Vladimír Hrudík, zubař Trutnov

MUDr. Vladimír Hrudík

Zubař

12 názorů

Uložit


Adresa

Žižkova 239/16, Trutnov
Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

Prostředí je hezké, výhodou je i zubní laboratoř přímo v místě, pan doktor i sestra ochotní a příjemní. Bohužel práce pana doktora je velmi slabá. Opakovaně vrtá, zubní výplně nedrží, vypadávají nebo se odlamují i se zubem, pod výplněmi jsou ponechány kazy, rengeny žádné
(ani při vstupní prohlídce). Naštěstí se mi po roce a půl podařilo přestoupit k jiné paní zubařce, která nyní napravuje škody.
Dcera díky opakovanému plombovaní stejného zubu a ponechání kazu pod výplní má za sebou endodontické ošetření, syn ve 14 letech dostavbu zubu (opakované vrtání,opět kaz pod výplní, antibiotika od pana Hrudíka). Máte-li možnost změňte pana zubaře. Rozhodně nedoporučuji.
Internetového hodnocení se většinou neúčastním, ale doufám, že tento příspěvek pomůže jiným (a ne jenom rodičům dětí) při výběru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

.Bydlela jsem v Praze, kde by měla být ta péče kvalitní a zubařka mi rvala zub přes hodinu a ještě mi zničila co mohla.Pak v Chomutově a zubař mi opravoval stoličku tak moc, že mě sanitka musela převážet do Ustí na lůžkové.Zubař hrudík byl první, který mi pomohl při mém omdlévání jen při poslechu vrtačky v čekárně se choval tak, že jsem se přestala bát.Díky právě zásahu tohoto zubaře se můžu smát na ulici ,komunikovat bez ostychu na vzhled chrupu.A můj manžel měl zubařku v Tu..ta právě furt něco převrtávala,chodil dom tak,že ho to bolelo dál..dlouhé odmlky a pod.nyní jsem ho přemluvila at jde k panu Hrudíkovi a to samé..je nad míru spokojen..Arogance vůbec naopak...i sestra i pan doktor velice příjemné vystupování a budu moc ráda,že právě díky vystupování mi vezme ještě naší holku..zubaře se bojí a tady už od čekárny, kde je prostředí na zubaře snesitelné tak i přes chování personálu..bude moci chodit taky k němu.Za mě jen pozitivum.Efenberková, když jsem k němu začala chodit tak ještě Aichingrová


P
Ověřeny pacient

Nekvalitní práce!!! Pokaždé když k němu přijdu, tak vrtá...myslím si, že už snad vrtá i zdravé zuby!!! Navíc banální kazy vrtá na dvakrát... (zrušení poplatků se blíží) Kamarádka též radějii odešla, jelikož ji pořád vypadávaly či se drolily plomby.
Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Po přečtení zde uvedených hodnocení jsem byl zvláštním způsobem překvapen. Osobně mám pouze kladné zkušenosti. Za mě spokojenost, hlavně co do osobního přístupu, zjevné letité praxe a přítomné zubní laboratoře, kde mi prasklou protézu opravili i o víkendu.


N
Ověřeny pacient

K panu doktorovy sem chodil par mesicu na co sahnul to zkurvil blomby nedrzeli a navic si ten dobytek uctoval na pojistovnu i zuby co ani nedelal takovejdlem prasatum by meli vzit hned licenci takovidle zubari by nemeli mit ani zivnost ja by je hned z fleku dal zavrit. Jestli pak on sam si take necha delat takovoudle prasecinu vte sve hube to asi neee.Proto jsem radsi prestoupil k jinymu zubari jelikoz bych prisel o vsechny zuby kdyby tam nadale chodil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z vlastní zkušenosti musím bohužel napsat, že pan doktor na pacientech především vydělává. Synovi převrtával zuby tolikrát, až se nedalo dělat nic jiného, než nahrazovat předraženými korunkami a já jsem si u něj nechala udělat ty nejdražší korunky na přední zuby (porcelánové), které o několik let později dva různí stomatologové jasně označili za metalo keramické. Cena tudíž měla být mnohem nižší. Poplatky také vybíral při každé návštěvě, i když se jednalo o léčbu jednoho zubu. Nerada bych, aby toto hodnocení bylo bráno jako pomsta, spíše varování pro ostatní pacienty... S pozdravem Pavla D.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Předpokládám,že majitelé negativních příspěvků stále doufají v červenající se vládu v této zemi:o)Závist a neznalost je bohužel prostoupena v 99% populace tohoto státu.


Z

Mám s panem doktorem zkušenost s nadbytečnými výkazovanými a provedenými zákroky v ústech, byť třeba i na zdravých zubech. Není ojedinělá ani několikerá reklamace dokončených zákroků. O placení regulačních poplatků u léčby jednoho zubu třeba 5x za sebou ani nemluvě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Byl jsem u pana doktora na vysetreni asi pred 6 lety a tak vysoce profesionalni pristup jsem nikdy vzivote u jineho doktora nezazil. Od te doby jsem cestoval po svete ,navstivil jsem od USA, Kanady,Latinske Ameriky, Hawajskych ostrovu, Fiji, Americke Samoi, Australie, Noveho Zelandu, cele Asie, Egyptu, Maroka a cele Evropy A NIKDO NIKDE SE NECHOVAL TAK PROFESIONALNE S OSOBNIM PRISTUPEM A HLAVNE S HUMOREM TAK JAKO PAN DOKTOR HRUDIK. Narazil jsem na tyto stranky nahodou protoze jsem hledal ztraceny kontakt na pana doktora abych k nemu mohl znova jezdit I ZA CENU ZE TO MAM K NEMU DO ORDINACE 170 KILOMETRU !!!!!!!!!!!!
Myslim,ze ty spatne hodnoceni jsou ucelove a doufam,ze se k nim nesnizila konkurence !!
S pozdravem Michal K.


P

Divím se "náhodné pacientce",že si na pohotovostní ošetření nezašla ke svému úžasnému registrujícímu stomatologovi,asi na rozdíl od tohoto pana doktora nebyl v sobotu a neděli k zastižení.Osobně mám s tímto lékařem výborné zkušenosti,ochotný,ohleduplný a citlivý přístup,neznám v Trutnově stomatologa,který by pracoval denně minimálně do l6.00 hod..Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti