Zubní lékařka
Vídeňská 5, Znojmo

Velmi příjemná a usměvavá zubařka. Rád vzpomínám na časy, kdy jsem za ní chodil. Rozhodně doporučuju, není důvod se bát.

No,koukám,že tu je názor od názoru,ale větší počet lidí se nikdy neshodne. I kdyby byl doktor sebelepší,najdou se lidi,kterým prostě nesedí. Já paní doktoru znám už 21 let,což je sranda,protože mi je 27 :) začala jsem k ní chodit v na ZŠ,kdy jsme chodili společně se školou. Nikdy na mě nekřičela,nikdy nebyla nepříjemná (což se divím,když ji dennodenně do křesla usedá tucet hysterických a uřvaných dětí). Prošli jsme si spolu vse,trhali jsme 3 zuby naráz,kvůli rovnátkům,já ubrečená,hotová,ale ona klidná a trpělivá. Po zákroku řekla,ať ještě ležím,jak dlouho chci,mamku uklidňovala,protože to prožívala se mnou :D Vždy se na mě culí,stále mi říká Petruško,jak před 20 lety :) Sestra skvělá,máváme na sebe ve městě... Záleží to prostě od člověka,já na ni vždy byla milá a ona na mě,vztahy přece vždy tvoří dva... 4 hvězdy dávám jen proto,že vím,že existují soukromé ordinace,které jsou luxusně vybaveny a dostane se vám tam kompletní péče,včetně dentální hyg.apod. Ale taky vím,že p.doktorka to tak nechce. Naposledy mi říkala,že sice u ní nedostanu luxusní kafe,ale je to proto,že chce,aby děcka,co k ní chodí na péči měly,takže má levnější bílé plomby atd. Je skvělá a já ji za tu dobu beru už jako rodinou známou :)

Mám se zuby problémy, ale díky paní zubařce se mi daří je v optimistickém duchu snášet. Ohledně péče o mé zuby paní doktorce plně důvěřuji...

Na preventivních prohlídkách sice příjemná , ale když jsem řekla, jaký zub mě bolí, bylo mi sděleno ,že mě NEMÁ co bolet.Později jsem se objednala podruhé(s tím samým problémem)..Potřetí už jsem paní doktorku neotravovala,přehlásila se (A v mé puse se těch problému našlo následně víc)..Názor na paní doktorku není vyloženě negativní,ale u jiného lékaře jsem spokojená (víc).

14 tupdní po výsní kontrole u paní doktorky jsem navštívila jiného pana zubaře, který mi našel více, než 4 kazy!!!

Dcera měla úraz na kole, paní doktorka mé dceři pomohla svým profesionálním přístupem k záchraně tří stálých zubu,
byl pátek a paní doktorka zrovna končila pracovní dobu, nezaváhala ani na chvilku-je to skutečný profesionál a také človek, který má srdce
za vše ji velice děkuji
Macková

Velice doporučuji paní doktorku u které jsem se nikdy nesetkala s nepříjemným chováním. spíše naopak paní doktorka je vždy pozitivně naladěná a působí velice profesionálně. Z dětství jsem přešla na dospěláckou kartu a velmi ráda jsem u paní doktorky zůstala.

Paní doktorka mé dceři též vytrhla zuby, které se vůbec nevyklaly-nechápala jsem a obořila se na ni-následně mi vysvětlila, že uvolnila místo pro srovnání ostatních zubů a správný růst nových. Vztekle jsem odešla. Popravdě jsem to pochopila až dceři zuby dorostly. I ortodontista mi její včasné konání hodnotil velmi kladně. Paní doktorce bych se nejradši omluvila.

K paní doktorce chodím již od mého dětství.
Jako malá jsem neměla ráda zubaře(a to nemám ani teď), byla jsem strašná hysterka, i když mi dělala obyčejnou prohlídku, křičela jsem. Bála jsem se jí.
Dneska ale vím, že paní doktorka to s náma myslí dobře, a pokud jí dítě na křesle nevyvádí, je příjemná.
Na poslední prohlídce jsme si celou dobu povídali. Bylo to dobré!

Mám podobný zážitek z dětství, kdy jsme se základní školou chodili povině na preventivní zubní prohlídky. Měla jsem jako dítě panický strach ze všech doktorů, který paní doktorka Němcová svých chováním, kdy na nás křičela, byla nepříjemná až zlá, umocnila na dlouhou dobu. Se svým dítětem bych k ní rozhodně nikdy nešla.