemoci svých pacientů a bez ohledu na čas se věnuje pacientům. Její ordinace je stále plná. UMÍ VŽDY VYHOVĚT, I KDYŽ někdy musí ordinovat bez sestřičky.


Ověřeny pacient

Je mou ošetřující lékařkou několik let ,nemohu si na ni stěžovat.Je pečlivá a velice obětavá.Mohu ji každému jen doporučit.


Ověřeny pacient

Velice pečlivá doktorka,ochotná,pečlivá a starostlivá.Ač bydlím dvacet km.od Trutnova a mám možnost přejít k obvodnímu lékaři ve svém bydlišti tak setrvávám u paní doktorky právě z důvodů výše uvedených.Přečetl jsem si některé negativní názory které tady píšou někteří jedinci které se hlavně týkají dlouhé čekací doby v čekárně.Měli by si uvědomit že vyšetření pacienta nelze zvládnout za deset minut a s tím i spojené psaní případných následujících vyšetření či receptů.Myslím že stačí uvažovat selským rozumem a uvědomit si že právě pečlivost paní doktorky zabere čas který se každému bohatě vyplatí.Co by nám bylo platné vyšetření které bude hotové během pěti minut a nepomohlo by nám ,jelikož by byla třeba chybná diagnosa či špatné naordinování léků.Co se týče sestřičky dělá co může,jenom si vzpoměnte kolikrát musí jít ke dveřím a řešit všelijaké žádosti,recepty a též nervozitu čekajících v čekárně protože každý pospíchá.Stačí si uvědomit že ten čas který strávíme čekáním je nutná dan pro to abychom se uzdravili.Já osobně dávám nejlepší ocenění sestřičce i paní doktorce.


Perfektní doktorka s výborným přístupem k pacientovi,obětavá,moji těžce nemocnou manželku navštíví v případě potřeby i pozdě navečer


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti