Š

Lékařka s velmi profesionálním a individuálním přístupem k pacientovi. Nezvyklá a velice překvapivá je její časová přizpůsobivost. Pravidelně mě potěší výbornou náladou a udržením příjemné konverzace během výkonů (ty se prozatím vždy obešly bez komplikací). Ordinace je velmi komfortní a zařízená moderním vybavením. Paní doktorka zbořila můj strach z návštěv zubařů.

Nádražní 26, Čerčany
Praktický zubní lékař (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
České armády 17, Litoměřice
Ordinace (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Já jsem byla s paní doktorkou také vždy spokojena, ale po tom, co se odstěhovala z Čerčan do Litoměřic a já si tedy musela najít jiného zubaře, bylo mi tím novým řečeno, že většina plomb od ní jsou jakési provizorní výplně, které vydrží tak dva tři roky (a proto se mi už rozpadávají, zuby se pod nimi kazí a budou se muset předělat). Toto mi tedy paní doktorka nikdy neřekla, že mi tam dává provizorní plomby, které vydrží jen dva až tři roky, a peníze, které jsem platila, také žádnému provizoriu neodpovídaly! Takže ve výsledku jsem velmi zklamaná, ač zprvu jsem z ní také byla nadšená.

Š

Ochotná, starostlivá jestli něco bolí nebolí zachránila mi dva zuby o který jsem málem měl přijít. Perfektní zubařka a jako bonus jsem odcházel s usměvem na tváři kopec srandy! :) Doporučuji 5/5

Mužu se zeptat, zda je paní doktorka soukromá? Zda se u ní hodně a za vše platí nebo je to v pohodě? Jdu k ní v pátek, tak abych si vzala dostatek peněz. Děkuji za odpoveď.

Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.

Paní doktorku mohu jen doporučit-příjemná,pečlivá

Paní doktorka je milá, energická, stále usměvavá, pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Prostě úžasná!! Vyplatí se za ní jet i z veliké dálky.

velice pečlivá, příjemná

Vždy jsem se až panicky bála zubaře,už se nebojím,po úžasných zážitcích z její zubní ordinace mě strach opustil.Paní doktorka vyléčí nejenom bolavý zoubek,ale i dušičku.Je pečlivá,starostlivá a navíc se náramě zasmějete ikdyž máte vrtačku v ústech.Jsem jí za mnoho vděčná, moc děkuji.Martina

Opravdu neuvěřitelně milá,precizní a profesionální,zvláště milá k dětským pacientům!!!

Š

Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.

Paní doktorku mohu jen doporučit-příjemná,pečlivá

velice pečlivá, příjemná