Ord. praktického lékaře stomatologa
Nerudova 18, Chomutov

Hodnotím lidský přístup, ochotu a zájem o pacienta. Odbornost v nejlepší kvalitě. A když Vás objednají na určitou hodinu, tak za mě musím říct, že za jedna.

MUDr. Kysela? - první dojem strach, obavy. Druhý dojem, velice příjemný, milý a je to člověk na svém místě, kterých je málo. Dnes jsem podstoupila docela veliký zákrok - sundání můstu a vytržení 9 zubů. Mám panickou hrůzu. Vše proběhlo na jedničku a jen chválím, jak lidský přístup, tak profesionalitu. Děkuji vám pane doktore a kéž by vás takových bylo více - Kamila Pastorková

Jsem v péči pana doktora Kysely od léta 2011, zbavil mě svým přístupem a ošetřením v analgosedaci panického strachu ze zubního ošetření.Je vstřícný,pohodový a precizní.Jsem s jeho péčí plně spokojen a s manželkou za ním dojíždíme z Prahy do Chomutova.Kompletně mi opravil chrup,co šlo vyúčtovat přes pojišťovnu,nehradil jsem,vše vysvětlil tak,aby to pochopil i nezdravotník.Mohu jen pochválit a doporučit.

Znal jsem ho před cca 15 lety. Za kamráda bych ho nechtěl, ale pravda je, že mi udělal komplet celé zuby jeden po druhém a doposud všechno bezvadně drží. Dal si velmi dobře zaplatit, ale na kvalitu práce si rozhodně stěžovat nemohu.

Skvělý zubař.

Není to zrovna šetrný lékař. Neumrtvuje. Když jsem u něj byla, bylo mi asi 16 let. Vrtal mi zub. Brečela jsem bolestí. Smál se a řekl, že je jasný, že to bolí. Sice mi pak něžně setřel slzy, ale bolesti to neulevilo. Za zákrok jsem zaplatila 2 000 Kč. Dal mi bílou plombu.Ale je fakt, že to udělal kvalitně. Je to už osm let, ale stále není poznat, že zub je opravovaný. Takže můj závěr- jeho chování příjemné, ale zákrok brutální.Ale výsledek stojí za to. Též taky ale provětrá peněženku.

Vysoký urostlý zubař působí strašlivě, ale opak je pravdou! Je to šikovný jemný odborník na pravém místě:-)))

Opravil mi všechny zuby a mám klid, js sice drahý ale dobrý.