GoDent s.r.o.
Pod Malým vrchem 1510, Český Brod

Umístění: GoDent s.r.o. Jiný

Zubní kliniku GoDent v Českém Brodě velmi doporučuji. Při první návštěvě se mi pan doktor během vstupní prohlídky věnoval téměř hodinu, vše mi do detailu vysvětlil, zodpověděl všechny otázky, které jsem měla. Ihned další den jsem byla objednána na dentální hygienu, ze které jsem měla velké obavy, ale zbytečně. Pan XXXX, dentální hygienista, má citlivý přístup, za což jsem velmi vděčná. Poprvé v životě jsem dostala odborné a názorné vysvětlení, jak se správně starat o zuby. Návštěva zubní kliniky GoDent je příjemný zážitek, protože všichni, počínaje recepcí a ošetřením konče, jsou nejen profíci ve svém oboru, ale také nesmírně milí lidé.

Umístění: GoDent s.r.o. Jiný

Pan doktor Soroka je milý mladý člověk s profesionálním přístupem k pacientům. Po nepříjemných zkušenostech z předchozího bydliště mu srdečně děkuji za záchranu mého zubního "skanzenu". Všem pacientům doporučuji .

Umístění: GoDent s.r.o. zubní vyšetření

Mohu jen poděkovat za perfektní a hlavně profesionální přístup . Milý personál a opravdu velice individuální přístup pana doktora .Moderní ordinace s veškerým komfortem .
Moc dekuji :-) ????

Umístění: GoDent s.r.o. ošetření

Absolutni spokojenost, mohu jen doporučit. Profesionální přístup jak k dospělým tak k dětem. Jednaní na úrovni.