Sam. ordinace PL - stomatologa
Kasalova 472, Zeleneč

Takový přístup k pacientům, jako má paní doktorka , má málokdo. Pacientům se věnuje, je pečlivá a ochotná.
Opakovaně mi moc pomohla .... a co jsem opravdu hodně ocenila, bylo ošetření mého malého syna, díky chování paní doktorky i sestřičky syn spolupracoval, všechno mu vysvětlila a celý zákrok se obešel bez jediné slzičky .
Děkujeme ! Helena Dřevová

Velice ochotná p.Doktorka.Též sestra na ůrovni.Nechápu nespokojenost pacientů!Přeji více takových odborníků našemu zdravotnicví.Pavel F.1953.

Nikdy se mi moc nevěnovala, vždy se snažila, abych nejlépe do tří minut byla pryč. Když se mi odlomil kus zubu a zbytek mě píchal do jazyka, měla problém s tím mi ho zabrousit, že prý se to obrousí samo. Poté mě bolely osmičky a ona že to tak bývá když rostou. Po přestupu k jinému zubaři jsem týden chodila na výplachy zánětu a následně mi byly osmičky vytrženy. Ano je milá, a nechce nejspíš trápit své pacienty, proto jim nic "zlého nedělá"... mě ale nemopohla.

Milá, ochotná, ohleduplná, zkušená a velmi pečlivá paní doktorka! Přesto, že nejsem její pacient, mne ošetřila v rámci první pomoci a mně nezbývá než chválit a doporučit.

Kdo píše, že MUDr. Husincová je špatná, tak si nejspíš vymýšlí! Já osobně k ní docházím cca 10 let a nikdy jsem neměl s ničím problémy. Všechny zákroky jsou prováděny velice profesionálním způsobem a k mé spokojenosti. V případě závažného problému (u mě vyražený přední zuby, byla PANÍ doktorka ochotna mě ošetřit mimo ordinační hodiny bez nároku na jakýkoliv příplatek!!!) Jenom díky ní a jsem si ušetřil spoustu času/bolesti! U mě 10 z 10 možných!!!

paní MUDr. Husincová je nejlepší zubní lékařka ke které jsem kdy chodila!
Ona i sestřička jsou velmi milé a do její ordinace chodím s plným vědomím, že je o mé zuby co nejlépe postaráno...:)

pani Husincová je zatim jedna z nejhorších zubních doktorek co jsem se setkala. Zkazila na mých zubech co mohla. Nyni chodim k doktorce, která mi to vše spravuje . Nedporučuji. Čekaci doby v její ordinaci jsou nehorázne.

Pečlivá, milá na dospělé i na děti, sestřička taky moc ochotná. Jsme rádi, že k ní se synem oba chodíme, zatím nejlepší zubní lékařka, se kterou jsem se setkala.

Paní MUDr. Husincová je nejlepší zubní lékařkou, jakou jsem kdy poznala. Vřele všem doporučuji.

velmi schopná doktorka a velmi pěkný přístup k pacientům