Vladislav Smrčka

Pediatr Více

České Budějovice 2 adresa

Pediatrie - nefrologie - ultrazvuk
Senovážné nám. 2, České Budějovice

Při setkání na ambulanci v nemocnici pan doktor velmi profesionálně a jistě zhodnotil stav dítěte, příjemný a přitom věcný. (na ambulanci to považuji za výjmečné), velmi vlídně působí na děti, umí to s nimi, moje dcera se vůbec nebála.

Dobrý den pane primáři ,obracím se na vás z dotazem a zároven z prosbou o vyjádření.Mám 6 letou dceru Adrianku která prodělala horečnaté dny 41,8 bylo podezření na syndromu infekční mononukleosy.Měla oběry moči a krve a máme čekat týden na výsledky.Zdá se mi že je to dlouho.Propustili mi jí z nemocnice po 3 dnech .Zdá se mi však ještě unavenná.Nikdo mi nic konkrétního neřek a nasadily jí na týden Flavobion 2x1 tab a ,Essentiale 1 tabletku denně a přísnou dietu.Mám vážné obavy že nepostupovali správně .Prosím o vyjádření co si o tom myslíte.Zda by bylo potřeba nějaké další vyšetření.Děkuji za brzkou odpověd Jana Jurčíková

Je to správný člověk na správném místě. Určitě má svou práci rád a je vidět, že mu na jeho "malých" pacientech záleží. Jsme moc rádi, že jsou v českobudějovické nemocnici lékaři jako je primář Smrčka. Děkujeme

Vlastne by to asi melo byt tak,ze jako profesional by mel byt i jako clovek prijemnej,ale predevsim jde o to aby nam pomohl s tim co nas zlobi,nam i nasim detem,v tom pripade je mi vcelku jedno jestli je naladovej ci co,vzdy semnou promluvi ,tak nejak v ramci moznosti,stara se,je videt ze ma obrovskou praxi a vi o cem mluvi.Ma toho taky hodne a je to jenom clovek.

Před 25 lety v mých 5 letech jsem do nemocnice v Českých Budějovicích dojížděla z Dačic s rodiči kvůli potížím s ledvinami.Pan doktor Smrčka mě nejen že uzdravil ale byl velmi příjemný,starostlivý a s odstupem času můžu říct že byl naprostý odborník a specialista.Zachránil mi život!

Vzdy velice ochotny,presne diagnozy,nekolikrat mi velice pomohl.clovek na svem miste!

13 let navštěvuji se synem ordinaci pana primáře. Nikdy se mi nestalo, že by se mnou nemluvil nebo byl nepříjemný. Naopak, vždy byl velmi vstřícný, vždy mi vše vysvětlil jako laikovi tak, abych pochopila, vždy si udělal čas. Jsem s ním naprosto spokojená jako s lékařem i člověkem. Ačkoliv jsme se odstěhovali, dojíždíme k němu 150 km radši, než bychom vyměnili lékaře.

Ď

Jaký je po té odborné stránce jsem neměla ještě možnost tolik poznat, takže tu hodnotit nebudu, ale jako člověk je velmi nepříjemný. Možná je také hodně náladový, ale já osobně jsem s ním měla tu čest dvakrát telefonovat a jednou ,při hospitalizaci mé dcery, s ním osobně mluvit a byl velmi arogantní a dělal ze mě naprostou .....! Vůbec se nechoval příjemně. Potřebovala jsem trochu povzbudit a všechno v klidu vysvětlit. Přišel mi prostě tak nějak bezcitnej, nebo jak to přesně nazvat.

Moc hodný a moc nám pomohl.Děkuji.Šimková

Ó díky Pane Doktore!! Nejlepší pediatr a naprosto nejlepší urolog se kterým jsem se kdy setkala! Moc nám pomohl s urolog. problémy u dcery a i jako člověk je moc fajnovej!Víc takových