Vladana Kotková, zubař Čerčany

MUDr. Vladana Kotková

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Nádražní 26, Čerčany
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
České armády 17, Litoměřice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař Volba sveho zubniho lékaře

Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena


K
Ověřeny pacient

Já jsem byla s paní doktorkou také vždy spokojena, ale po tom, co se odstěhovala z Čerčan do Litoměřic a já si tedy musela najít jiného zubaře, bylo mi tím novým řečeno, že většina plomb od ní jsou jakési provizorní výplně, které vydrží tak dva tři roky (a proto se mi už rozpadávají, zuby se pod nimi kazí a budou se muset předělat). Toto mi tedy paní doktorka nikdy neřekla, že mi tam dává provizorní plomby, které vydrží jen dva až tři roky, a peníze, které jsem platila, také žádnému provizoriu neodpovídaly! Takže ve výsledku jsem velmi zklamaná, ač zprvu jsem z ní také byla nadšená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Lékařka s velmi profesionálním a individuálním přístupem k pacientovi. Nezvyklá a velice překvapivá je její časová přizpůsobivost. Pravidelně mě potěší výbornou náladou a udržením příjemné konverzace během výkonů (ty se prozatím vždy obešly bez komplikací). Ordinace je velmi komfortní a zařízená moderním vybavením. Paní doktorka zbořila můj strach z návštěv zubařů.


S
Ověřeny pacient

Ochotná, starostlivá jestli něco bolí nebolí zachránila mi dva zuby o který jsem málem měl přijít. Perfektní zubařka a jako bonus jsem odcházel s usměvem na tváři kopec srandy! :) Doporučuji 5/5


B
Ověřeny pacient

Mužu se zeptat, zda je paní doktorka soukromá? Zda se u ní hodně a za vše platí nebo je to v pohodě? Jdu k ní v pátek, tak abych si vzala dostatek peněz. Děkuji za odpoveď.


Paní zubařku všem doporučuji! Je velice pečlivá, pracovitá a vtipná.


Paní doktorku mohu jen doporučit-příjemná,pečlivá


Paní doktorka je milá, energická, stále usměvavá, pečlivá, nikdy nic nezanedbá. Prostě úžasná!! Vyplatí se za ní jet i z veliké dálky.


velice pečlivá, příjemná


Vždy jsem se až panicky bála zubaře,už se nebojím,po úžasných zážitcích z její zubní ordinace mě strach opustil.Paní doktorka vyléčí nejenom bolavý zoubek,ale i dušičku.Je pečlivá,starostlivá a navíc se náramě zasmějete ikdyž máte vrtačku v ústech.Jsem jí za mnoho vděčná, moc děkuji.Martina


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti