Adresa

Aurixal
Trávnická 2, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Aurixal Jiný

Vysoce cením profesionalitu, komunikaci, snahu a ochotu pomoci. Laikovi umí zdravotní problém velmi dobře vysvětlit a zasadit do širšího kontextu. Vřele doporučuji.

Ověřený profil
Umístění: Aurixal kašel dítěre

Musím jen chválit pana doktora,navštívím vždy když si v Brně doktoři neví rady.Je to opravdový profík,nejlepší ve svém oboru.Před lety mě operoval a dodnes jsem bez potíží.Nedám na něho dopustit.Je jednička ve svém oboru!Vždy profesionální přístup,vždy poradí,vyléčí.Jen ho mám trochu z ruky.Zdenka

Ověřený profil

Opravdu výborný doktor,jsem rád,že jsem tohoto doktora již před mnoha lety našel,poradí i to co nemusí,jsem s tímto doktorem nadmíru spokojen a v žádném případě bych ho nevyměnil.Kdyby takových odborníků,jako je pan doktor Šrot bylo více,je to jednička ve svém oboru.Děkuji Vám,pane doktore,za to,že nám pacientům tak profesionálně pomáháte.Jan Slunský

I
Ověřený profil

Po odborné stránce vše v pořádku. Ale pohrdavé až arogantní chování k pacientovi je neomluvitelné. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Pan doktor umí. Jako jeden z mála netápal při jistém problému a poradil co se dalo i nad rámec (k mému údivu). Kdyby tak uměli i ostatní, tak by to ve zdravotnictví vypadalo asi jinak.

Pan doktor sice působí arogantním a pohrdavým dojmem, ale já jsem z jeho péčí co se týče celé naší rodiny a mých dětí nadmíru spokojená. Pan doktor je machr ve svém oboru, i když věřím že umí být i dost nepříjemný má moji plnou důvěru.Doporučuji

Snad pro dospělého člověka je to dobrý lékař.Ale proboha s dětmi k němu nechoďte,pokud v nich nechcete vypěstovat strach.Vůbec se k nim neumí chovat.Bere nás všechny jen jako materiál.

Ověřený profil

pan doktor je výbornej chodím k němu ode 3 měsícu docela často a mužu říct že je výbornej lékař

Ověřený profil

Bylo mi řečeno,že pan doktor je velice nepříjemný,ale já se přesvědčila o opaku.Jako jediný po devíti letech poslal syna na palstiku ucha,že špatně na něho slyší a že s věkem by se to mohlo zhoršovat do té doby nás na to nikdo neupozornil.Možná je náladový,ale určitě jr dobrý lěkař.

Opravdu výborný doktor ve svém oboru a dokonce mi poradil i ohledně očních problémů u syna,když si všiml,že syn nepoužívá správně brýle a okluzory a upozornil nás na pomůcku o které ani dětská oční lékařka nevěděla,že existuje.
Zkrátka nebyl lhostejný,přesto,že se ho to netýkalo tak pomohl.
Je to chytrý chlap.
O počasí ani dovolené si s ním asi nepokecáme ale proto tam ostatně nechodíme,no né?

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti