Vlastimil Boček, ortoped Brno

MUDr. Vlastimil Boček

Ortoped Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Kobližná 7, Brno
Praktický lékař, ortoped

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
26 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař, ortoped

V Brně na ul. Kobližná se sice nedá zaparkovat (pěší zóna), ale usednout lze osobně v čekárně u pana doktora. Pan doktor Boček je určitě svérázná osobnost, ovšem vyslechne Vás velmi pozorně a nikdy neodmítne odbornou pomoc. Je to profesionál ve svém oboru, kterého si velmi vážím. Nikdy jsem se nesetkal s odmítnutím pomoci a to v jakémkoliv, i velmi soukromém problému.
Pokud nějaká dokumentace postrádala razítko, lze to považovat za pouhopouhé administrativní pochybení, nikoliv za neschopnost lékaře, jehož hlavním úkolem, je léčit, nikoliv "štempovat".
Přeji panu MUDr, Bočkovi více spokojených pacientů (i když vím, že míň, by znamenalo víc, zdravých jedinců :) )


J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař, ortoped

Po dlouhé době jsem se mu svěřila (nemenstruovala jsem kvůli tomu,hluboká deprese...tak jsem mu vyklopila vše) a on to řekl rodičům mého přítele - načež se to dostalo ke mně s tím, že nemám vykládat lži... Když jsem nastupovala do nové práce, už s jiným bydlištěm a jiným mužem, nebyl schopný mi dát výpis z karty a jen mi vytiskl záznamy, kdy jsem u něj byla a co jsem řešila - to mi dal v obálce. Bez razítka, bez ničeho. Když jsem druhý den došla, protože jsem to otevřela, že potřebuji razítko aspoň, tak mi řekl, že co to je za kokota doktora, že chce i jeho razítko a podpis. No u toho závodního jsem se hrozně styděla a on na mne, jestli k němu nechci přijít. Tak jsem přešla. Pro kartu jsem poslala doporučený dopis s adresou a nadepsanou obálkou... Čekala jsem skoro půl roku, než mi ji tento doktor z Brna zaslal... Takže teď mám sice doktora daleko od Brna, ale je to slušný člověk, do práce chodí včas a vždycky u něj zaparkuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim uz nekolik let a muzu vyjadrit jenom maximalni spokojenost a velke podekovani. Jak za odbornou peci, tak za lidsky pristup. A taky obdiv za trpelivost pri jeho narocne praci, kdy musi jednat opravdu s ruznyma lidma. Ono kdyz nekdo prijde po ordinacnich hodinach a arogantne si neco vydupava... tak asi neni uplne na miste si pak stezovat. Zadne pojisteni nepokryva to, ze jakykoliv doktor musi s sirokym usmevem v jakoukoliv hodinu poskakovat podle nasich pozadavku.Mimochodem, taky jsem ze Slovenska, prisla jsem puvodne na vstupni prohlidku jako zavodni pacient... takze vsechny predpoklady ke spatnym zkusenostem...:-), presto muzu jenom doporucit. Jana


Z
Ověřeny pacient

Přesně tak, nevybíráme lékaře podle šířky úsměvu, ale podle toho jak léčí!!!! Jsou tací, kteří neposlouchají co jim říká, když mají kolem pasu pneumatiku, seděj doma jen u počítače a nemaj žádnej pohyb a kynou jako buchty, ať se nediví, že je doktor přísný. Je tady pro nás a né pro sebe. A nálada? I profesionál má nárok na špatnou náladu, jsme holt lidi!!!! Michaela M.


M
Ověřeny pacient

K pánu doktorovi sme prišli s priateľom. Obaja sme zo Slovenska. Pán doktor nás odmietol aj vypočuť, nieto ešte vyšetriť, hoci máme zahraničné poistenie, v rámci ktorého máme právo na vyšetrenie u ktoréhokoľvek lekára. Namiesto toho nás poslal na úrazovú pohotovsť, ktorá v tej dobe ešte ani neordinovala. Tento jeho prístup považujem za neprofesionálny, neochotný a úplne nevhodný. Ľuďom, ktorí niesú jeho pacientmi vôbec neoporúčam k nemu chodiť.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Možná by nebylo od věci, kdyby se zde každý pod svůj názor podepsal. K praktickému lékaři si chodím pro radu, pro pomoc, čehož se mi u pana doktora Bočka dostává. Pro úsměvy a pokec navštěvujte psychiatra. Já mohu pana doktora Bočka jen doporučit, chová se vstřícně, poradí, pomůže. A to nejen ke svým pacientům. Když to tady čtu...třeba se řídí heslem "jak se z lesa volá......"


P
Ověřeny pacient

Nevím od kdy se kvality lékaře poznávají podle jeho nálady, ale ať je jakákoli vždy se snaží pomoci. Vždy se mi snaží pomoci tak abych do sebe zbytečně neládovala haldy léků a pak měla ještě půl roku rozhozený organismus a imunitu. Poradí, pomůže, doporučí, vyjde vstříc. Tak co víc chtít? Já se k němu chodím léčit ne se usmívat, skládat si vzájemně komplimenty a pokecat o blbostech.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Boček je velice šikovný lékař. Chodím k němu již několik let a vždy mi po zdravotní stránce velmi pomohl. Nepředepisuje pacientům množství předražených léků, ale vždy najde nejvhodnější variantu pro konkrétního pacienta. Není důležitý široký a leckdy falešný úsměv lékařů, ale to jak nás lékař profesionálně a efektivně vyléčí, a to pan doktor Boček umí na jedničku - léčit.


R
Ověřeny pacient

Souhlasím s některými níže uvedenými názory, pan doktor je arogantní, nevstřícný, jeho chování je jako vystřižené z dob normalizačního zdravotnictví. Lekce slušnosti by panu doktorovi vůbec neškodila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Lékaře si vybíráme podle toho, jak léčí a ne podle šířky úsměvu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti