Ordinace praktického lékaře
Švermova 395, Mnichovo Hradiště

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka je ochotná, příjemná a pečlivá

Jako k lékařce k ní nemám výhrady, vždy mi ochotně vysvětlila co se se mnou děje a co bych měl od své tělesné schránky chtít. Nepochopím ale nikdy, jak je možné, že do mé zdravotní karty, která se mnou bude putovat celý život, zapsala záznam o návštěvě udavače, se kterým jsem měl osobní problém. Tento udal, že ohrožuji svou rodinu a ta si nepřeje, abych vlastnil zbrojní průkaz (mám ho již od revoluce) dokonce šla tak daleko, že zapsala i jeho oznámení, že si to nepřeje můj sportovní klub a dokonce ani policie ČR (ta by si velmi rychle poradila sama, kdyby se mnou měla problém). Nejvíc se ale divím tomu, že mne p. doktorka vůbec o této návštěvě ani o zápisu neinformovala a tak sem se o celé záležitosti dozvěděl, až když mě bez příčiny začala honit po psychiarech a psycholozích, aniž by se informovala např. u manželky, zmíněného spolku či policie zda nejde o pomluvu. To oč jde, jsem se bohužel dozvěděl až ve chvíli, když jsem kvůli její neochotě cokoli vysvětlovat změnil lékaře. Pro neschopnost uvědomit si, jak moc může takovýmto jednáním lékař svého pacienta poškodit, nemohu bohužel p. doktorku nikomu doporučovat, protože tento zápis se mnou půjde spoustu let a nikdo neví, kdy se obrátí proti mně, aniž by někdo něco šetřil - například u dopravní nehody.

Kvalitní a pečlivá, pro nás tzv. rodin.lékařka, která ošetřovala i mé rodiče.

Pani doktorka je kvalitna a ochotna lekarka.

radši bez komentáře