PhDr. Vlasta Roušalová

Psycholog Více

České Budějovice 1 adresa

Klinická psychologie
U Tří lvů 4, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Paní doktorka je skvělá. Když jsem k ní šla poprvé, tak jsem se styděla o svém problému mluvit, i když někdo by to za problém vůbec nepovažoval. Chodím k ní pořád ( každý měsíc ) a ona mi vždy poradí a nasměruje. Nezlehčuje můj problém a je vždy velice příjemná, milá a usměvavá - prostě profesionálka! V dnešní době, když někomu řeknete, že máte psychologa, tak se na vás většina lidí potom kouká skrz prsty, přiznám se - já to také tak trochu měla, ale nikdy jsem tyto lidi neodsuzovala. A teď jsem ráda, že takový odborník vůbec existuje. Ono je totiž někdy lepší se svěřit odborníkovi, který vám pomůže najít cestu a vy se pak v tom problému nemusíte plácat třeba douhé roky jen proto, že se stydíte k psychologovi jít!

byl jsem na vyšetrení u pani doktorky a musím řici že byla skvela. doporučiji.hesoun.

Ano,vše co je tu napsáno je pravda.Navštěvovala jsem paní doktorku před pár lety a při poslední schůzce mi v obraze lehce načrtla,jak asi se má životní situace bude vyvíjet dál...a měla pravdu,ve všem,i ve věcech,které bych opravdu neekala nebo na ně ani nepomyslela.Zkušenosti,životní moudro,odborná znalost problémů a hlavně lidský přístup!!!

V současné situaci, kdy jsem trochu sešel z cesty a nevěděl jak dál mi paní doktorka pomohla najít opět tu správnou cestu. Když jsem odcházel, říkal jsem si jak je vlatně můj problém triviální a to vše díky skvělému přístupu. Oceňuji i možnost konzultací skrze e-mail. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Pani doktorka Vas vyslechne jako pritelkyne, ale poradi jako erudovana profesionalka. Co vic si od psychologa prat?
Navic v mem pripade musim ocenit fakt, ze si udelala cas, ackoli jsem se objednavala 'na posledni chvili', a predevsim nabidku kontaktu na dalku, vzhledem k tomu, ze nemuzu osobne dochazet pravidelne.
PhDr Rousalovou nemohu nez vrele doporucit.

Paní Roušalovou jako psycholožku neznám. Slyšela jsem na ní chválu. Ale když jsem jí volala, měla plno a doporučila mi její kolegyni sedící hned vedle ní, paní Kateřinu Šuleřovou. S paní Šuleřovou mám velmi špatnou zkušenost.

Dnes jsem navštívil paní doktorku a nemohu než souhlasit se všemi názory tady na hodnocení.Paní doktorka se mnou trpělivě probrala vše s čím jsem za ní přišel a opravdu jak z lidského,tak i profesního hlediska mi dala spoustu užitečného a opravdu velice citlivě skoro jako vlastní "máma" mi radila co dál.Měl jsem pocit že nejsem v ordinaci,a proto jsem ihned ztratil ostych.Mohu paní doktorku jen a jen doporučit všem a mít jen slova uznání a chvály.Paní doktorko,moc děkuji a doufám,že můj příspěvěk neni marný.Děkuji.....

PhDr.Vlasta Roušalová je nejen skvělý lékař,ale je i úžasný člověk,který dokáže opravdu pomoci!Je to člověk u kterého nacházím vždy dobrou radu,pochopení a když, již není chuti do života dále jíti,tak vím že na pani doktorku se mohu vždy spolehnouti.
Na setkání s pani doktorkou se vždy velmi těším,protože vím že opět kus ze svého já vyřeším.Pani doktorko moc a moc Vám děkuji nejenom za nenahraditelný profesionální přístup,ale take za Vaši obětavost,usměvavost a lidskost.
Všem vřele doporučuji navštívit tohoto psycholoqa!

Není lehké vyjádřit několika větami poděkování, úctu a vděčnost
k paní doktorce Roušalové.. Je nesmírně obětavá, laskavá,
promlouvá přátelsky a trpělivě vysvětluje příčinu potíží každému,
kdo trpí depresí, jak překonávat stres, kterého se sami nedokážeme
zbavit.., Učí jak asertivně prosadit, na co máme právo, jak odolávat
psychickému nátlaku v každodenním životě.. Úkoly, které dává, je někdy
těžké plnit, ale je to v náš prospěch a když se nám něco aspoň trochu
podaří, nešetří pochvalou a projevem radosti, což moc potěší, znovu
povzbudí a dodá sílu k dalšímu zdolávání obtíží, které psychicky nemocný
člověk prožívá..Je to psycholog- profesionál..
Hodně moce zdraví a sil, milá paní doktorko a vřelé díky za Vaši pomoc,
za Váš úsměv, co bolavou duši pohladí...

Paní doktorka je vic než jen profesionálka je to opravdu člověk který ví co vždy potřebuji a dokáže ať se jedna o cokoliv poradit a pomoct.Nejlepší lékař....