Columna centrum
Bohunická 81, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

asi každý, pokud lékaře nezná, hledá recenzi. Chtěla bych panu doktorovi poděkovat. Absolvovala jsem sice zatím jednu návštěvu, ale velmi se mi zamlouvá jeho přístup a snaha vysvětlit příčinu a souvislosti. Věřím , že s jeho pomocí a mou snahou se potíží zbavím. Rovněž bych chtěla pochválit příjemný a ochotný přístup ostatních kolegů v jeho týmu.

Umístění: Columna centrum otok kolen a úraz kotníku

K panu doktoru jsem chodila jako malá rodiče s ním byli nespokojeni ve čtvrtek jsem u něho byla pro boles a otíkání kolen a s úrazem kotníku na doporučení chirurga a jednání hrozné každý si podle něho hraje na nemocného a nikomu nic není plno lidí to o něm řeklo v čekárně co vyšli předemnou už se nedivím proč s nim byli rodiče nespokojeni

Šel jsem k němu na základě zdejších dobrých hodnocení. Bohužel jsem se setkal s opakem. Diagnóza od stolu sotva jsem se zul - na to okamžitě řekl "Kupte si širší boty." Nezájem o můj popis aktuálních potíží či předchozích zranění (koleno na stejné noze jako nyní problematické chodidlo), to mě ani nenechal doříct a skočil mi do řeči, že tam nic jinýho nemůže být, protože to vidí.

Tento pan doktor je obchodníček. V ordinaci vám prodá ortézu, kterou dávají v lékárně na předpis zdarma, za obstřik u něj také zaplatíte. A ještě vás objedná na termín, kdy ve skutečnosti neordinuje, takže k němu jedete zbytečně. Ani se pacientovi neozve, aby nabídl náhradní termín. 3 návštěvy nikam nevedly.

Velmi dobrý ortoped, milý k pacientům. Opravdu se zajímá o pacientovy problémy, umí je řešit a i logicky vysvětlit v čem je chyba a jak to vyřešit. Doporučuji!

Čekací doba na pana doktora je přijatelná a oproti jiným doktorům krátká. Při letmém pohledu na nohy znal diagnozu a také mě vyšetřil nikoliv od stolu. Vyšetřil a doporučil další řešení. Spokojenost. Není vyloženě co vytýkat.

Slušný a milý přístup k pacientovi. Pan doktor umí stav a způsob léčby vysvětlit. Velmi doporučuji.

Vynikající ortoped a člověk s přístupem k pacientům i zdravotníkům. Mám tu nejlepší zkušenost . lukašíková

Milý a příjemný pan doktor, profesionální, poradí, pomůže. Mohu je doporučit

Je opravdu dobrý, má mnoho zkušeností, poradí

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, jsem tyden po plastice predniho krizoveho vazu v koleni. Uraz jsem mel v zari 2017, po par mesicich jsem byl na artroskopii, bylo zjisteno, ze jsem mel praskly meniskus a natrzeny predni krizovy vaz. Pred tydnem jsem tedy byl na plastice toho vazu. Muj dotaz zni, jestli je normalni, ze me dost neprijemne boli svaly zezadu na stehne? Chapu, ze je to teprve tyden, bolesti mam stale na koleni a kolem nej, jen me to trochu zarazi - chodim o berlich a tudiz tu nohu vubec nezatezuji a presto je bolest velmi velka, na dotek a prohmatani az nesnesitelna. Tak jsem se jen chtel ujistit, zda je to normalni, byt muzu pusobit trochu paranoidne. :) Predem dekuji za odpoved.

je běžná reakce na operační výkon- a anestezii, která odezní

MUDr. Vladimir Holoubek

před měsícem jsem si udělala při běhu úraz kolene. Koleno mi stále otéká, někdy mám oteklou i celou nohu. Mám bolest i při chůzi, cítím velký tlak. Je mi 45 let, chtěla bych opět sportovat, potíže mi nedělá jen jízda na kole. Poradíte mi prosím co dělat. Děkuji

Přes počítač je velmi těžké radit , nejlépe navštívit odborného ortopeda a zjistit přičinu potíží. Opakované výpotky v kolen kloubu poškozují chrupavku , proto je nejlépe navštívit doktora.

MUDr. Vladimir Holoubek