Praktický zubní lékař
Ignáta Herrmanna 4, Liberec

Od 1.1.2019 přebírá zubní ordinaci a všechny pacienty Mudr. Vlasty Chocholové nový zubní lékař Stomaclinic s.r.o.

MUDr. Vlasta Chocholová, je ukázkovou zubařkou ze staré školy. Její chování říká toto: "Lékař je bůh, co ten pacientu může vědět, studoval snad stomatologii? Jakápak bílá výplň, na stoličky se vždy dával amalgám! Že prý panáček amalgámové výplně nechce, koho to zajímá, tady ordinuji já, musím tedy nejlépe vědět, co je pro něj nejlepší."
MUDr. Vlasta Chocholová provádí základní zubařské úkony rychle, kvalitně a levně. Nikdy u mě nepoužila anestetika, takže po zákroku člověk plive krev a snaží se, aby na něm nebylo poznat, že to opravdu bolelo. Nevím, jestli to tak má být, ale i prosté čištění zubů je v jejím podání dosti bolestivou záležitostí.
Nejsem příliš hovorný člověk, takže mi nevadí, že vždy po celou dobu mé návštěvy paní doktorka neustále štěbetala se setrou.
O jiný materiál než je amalgám zde musí člověk svádět bitvy, a je smůla, že vyhraje spíše jen sporadicky.
Nejvyšší čas, najít stomatologa, který používá i moderní materiály a dbá na přání pacienta.
Pokud jste tedy zastánci starých materiálů, postupů i chování, můžu doktorku Chocholovou vřele doporučit, v ostatních případech následujte mého příkladu a poohlédněte se po jiném zubaři.

Jáňa Duga
(majakmp3@hotmail.com)

K paní doktorce Chocholové chodím už od mala, a už od mala se děsím jen slova zubař. Vyšetření provádí nešetrně a bolavě (často mám z počítání zubů popraskané koutky, navíc má docela mohutné prsty), děti často děsí jejími výroky o vytrání poloviny zubů, nedokáže uklidnit před vyšetřením (okud ovšem nepočítáte sarkastické výroky typu "vždyť už jste velká ženská, tak řece trochu bolesti zvládnete", což mě teda fakt neuklidní).
Taky s dochvilností má problémy - byla jsem objednaná na preventivní vyšetření ve 2 hodiny odpoledne. Přišla jsem o chvilku dřív. Čekala jsem do čtvrt na tři, než paní doktorka přišla z oběda, a když do ordinace přišla, nechala mě sedět ještě dalších 10 minut v čekárně a štěbetala tam se sestrou. Nebo s předchozím pacientem přetáhne až do doby na kterou jsem objednaná, a ani tak nemá problém čtvrt hodiny si s pacientem v ordinaci povídat o tom, jak se mají vnoučata.
Kamarádce oznámila, že musí mít rovnátka, a rovnou řekla, že 4 zuby musí ven. Po tom, co jí je vytrhla (přičemž měla problémy s umrtvovací injekcí a strefením správného místa) a byly jí nasazeny rovnátka, jí při kontrole s povzdechem oznámila, že vlastně ty 4 zuby vůbec nemusela trhat!
Proto nedoporučuji.

Je mi 34 let. Za život jsem pár zubařům rukama prošel. Tato zubařka je tou nejlepší! Celá naše rodina k ní chodí a vždy supr. Děsím se dne, kdy pověsí praxi "na hřebík".

Paní doktorku vřele doporučuji je to nejhodnější lékařka kterou znám.Má cit k pacientům je ohleduplná mám ji moc ráda skvělá lékařka.Díky paní doktorko za vše.

I když mám z návštěvy dvakrát ročně v rámci prevence vždy strach, určitě bych tuto lékařku svému známému doporučil..

Za více jak 10 let co pravidelně navštěvuji 2x ročně ordinaci paní MUDr.Chocholové jsem se nesetkal s neprofesionálním přístupem. Aktuální zdravotní stav vždy okomentuje a vysvětlí a stejně tak i budoucí případné zákroky. Výkon ošetření mohu hodnotit z hlediska dosažených výsledků jako bezchybný. Jednání a chování je vždy etické a osobní. Takže ikdyž vlastní zákroky se neobejdou bez nějaké té průvodní bolesti, tak návštěvou se předem nestresuji, protože jsem přesvědčen, že zákrok je prováděn s maximální šetrností. Pokud jako laik mohu hodnotit i vybavenost ordinace jsem přesvědčen, ža paní doktorka pracuje s nejmodernějšími stomatologickými pomůckami a přístroji. Moje osobní zkušenost je ta nejlepší.

Velice příjemná, pečlivá, ochotná. Mé dotazy mi vždy zodpoví, poradí mi a v případě "akce" mě i uklidňuje.

pečlivá, ochotná