Odborný lékař chirurgie a mamologie
Kostelní 31, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Rovněž se přidávám s komentářem skvělého člověka a chirurga. MUDr. Mlčoch je skutečně velmi dobrý člověk. Upřímný, chytrý a hned v první řadě skvělý lékař.

Pan doktor je příjemný a zkušený a lidský chirurg.

Pan doktor Mlčoch výborný lékař a super člověk opravdu . Má smysl pro humor což je u lékaře super výborný přístup prostě neměnitelný Pan doktor když mám problém co se týká jeho oboru jdu ho vždy navštívit i můj praktický lékař má má na P. dokotora pozitivní názor , takže jen doporučuji . T.J.

Vynikající chirurg, pamatuji si ho již z 80-tých let, kdy operoval naši blízkou osobu. Takový lidský, citlivý a férový přístup lékaře tehdy vůbec nebyl běžný.
Na podzim minulého roku, shodou okolností, vyřešil během několika minut synkovu fimózu, bez nejmenších problémů a hlavně bez zbytečné narkózy - čímž mne ušetřil strachu z komplikací. A ještě vtipkoval, takže jsme všichni včetně synka odcházeli vysmátí. Je dobře, že jsou takoví lékaři.
Děkujeme a přejeme mu hodně zdraví a štěstí
Frejlichovi, Frenštát pod Radhoštěm

SYMPATICKÝ,OCHOTNÝ A ODBORNÍK.JE S NÍM SRANDA.DOPORUČUJI

Jeden z nejlepších doktorů v Novém Jičíně. S pacientem si nomálně popovídá, sem tam mu sice ujdede nějáke sprosté slovíčko, ale je to přece jenom člověk :)Chodím k němu pravidelně a musím říct, že bych ho neměnila

Vyslechne, přemýšlí, poradí, pomůže. Pacient odchází s dobrým pocitem, že se mu někdo věnoval. Je odborník.

Nejen vynikající lékař a chirurg, ale i dobrý člověk. Je již za zenitem, nicméně hodně lidem pomohl, hodně mladých lékařů naučil operovat, včetně mě. Vojto dík.