Aurixal
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Aurixal Jiný

Vysoce cením profesionalitu, komunikaci, snahu a ochotu pomoci. Laikovi umí zdravotní problém velmi dobře vysvětlit a zasadit do širšího kontextu. Vřele doporučuji.

Umístění: Aurixal kašel dítěre

Musím jen chválit pana doktora,navštívím vždy když si v Brně doktoři neví rady.Je to opravdový profík,nejlepší ve svém oboru.Před lety mě operoval a dodnes jsem bez potíží.Nedám na něho dopustit.Je jednička ve svém oboru!Vždy profesionální přístup,vždy poradí,vyléčí.Jen ho mám trochu z ruky.Zdenka

Opravdu výborný doktor,jsem rád,že jsem tohoto doktora již před mnoha lety našel,poradí i to co nemusí,jsem s tímto doktorem nadmíru spokojen a v žádném případě bych ho nevyměnil.Kdyby takových odborníků,jako je pan doktor Šrot bylo více,je to jednička ve svém oboru.Děkuji Vám,pane doktore,za to,že nám pacientům tak profesionálně pomáháte.Jan Slunský

Po odborné stránce vše v pořádku. Ale pohrdavé až arogantní chování k pacientovi je neomluvitelné. Nedoporučuji.

Pan doktor umí. Jako jeden z mála netápal při jistém problému a poradil co se dalo i nad rámec (k mému údivu). Kdyby tak uměli i ostatní, tak by to ve zdravotnictví vypadalo asi jinak.

Pan doktor sice působí arogantním a pohrdavým dojmem, ale já jsem z jeho péčí co se týče celé naší rodiny a mých dětí nadmíru spokojená. Pan doktor je machr ve svém oboru, i když věřím že umí být i dost nepříjemný má moji plnou důvěru.Doporučuji

Snad pro dospělého člověka je to dobrý lékař.Ale proboha s dětmi k němu nechoďte,pokud v nich nechcete vypěstovat strach.Vůbec se k nim neumí chovat.Bere nás všechny jen jako materiál.

pan doktor je výbornej chodím k němu ode 3 měsícu docela často a mužu říct že je výbornej lékař

Bylo mi řečeno,že pan doktor je velice nepříjemný,ale já se přesvědčila o opaku.Jako jediný po devíti letech poslal syna na palstiku ucha,že špatně na něho slyší a že s věkem by se to mohlo zhoršovat do té doby nás na to nikdo neupozornil.Možná je náladový,ale určitě jr dobrý lěkař.

Opravdu výborný doktor ve svém oboru a dokonce mi poradil i ohledně očních problémů u syna,když si všiml,že syn nepoužívá správně brýle a okluzory a upozornil nás na pomůcku o které ani dětská oční lékařka nevěděla,že existuje.
Zkrátka nebyl lhostejný,přesto,že se ho to netýkalo tak pomohl.
Je to chytrý chlap.
O počasí ani dovolené si s ním asi nepokecáme ale proto tam ostatně nechodíme,no né?