Vladimíra Šimečková, zubař Uherské Hradiště

MUDr. Vladimíra Šimečková

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 157, Uherské Hradiště
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Také mohu jedině doporučit. Vystřídali jsme oba s partnerem více zubařů a u paní Šimečkové jsme velmi spokojeni. Vysvětlí,diskutuje,je velmi šetrná. Výborné zázemí,servis,sestřička. Velmi příjemná i k dětem.


Výborná lékařka, hlavně dělá bezbolestně což o jiných řici nelze a že jsem jich už prošla. Ale tady bych neměnila, byť mám průvan v peněžence po každé návštěvě.


Vynikající paní doktorka.Umí to skvěle s dětmi i mě vše vysvětila a chce zabránit tomu,abych neměla moc kazů.Málo,kdy se setkáme s tak dobrým doktorem a jsem ráda,že můžu nadále k ní chodit i když má soukromou ordinaci.Sestřičku má velice milou.


L

Paní doktorka je moc milá a hodná.Vždycky všechno vysvětlí.Umí člověka poveselit. Prostě lepší paní doktorku neznám,100procentně doporučuji...!Ikdyž má těď soukromou ordinaci...a vše si musíme platit sami,tak to zřejmě není pro každého tolik vyhovující.Ikdyž tuto paní doktorku budu považovat za nejlepší..budu muset přestoupit k jině paní doktorce,protože si nemůžeme dovolit platit tolik peněz a když mám ještě ktomu velkou kazivost..!To by sme se nedoplatili...!Tak bohužel...!Alevždycky pro mě bude nej. paní doktorka...a má moc hodné sestřičky,které také vždy rozveselí..!:)


J

Vynikajicí péče ačkoliv už má svou soukromou ordinaci, u žádného zubaře se necítím tak dobře a proto si za tuto péči i připlatím. Vše vysvětlí proč , co bude dělat nikdy jsem u ní nepotřebovala anestezii je opravdu citlivá a vstřícná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, tak dvakrát- třikrát do roka se mi stává, že mi oteče horní tvrdé patro. Jazykem i prstem cítím, že tam mám oteklé jakoby malé "bouličky". Nic z nich neteče a bolestivé jsou pouze na dotek a to jen lehce. Jiné příznaky nemám. Ani bolest hlavy, ani teplota. Většina těchto bouliček vždy splaskne tak do dvou týdnů a jedna zůstává - tu tam mám již několik let. Nicméně mění tvar a postupně se ztrácí... Kam se v tomto případě obrátit a co to může být?

Dobrý den, to co popisujete vypadá na zduření slinných žláz na patře. Občas se mohou jejich výroby ucpat, třeba při poranění, nebo zalepení válkou silnou a už je to. Většinou samy splasknou, nebo to praskne, slina vyteče, někdy pak na patře pár dní přetrvává více či méně bolestivá eroze a pak se vše zahojí. A pak se to zas může opakovat. Ovšem bez vyšetření nelze nic tvrdit s naprostou jistotou. Přeji hezký den. MUDr. V. Šimečková

MUDr. Vladimíra Šimečková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti