Gynekologická ambulantní péče
nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov

Opravdu nelze srovnávat pana doktora s Paní doktorkou, po krytice jsem měla strach jít poprvé k paní doktorce, ale zkutečnost je jiná. Doktora nám již nikdo nevrátí, ale paní doktorka je velice příjemná a usměvavá doktorka, která se chová velice vstřícně a přívětivě,jsem ráda že po doktorovi to vzal někdo kdo je stejně zásadovej jako byl on a je PROFESIONÁL.

Doktor Hruboň..jedním slovem byl zlatý gynekolog, skvělý člověk. Byl to můj první gynekolog a to 10let, díky jeho péči mám teď dvouletou vysněnou dcerušku. Tak jsem si plánovala další děti s jeho asistencí, a že k němu bude chodit i dcera od 15ti let, bohužel člověk míní, osud mění.. :( Často na něj myslím.

Ta paní doktorka Hofmannová, si nezasloužila vůbec jeho místo. Horší doktorku gynekoložku jsem dlouho nepoznala a to mi stačila jen jedna návštěva! Škoda je ho obrovská!!!

OZNAMUJEME PACIENTKÁM MuDr. HRUBONĚ,ŽE PROVOZ ORDINACE BUDE OBNOVEN OD 1.BŘEZNA 2011.OBJEDNÁVAT SE MŮŽETE JIŽ NYNÍ NA TEL.ČÍSLE 720 118 954.TĚŠÍ SE NA VÁS MuDr.HOFMANNOVÁ ALENA A SESTŘIČKA

Chtěla bych také vyjádřit svůj názor na pana doktora. Chodila jsem k němu několik let a byla jsem s ním spokojená. Sice občas uměl pokárat, ale byl vždycky profesionální a se vším mi pomohl. Celé těhotenství jsem měla ukázkové a v pondělí jsem mu šla ukázat naše malé zlatičko a v ordinaci jsem se dozvěděla tu tragickou zprávu, tak mi to bylo strašně líto, že se nedoví, jakýho kouzelnýho človíčka jsem, určitě i díky němu, nakonec porodila. Upřímnou soustras rodině a známým.

Jaký šok pro mě byl přijít do ordinace v pondělí a zjistit že pana doktora už nikdy neuvidím,že pan doktor už se nikdy nezeptá, jak to jde ve škole. Byl to nejlepší gynekolog a já i moje maminka tomu ještě stále nemůžeme uvěřit. Kéž by to byl jen zlý sen. Proč ani ta smrt není spravedlivá. Upřímnou soustrast rodině. Je nám všem moc líto takové ztráty. Petra

Dobrý den já byla s doktorem Hruboněm mooooc spokojená.Chodila jsem k němu jako pacientka 10.let.Teď jsem podruhé těhotná a mám před porodem a je mi moc líto,že se nedozví o narození mého miminka.Vždycky jsme si popovídali a zasmáli.Jeho rodině přeji upřímnou soustrast.
Petra

Skvělý doktor. Je mi to moc líto a celé rodině upřímnou soustrast a hodně sil.
Klára D.

Nevím,co na to napsat,je to nespravedlnost,tenhle doktor byl úžasný člověk a proto,možná neměl štěstí :-( Tohle štěstí mají jiní a pak to zlo šíří dál.Jak píší ostatní ...Pane doktore budete mi chybět .... Celé rodině přeji upřímnou soustrast.Monika Dudiová

S LEPŠÍM A PŘÍJEMNĚJŠÍM PANEM DOKTOREM JAKO BYL PAN HRUBOŇ JSEM SE JEŠTĚ NIKDY NESETKALA.NEBÁLA JSEM SE MU NIKDY ŘÍCT O RADU VŽDY MI DOBŘE PORADIL A BYL VELMI CITLIVÝ A LIDSKÝ TO SE OPRAVDU MÁLO KDY VIDÍ.JEN BYCH CHTĚLA CELÉ JEHO RODINĚ VYJÁDŘIT UPŘÍMNOU SOUSTRAST A PŘEJU VÁM HODNĚ SÍLI V TÉHLÉ TĚŽKÉ CHVÍLI CÍTÍM S VÁMI.S BOHEM PANE DOKTORE MĚLA JSEM VÁS MOC RÁDA..... BLANKA DEAKOVÁ

Zrovna minulí týden jsem byla v jeho ordinaci nechat si napsat antikoncepci a mluvila jsem jen se sestřičkou, že si na setkání s doktorem ještě půl roku počkám, že ho vydět nemusím, a co teď? Ať je mu zem lehká a duše odejde spokojená. Je mi to moc líto byl to super lékař mluvil na rovinu a dělal poctivě. SBOHEM Pane Doktore