Praktický lékař gynekolog
Komenského nám. 19, Brušperk

Pan doktor mi od cca 14 let nutil antikoncepční hormony ač jsem byla naprosto zdravá a v 18ti to dovršil protržením panenské blány při preventivce, čímž mě neuvěřitelně nasral.

S manželem jsme dlouho pokoušli o otěhodnění. Díky kombinaci farmakolečby a operačního zákroku jsme přirozenou cestou otěhotněli a nyní vychováváme již roční mimi. Děkuji panu doktorovi. Sestřičky jsou velmi milé, ochotné a vstřícné... Nemcova

U pana doktora jsem vždy moc spokojená, veškeré úkony se mnou probírá a vysvětluje, takže vždy rozumím tomu co a proč dělá. Můžu jen doporučit.

Pana pripmáře mohu jen doporučit.Sicě někdy má svou náladu ale je to profesionál.Te´d jsem těhotná tak tam chodím často ale má zlomenou nohu takže tam má zástup paní doktorku Kulovou a je taky příjemná.Takže doporučuji

Hodně příjemný lékař chodím k němu a teď budu častěji jelikož sem těhotná...

znam p. dr. 40 roku,moc mi pomohl,je to výborný lekar.

Pan doktor není zase tak moc špatný, ale určitě některé věci poměrně zbytečným řeší nasazením hormonů nic méně při diagnist.rakovině prsu v rodině(u více členů) se mu zdá zbytečný třeba i ultrazvuk, což se my zdá jako dost velký hazard.No nic však každý máme právo si takového gynekologa jakého chceme.

Pan doktor vše pěkně vysvětlí. Někdy, ale má až moc staromodní metody a názory. Ale pro starší paní, které k němu chodí je vhodný. Nemám nic proti ani nic pro. Takže bez hodnocení

tento "úžasný" pan doktor mne nejen předávkoval hormony, když jsme se snažila otěhotnět, ale navíc léky v jeho předepsané kombinaci působily proti sobě. Navíc léky, které mi předepsal, se již několik let nevyráběly a musela jsme hledat alternativu po všech lékárnách v kraji. Navíc mne ani neposlal na žádná vyšetření a jaksi si nevšimnul, že ve výsledcích krve mám 10x zvýšenou hladinu některých hormonů, které způsobily, že jsem přibrala 20 kilogramů. Neobtěžoval se mne poslat na žádná odoborná vyšetření. Když jsme konečně odešla k jinému lékaři za 2 měsíce mne dal do pořádku a velice se divil mým problémům, proč je předchozí lékař neřešiul, když stačila předepsat jedna tabletka. Takže panu primáři moc děkuji, že mi během své péče zapříčinil dvouleté problémy a trápení, které jsem vůbec nemusela podstoupit.

Velmi příjemný a pečlivý doktor. Našel to, co jiní neviděli.