Sam. ordinace PL pro dospělé
Polská 9130, Trutnov

Velmi hodná vždy usměvavá ve všem precizní paní doktorka chodím k ní několik let a v žádném případě bych neměnila pečlivá ochotná nemám jedinou výtku a naše nová sestřička také moc hodná jen škoda, že tady není takových lékařů víc mnozí by si měli vzít z naší paní doktorky příklad.Jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mám takovou paní doktorku mohu jen všem doporučit takový přístup se málo kde vidí jaký má paní doktorka a naše milá sestřička p.Porcalová

Co do preciznosti velmi dobrá lékařka, bohužel ve svém zájmu o pacienta nezná míru, pročež se čekací doba protahuje zpravidla až na několik hodin, neboť před pracujícími nebo studujícími jsou upřednostňováni důchodci, kteří nikam jinam, než na "pokec" s paní doktorkou, nespěchají. Zatímco tedy pro studenty a pracující je vřelá socializační atmosféra v čekárně během několikahodinových prostojů k ničemu, důchodcům se jistě líbí a proto ji koneckonců i zhusta vyhledávají. Na kašlajícího mladého člověka tam potom koukají jako na nepřítele, který jim přišel znepříjemňovat přátelské povídání při čekání na triviální odběr krve.

Svědomitá, přístupná, všem vyhoví i po pracovní době, sice se u ní déle čeká, ale vyplatí se to - všem doporučuji

Velmi spokojen s výkony paní doktorky. Má o pacientův zdravotní stav zájem. Čekací doby sice delší až dlouhé, ale je to právě kompenzováno s jejím zájmem.

důvěryhodná lékařka, s opravdovým zájmem o léčení pacientů, navíc velmi příjemná

Paní doktorka je jedna z nejsvědomitějších praktických lékařů, s velmi ochotným a empatickým přístupem.

lÉKAŘKA MUDr.Gultová - má všestranný zájem o svého pacienta. Provádí důkladné vyšetření a pro zjištění příčiny případné poruchy organizmu- odešle na další odborná vyšetření. Je obdivuhodné, jak si pamatuje neduhy, prodělané nemoci svých pacientů a bez ohledu na čas se věnuje pacientům. Její ordinace je stále plná. UMÍ VŽDY VYHOVĚT, I KDYŽ někdy musí ordinovat bez sestřičky.

Je mou ošetřující lékařkou několik let ,nemohu si na ni stěžovat.Je pečlivá a velice obětavá.Mohu ji každému jen doporučit.

Velice pečlivá doktorka,ochotná,pečlivá a starostlivá.Ač bydlím dvacet km.od Trutnova a mám možnost přejít k obvodnímu lékaři ve svém bydlišti tak setrvávám u paní doktorky právě z důvodů výše uvedených.Přečetl jsem si některé negativní názory které tady píšou někteří jedinci které se hlavně týkají dlouhé čekací doby v čekárně.Měli by si uvědomit že vyšetření pacienta nelze zvládnout za deset minut a s tím i spojené psaní případných následujících vyšetření či receptů.Myslím že stačí uvažovat selským rozumem a uvědomit si že právě pečlivost paní doktorky zabere čas který se každému bohatě vyplatí.Co by nám bylo platné vyšetření které bude hotové během pěti minut a nepomohlo by nám ,jelikož by byla třeba chybná diagnosa či špatné naordinování léků.Co se týče sestřičky dělá co může,jenom si vzpoměnte kolikrát musí jít ke dveřím a řešit všelijaké žádosti,recepty a též nervozitu čekajících v čekárně protože každý pospíchá.Stačí si uvědomit že ten čas který strávíme čekáním je nutná dan pro to abychom se uzdravili.Já osobně dávám nejlepší ocenění sestřičce i paní doktorce.

Perfektní doktorka s výborným přístupem k pacientovi,obětavá,moji těžce nemocnou manželku navštíví v případě potřeby i pozdě navečer