Jabloňová 2992/8, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Chodila jsem k pani doktorce od narození a hodně mi se vším pomohla.nejlepší doktorka kterou znám vždy pomohla a poradila :-) Pištěková

K paní doktorce chodíme s oběma syny na kardio. Paní doktorka je milá, dokáže vše trpělivě a srozumitelně vysvětlit a oceňuji její profesionální i lidský přístup. Sestřička je k nám vždy milá a vstřícná

K paní doktorce jsme chodily s dcerami řadu let, vždy jsme byly nesmírně spokojené. Na jednání sestřičky si již nevzpomínám, ale pokud by bylo tak nepříjemné jak píší některé maminky určitě bych si to v paměti uchovala. Takže - buďto sestru vyměnila, nebo jen nesdílím toto negativní hodnocení. Každopádně paní doktorka velmi milá, ochotná a profesionální, i po létech na ní vzpomínáme, zdravíme a přejeme vše nej...

Paní doktorka je opravdu ta nejpříjemnější a nejlidštější lékařka, co se
odbornosti týče, naprosto jí důvěřuji.
K paní doktorce chodím s dcerou od jejího narození. Dnes je dceři 17 let,takže za dva roky si už bude muset hledat jiného lékaře. Moc nás to obě mrzí.
Paní doktory si moc vážíme.
Hana Vodvářková.

Skvělá lékařka, profesionál, milá, vstřícná, usměvavá. Mrzí mne komentáře o její sestřičce. Sama jsem zdravotní sestra a na jejím chování a profesionalitě nespatřuji sebemenší chybičku. Vždy se snaží vyhovět. Ordinaci navštěvujeme od narození dětí (dcera 21 - dnes již chodí jinam, syn 17) a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by nás sestřička nevítala s úsměvem. A proto, že nemám ráda anonymy, tak se pod svůj názor i podepíšu Sojková Zdeňka

Pani doktorka je uzasna. ma velkou trpelivost, vse vysvetli, je velice pecliva. sice tady nekdo pisete ze je sestricka hrozna, ale ja mam presne opacny nazor. sestricka je presne jak ma byt. kdyz je pani doktorka mila, musi mit nekoho v ordinaci, kdo je trochu raznejsi. jinak by se tam hystericke matky hroutili. sestricka je presne ten typ co hysterkam rekne neco od plic a ihned je postavi na nohy. a pani doktorka to miloucce doplnuje, hezky v klidu vysvetli. tohle je vyvazena ordinace. teda ja sestricku nezazila ve spatne nalade. na nas se vzdy smeje. komunikuje normalne. i kdyz jsem tam prisla v jinou dobu, tak mi poradila. kolikrat i po telefonu,kdyz mela pani doktorka pacienta, tak mi poradila a pomohla. Jak pani doktorka tak sestricka jsou profesionalky na svem miste.
Petra Svobodova - Coufalova

Výborný přístup k dětem i maminkám, vše dobře vysvětlí, velmi trpělivá. Syn už je větší a tak už paní doktorku moc nenavštěvujeme, ale v miminkovském věku synovi odhalila zánět ledvin, který se nevyznačoval typickými příznaky, ale paní doktorka tak dlouho pátrala, až objevila. Vřele doporučuji.

Paní doktorka Jonášová nám vždy vyšla vstříc a nikdy nezanedbala ani náznak nějakého problému. Sestřička je trochu od rány, ale děti jí mají rády a moc nám pomohla jak s obstaráním různých potvrzení tak i ze své dobré vůle s hledáním specialisty když měl syn jako miminko velké potíže s ortopedickou dečkou. Za asi 10 let co jsme k ní chodili jsem nezažila nic co by mně nemile překvapilo. Dáda

Proti paní doktorce zase nic zásasdního nemám jen,že nedokázala diagnostikovat boreliosu,ale je to už pár let,tak snad se o něco zdokonalila.
Jinak velice příjemná k dětem.Zato sestra ta má chování to je hrůza.Já osobně s dítětem chodím jinam,protože s touhle sestrou nechci vůbec komunikovat.

Doktorka pečlivá, nic nezanedbá. Sestřička by mohla být přívětivejší na vystrašené maminky nemocných dětí. Ale jinak vše OK.