Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Náměstí 28.října 818, Česká Kamenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Vstupní vyšetření do nového zaměstnání - vyšetření perfektní, přístup perfektní, chování lékaře k pacientům na neskutečné úrovni. Víc takových lékařů!!!! Dlouho jsem tak skvělý přístup nezažila a myslím, že ani nezažiji.

Dle mého názoru,kdyby se chovali všichni lékaři k pacientům tak jako p.Walter
bylo by naše zdravotnictví na vysoké úrovni.Kdykoliv nám vyšel vstříc i když ne-
bydlíme v České Kamenici.A sestřička je výborná,co nestačí pan doktor,vše vám
vyřídí ona.Je hodně lékařů,které bych nedoporučovala např.MUDr.Mašková,ale pan
doktor k nim určitě nepatří.Děkuji

J

Pan doktor je vždy velice slušný, zdvořilý, čisťoučký. Podání ruky a kravatu beru jedině pozitivně, pan doktor je prostě takový gentleman. Vždy mi pomohl, i když moje problémy byly tak podivné, že jsem je třeba ani nedokázala pořádně popsat. Sestřička je zlatá, hrozně příjemná a je milé, že si pacienty velmi dobře pamatuje. Pouze při její nepřítomnosti, když je tam sestřička-náhradnice, v ordinaci i čekárně většinou zavládne dokonalý chaos:)


D

I já se chci připojit k tomu nejlepšímu hodnocení, pan doktor je velmi ochotný, zdvořilý a výborný lékař. Zdvořilost a tolerance se v dnešní době vidí stále méně a právě tím je mi nadmíru příjemný. Když už člověk nějaký problém má, alespoň se nebojí, nebo nestydí přijít si pro radu. I sestřička je úžasná. Děkuji za všechno.


M

Navštěvuji pana doktora několik let a jsem s ním max. spokojená. Nic nepodcenil a nezanedbal. Velmi profesionální a příjemný přístup ..(je smutné, že lidem vadí slušné vychování. Na podání ruky nevidím nic špatného naopak je to známka slušnosti. A to, že ho lidé odsuzují pro takové věci je i směšné, kdo z nich si vydezinfikuje nákupní košík než jde nakupovat?? Určitě bych pana doktora neměnila. Sestřička je poklad opravdu příjemná a milá.
Jsem maximálně spokojená


N

Svědomitý lékař


P

je výborný a jestli někomu vadí, že mu ze slušnosti podává ruku,tak ať k němu nechodí. Je fakt výborný a vždy rád pomůže a poradí.


K

doporučujeme. jsme zde velice spokojeni profesionalita,ochota ,milá a rychlá sestřička...


P

já osobně jsem byl také spokojený. Pravdou je, že jsem u tohoto svého nového lékaře byl po cca 5-ti letech, kdy jsem ještě při poslední marodnosti navštívil pana doktora Rukla na kterého velmi rád vzpomínám pro jeho laskavost , pečlivost a profesionalitu. Nehodlám srovnávat pana Rukla a pana Waltera ani jako člověka ani jako lékaře jelikož ani jednoho jsem blíže nepoznal a lékařské práci nerozumím, každopádně bych se nestyděl tohoto svého nového lékaře doporučit jiným, protože jsem byl spokojený jak s přístupem tak s jednáním včetně vyléčení mého problému.


P

Neodsuzovala bych tak snadno jen proto, že je zdvořilý a snaží se navázat kontakt s pacienty. Ruce si beztak musí každý umýt po návštěvě ordinace,protože nikdy nevíte kdo před vámi vzal za kliku.Z mé zkušenosti má zájem o pacienta a s léčbou jsem spokojena.Já myslím že vše ukáže čas, pokud mu Kamenice dá šanci.Zaujmout místo po skvělém lékaři jako byl pan doktor Rukl opravdu není snadné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti