předem upozorňuji, že nehodnotím lékařku, ale sestru. zde se setkáte s klasickou ukázkou socialistického zdravotnictví jak z roku dejme tomu 1985. přijdete, sedíte, čekáte, případně si vezmete pořadové číslo. objeví se sestra, vybere od lidí čísla a papíry a zase zaleze a půl hodiny se nic neděje. takže na jedno banální vyšetření spotřebujete 2 hodiny času, které prosedíte v čekárně. chcete-li třeba výpis z dokumentace, podobný problém, posaďte se, počkejte. což bude minimálně hodina. domluvit se ve schématu udělejte mi výpis a řekněte kdy si pro něj mám přijít jde ztuha, sestra vás skoro nepustí ke slovu. ale když už, bude ten výpis trvat typicky 2,5 - 3h.

byl jsem tam s jednou příbuznou důchodkyní a stačilo mi, abych si udělal obrázek, zaplaťpánbu chodím jinam, kde se objednává na domluvenou hodinu telefonem a funguje to, tam se nečeká déle než 30 minut. tady ještě nepřišli na to, k čemu je telefon vhodný.

sestra je zde generál a lékařka se podřizuje jejímu socialistickému stylu práce. klientelu tvoří především důchodci, pro které je změna lékaře problém, zde to dobře vědí a podle toho pracují.

i dopoledne lékařka vyjíždí k akutním případům mimo ordinaci, což pochopitelně vede k tomu, že tady vysedíte důlek, když je doktor hodinu pryč...

takže NO MORE, radši si najděte doktora, u kterého nestrávíte mládí/stáří v čekárně.

Paní doktorka vynikající, sestra má nevhodné chování k pacientům - doporučuji výměnu sestry.

Chodím k paní doktorce již několik let a nemohu říci jedno špatné slovo o její kvalitní práci ani proti její velni kvalitní a vsřícné sestřičce ,jsem skoro padesátnice odstěhovala jsem se skoro 200km od Plzne a neumím si představit docházet do jiné ordinace než které plně důvěřuji jako u mudr.HRNČÍŘOVÉ.......

Paní doktorka je velmi klidná, pečlivá s lidským přístupem k pacientům. Chodí k pacientům domů i přesto že je pátek 19 hodin. Kéž by bylo takových lékařek více. Děkuji mnohokrát.

Paní doktorka mi vždy a výborně pomohla. Děkuji.

Pani doktorka je strašně fajn, dovede naslouchat a pokazdé provede důkladné vyšetření, co se týče sestřičky, tá někdy zapomíná, že je POUZE sestra a snaží se dělat diagnózy sama. ke všemu je hubatá, a klidem se chová dle toho jak se vyspí. kdyby pani doktorka změnila sestru, bylo by to fajn.