MUDr. Vladana Kotková

Zubař Více

Čerčany, Litoměřice 2 adresa

18 názor

Adresy (2)

Praktický zubní lékař
Nádražní 26, Čerčany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Ordinace
České armády 17, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá, velmi lidská a profesionální, je pečlivá, vše vysvětlí, umí vyslechnout a pokaždé se v ordinaci zasmějeme

M
Umístění: Ordinace Jiný

S pani doktorkou jsem velice spokojena! Vřelý pristup, citlivé ošetření, sympatická lékařka a vždy se zasmejeme. Chodím již k zubari rada! To, ze osetreni dnes něco stojí je bohužel pravda, od pojišťovny dostane zubař 00 nic (ne jako obvodní lekar za počet pacientů v kartotece)… Ale co dnes nestojí peníze. Raději si zaplatím, než abych o zuby přišla. Zubní kazy jsou z rtg snímku videt a vždy mi je lékařka ukazala a vysvětlila stav a postup, Zachránila mi zuby po zásahu jinych zubních lékařů! Takže za mě mohu jen doporučit a poděkovat za peci!

M
Umístění: Ordinace Jiný

Nejsem s paní doktorkou spokojená, s bolavým zubem mi nepomohla. Musela jsem jít na pohotovost, nechovala se jako profesionál a odborný lékař. Více ji zajímají peníze , mám aplikaci VZP a z ní jsem zjistila co naúčtovala pojišťovně , která se to dozví.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Umístění: jiné místo Jiný

Po přihlášení k paní doktorce jako nový pacient mě čekala první návštěva. Ta se uskutečnila a já byla z paní doktorky velmi nadšená. Respektive z jejího přístupu, chování. Řekla mi, že bude potřeba vrtat několik zubů, a že mě to bude stát cca 5.000,- Kč. To jsem se zhrozila a jelikož mě nic nebolelo, dohodly jsme se, že to necháme až za nějaký čas, vzhledem k financím. To bylo v roce 2017. Poté jsem se ale přestěhovala do jiného kraje a zubaře musela změnit. Zde jsem doposud a konečně se dostávám k důvodu mého hodnocení. Tento nový zubař mi sdělil, že mám chrup zdravý a nic se vrtat nebude. Řeklo by se jistě, mohl by se mýlit on. Jenomže nyní je rok 2022 a za celou dobu nebylo třeba vrtat, žádná bolest ani kaz se neobjevil! Je smutné a alarmující, co vše jsou lidé schopni učinit pro peníze. Možná jsem jediná, možná ne, ale i špatné zkušenosti by se měly sdílet.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil
Umístění: Praktický zubní lékař Volba sveho zubniho lékaře

Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena


K
Ověřený profil

Já jsem byla s paní doktorkou také vždy spokojena, ale po tom, co se odstěhovala z Čerčan do Litoměřic a já si tedy musela najít jiného zubaře, bylo mi tím novým řečeno, že většina plomb od ní jsou jakési provizorní výplně, které vydrží tak dva tři roky (a proto se mi už rozpadávají, zuby se pod nimi kazí a budou se muset předělat). Toto mi tedy paní doktorka nikdy neřekla, že mi tam dává provizorní plomby, které vydrží jen dva až tři roky, a peníze, které jsem platila, také žádnému provizoriu neodpovídaly! Takže ve výsledku jsem velmi zklamaná, ač zprvu jsem z ní také byla nadšená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřený profil

Lékařka s velmi profesionálním a individuálním přístupem k pacientovi. Nezvyklá a velice překvapivá je její časová přizpůsobivost. Pravidelně mě potěší výbornou náladou a udržením příjemné konverzace během výkonů (ty se prozatím vždy obešly bez komplikací). Ordinace je velmi komfortní a zařízená moderním vybavením. Paní doktorka zbořila můj strach z návštěv zubařů.


S
Ověřený profil

Ochotná, starostlivá jestli něco bolí nebolí zachránila mi dva zuby o který jsem málem měl přijít. Perfektní zubařka a jako bonus jsem odcházel s usměvem na tváři kopec srandy! :) Doporučuji 5/5


B
Ověřený profil

Mužu se zeptat, zda je paní doktorka soukromá? Zda se u ní hodně a za vše platí nebo je to v pohodě? Jdu k ní v pátek, tak abych si vzala dostatek peněz. Děkuji za odpoveď.


Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu