Vladimír Brunclík, pediatr Turnov

Vladimír Brunclík

Uložit

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jana Palacha 1931, Turnov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor Brunclík je nejlepší lékař/pediatr, se kterým jsem se setkala. Je pečlivý a nikdy nic nezanedbá. Všechno srozumitelně vysvětlí a je vidět, že má opravdový zájem a starost o zdraví pacientů.Je milý k dětem. Sestřička je vždy ochotná a nikdy neměla problém poradit mi i po telefonu, když jsem si s nečím nevěděla rady.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila se svými dětmi 18let,zpočátku,milý,starostlivý,pečlivý,dukladný...V roce 2005se mi narodil další syn a jak jinak zvolila jsem i tentokrát pana doktora.Bohužel musim napsat pan doktor uz nebyl tak pečlivý.Ač se jednalo o očkování,kdy zbytečné pospíchání zapřicinilo synovu velkou reakci.At se jednalo o zánět předkožky,ktery se zhoršoval,před otravou krve syna zachránil pan doktor s urologie!Ale vubec nejhorší je,že jsem pana doktora Brunclika upozornovala na určité známky ve vyvoji sveho syna a on nic,ze je vse v pořadku.Naštěsti jsem se odstěhovala našla jinou lékařku a jaké bylo me překvapení,když jsem slyšela ze v poradku neni vubec nic!Syn má vrozenou dysfázii,je hyperaktivní...Bohužel nas pan doktor neposlal na neurologii hned jak začal mít syn potíže.Díky tomu jsme ztratili par duležitych let....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Celé dětství jsem k panu doktoru chodila a jeho péče byla skvělá nyní u něj mám i dceru a jsem opravdu spokojená.


Precizní, starostlivý, řeší každý detail. 100% profesionál


opravdu nejlepší co víc dodat


Chodila jsem k němu celé dětství, kdy se o mě pečlivě staral. Proto i teď, když mám své vlastní děti jsem je svěřila jemu. Je to výborný a vstřícný doktor, který nám vždy poradí, je velice pečlivý a milý svým přístupem k dětem. Mohu jen poděkovat jemu i sestřičce za skvělou péči, kterou celé roky věnují dětem.


Vynikajíci pediatr. Chodil jsem k němu celé dětství a naprosto bez problémů...


A

K panu doktorovi jsem chodila od malinka a musím souhlasit, že je velmi pečlivý, milý, ochotný a moc ráda jsem k němu chodila, opravdu moc doporučuji :)


J

Perfektní zodpovědný lékař. Velmi pečlivý a odborník: Díky za něho


I

Výborný dětský lékař, ochotný, velice pečlivý, bez problémů mu můžete svěřit zdraví svých dětí. Škoda že jsme se odstěhovali, jinak by k němu děti chodily dál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti