Adresa

Zubní lékař
Na návrší 10, Znojmo

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Zubní lékař Jiný

Dnes jsem byla se synem na preventivní prohlídce. Pan Dr. řekl, že musí vytrhnout 2 mléčné zuby. Dal mu injekci, která ho vůbec nebolela, jen cítil tlak. Trhání necítil vůbec. Je to skvělý lékař, který má hodně zkušeností. Syn se hrozně bál, ale vůbec nic ho nebolelo. Děkujeme!

P
Ověřený profil

nemohu si stěžovat na pana doktora. Vždy je milý, ošetří případné kazy. Chodíme k němu celá rodina a všichni jsme s ním velmi spokojení.

E
Ověřený profil

Chodime k nemu cela rodina a vsichni mame stejny problem - zakroky vykonava opravdu nekvalitne, stale vypadavani plomb je na dennim poradku (diky bohu, ze se za ty sede plomby jeste neplati). Pri me posledni navsteve jsem ho upozornila na bolesti zubu pod plombami, nasledne mi vyvrtal zkazenou osmicku, ktera vubec citliva nebyla a mohla klidne par tydnu jeste pockat. Ve finale mi oznamil, at se s temi bolavymi zuby objednam na priste. Podotykam jeste, ze u tech bolestivych zaplombovanych zubu byly viditelne praskliny, kterych si take nevsimnul. Co popisuji, neni ani z poloviny vse. Velmi spatna zkusenost. Nyni chodim k pani Prochazkove na Tovarni, u ktere jsem naprosto spokojena

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Moje zkušenost je špatná. Nedůsledný, přehlíží i hluboké kazy. V polovině 90. let jsem u pana MUDr. Šušola byl opakovaně s bolestivým zubem. Tento byl jim nedůsledně "zaléčen" a pan Šušol především nevyčistil kanálek u zubu. Zub dále bolel a pan MUDr. mne odbyl s tím, že zub je po jeho zákroku jen normálně citlivý. Nakonec jsem změnil lékaře a nebyl jsem rozhodně sám. Dokonce nový pan MUDr. telefonicky panu Šušolovi doslova nadal, co dělá - nedělá a co by při svém vzdělání rozhodně dělat měl. A nyní po cca 15 letech má stejně bolestivou zkušenost jako přes kopírák s panem MUDr. Šušolem i syn. Jinak lidé musí pochopit, že dobrá péče není rozhodně laciná. Proto se zde jen usmívám lamentováním nad desetikorunami. Osobně v dnešní době platím řádově již desítky tisíc za slušný chrup. A opravdu již dne i u nás se sociální status člověka rozliší i podle stavu chrupu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Já musím přidat chválu, ať jsem byl u kteréhokoliv zubaře, chodil jsem k němu s obavami, ale toto je něco jiného. Sem jdu opravdu bez obav i když mám hubu plnou blomb a kazů. Je tam taková dobrá nálada, že i můj syn tam chodí od mala rád. A že by přehlédl nějaký kaz jak píšou některé nespokojené zákaznice, to se mi nestalo.


Doktor vynikající, člověk se u zubaře i pobaví. A to se jen tak někde nestává. Že by mi někdy přehlédl kaz nebo něco jiného se ještě nestalo. !


H

I já se musím přidat. Je to jediný zubař, u kterého mě zákrok nikdy nebolel a nemusel jsem poslouchat kecy typu, nono, už to bude, musíte něco vydržet. Od té doby, co mě má v péči chodím k zubaři bez obav.Pro mně nejlepší, u jakého jsem kdy byl.


A

Ale já zase musím říct, že ze začátkujsem byla opravdu v údivu,když mi při koukání do pusy někdo zpívá, ale na to jsm si už zvykla.
Bylo to divný, měla jsem bolesti,ale pořád se nikde nic neukazovalo,ale pak se to změnilo a byl potřeba zákrok, pan doktor mi pomohl. Je dobrej, a hlavně to umí s dětma, což je výborný...CHválím... a doporučuji,ale vzhledem k tomu,že má plno,tak máte smůlu.... :o)))


D

Nestěžujte si,ale při práci Vám alepoň zazpívá.


A

Jsem s ním spokojená, neměnila bych!


Došlo k chybě, zkuste to znovu