Odborný lékař internista
Budovatelů 6, Přerov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vynikající odborník,skvělý člověk,osobnost.Je Nejlepší.Děkuji ,že jsem se k němu dostala a že pořád o mě stará.

S panem doktorem jsem velmni spokojena.Velmi dobrý diagnostik a hlavně lékař srdcem. Nechce ani pomalu vybírat poplatky a pro všechny by udělal maximum a sobě ubral.Jsem ráda, že takový odborník existuje a hlavně člověk s dobrým srdcem

P.G.

Velmi dobrý odborník a člověk!! Znám konkrétní případ a osobu, které zachránil život. Byl jediný z mnoha lékařů-odborníků, který přesně definoval problém a diagnózu tohoto pacienta. Bez jeho vědomostí a rozhodnosti by za oním pacientem chodili příbuzní již jen na rozptylovou loučku místního hřbitova. Takže vážení, nehrajte si na moralisty, začně každý sám u sebe.

A.H.Přerov

Jedná se o skutečně odborného specialisty, svému povolání velice dobře rozumí a diagnozu k léčení stanovi přesně jak se na odborníka v této problematice sluší. Jsem s MUDr. Chytilem velice spokojen. Po přečtení některých záporných hodnocení, myslím, že dokaže velice zjistit pacienty, kteří se snaží zdravotnictví zneužít pro svůj prospěch a karieru. Podotýkám, že je odborníkem na místě.

S panem doktorem jsem maximálně spokojena a jen ho lituji, jak musí vydržet urážky všech tady píšících.Je to hanba a lepšího internistu neznám

Jako lékař je velmi dobrý až výborný internista.Ve své praxi se snaží vyjít vstříc. Je velmi dobrým odborníkem, zareaguje na každou novinku v léčení. Mezi pacienty je oblíbený.Neodbívá žádnou maličkost při vyšetření a zaobírá se vším co se týká zdraví pacienta.

Zamyslete se každý nad sebou.Vás nikdo neuráží a sami jste si tady schopni jen vylít své srdíčko.Ale až by Vás někdo neprávem urážel, to by jste se dívali Jinak. Běžte jinam, když se Vám to nelíbí.Myslím by ta osoba, co píše blbosti /článek pode mnou/ by se měla vzpamatovat a raději jít k bylinkářovi.D

Jsem s panem doktorem velmi spokojený, ochotný a vždy mi poradil, pomohl.

Mam rada pana doktora, je velmi chytrý a ohleduplný člověk.Na rozdíl od jiných lékařů pacienta řádně vyslechně a také i vyšetří.Ať mu zdraví slouží co nejdéle a stará se o nás.Jiný lékař takové kvality tady není.

Jsem s panem doktorem velmi spokojený, drží mě již řadu let při životě.