Erno Košťála 1014, Pardubice

Umístění: Ordinace Jiný

Výborný lékař jak obvodní, tak i jako pohotovostní lékař, když držel léta pohotovost v Pardubicích. Výborná a velice příjemná zdravotní sestra .

Pan doktor byl velmi arogantní a diagnóze nevěnoval dostatečnou pozornost. Sestra byla nejprve také velice nepříjemná, ale jakmile pochopila, že mi opravdu není dobře, zmírnila své netečné jednání a ve finále mi pomohla víc než samotný pan doktor. Nicméně v této ordinaci už mě neuvidí.

S panem doktorem mám opakovaně velmi špatnou zkušenost. Při mé první návštěvě byl venku mimo ordinaci- povídal si se známými.Když ho sestřička požádala zda by mě vyšetřil tak křičel, že jsem mladá tak si snad počkám. Kdyby mi nebylo opravdu špatně tak bych asi nebyla na pohotovosti...Při druhé návštěvě jsem panu doktorovi nerozuměla na co se mě ptá, tak jsem se ho zeptala a on se na mě osopil s tím, že ho neposlouchám. Asi 5x se mě zeptal jsetli mám teplotu a vždy jsem mu odpověděla, že nevím, protože jsem se neměřila. Přesto se mě při psaní zápisu znovu zeptal jak vysokou teplotu mám - asi mě vůbec neposlouchal. Pan doktor se choval arogantě. Vícekrát bych k němu už nešla. Když by bylo nejhůř - šla bych do nemocnice.

Pečlivý, příjemný, výborný přístup. Změnila jsem svého lékaře a mohu říct, že toho v žádném případě nelituji, velikou pochvalu si zaslouží i sestřička! Anna Krejčíková

Vynikající praktický lékař pan Dr. Novohradský. Chodím k němu již přes pět let a nemůžu si stěžovat. Zajímá se, vysvětlí, když má dělat vyšetření, skutečně člověka pečlivě prohlédne, nikoliv pouze formálně. Nedělá mu problém poslat člověka na vyšetření, pokud si není jistý diagnózou. Je trochu svéráz, stejně jako jeho skupina jeho sestřiček, nicméně je velmi milý a vstřícný. Neměnil bych.

Jedná se o velmi zkušeného lékaře s dlouholetou praxí, který je vstřícný a snaží se problémy pacientů vyřešit co nejlépe a nejrychleji. Je to lékař, který má ordinaci v lidnaté části Pardubic s nejširší klientelou! Oproti ostatním lékařům, kteří mají v průměru týdenní ordinační dobu cca 20 - 22 hodin má skoro třikrát delší ordinační dobu, což nelze přehlédnout. U pana doktora jsme registrováni celá rodina a jsme velice spokojeni. Rovněž nelze přehlédnout příjemné vystupování a jednání s pacienty jeho hezkých sester.

Skutečně nadstandardní péče, neobyčejně lidský přístup, vždy pečlivé vyšetření. Doktor Novohradský se nad diagnózou zamýšlí, a když je potřeba specializované vyšetření, neváhá pacienta odeslat k jím prověřenému specialistovi. Vždy mě čeká milé, přátelské přivítání a skvělá práce velice excelentního doktora. V této době se málokdy vidí, že pro své pacienty doktor udělá tolik, jako právě doktor Novohradský. Jeho obětavost a důslednost při léčení je v této době potřebná a mohu říci, že takové jednání, jako je právě u pana doktora Novohradského, jsem nikde jinde nezažil. Jeho znalosti medicíny jsou excelentní. Jen jednou za život jsem zažil takovou péči, ale bohužel to nebylo v České republice a proto si pana doktora tak vážím.

S panem doktorem Novohradským jsem byla velmi spokojena. Bohužel jsem se přestěhovala do jiného města a musela jsem přejít k jinému lékaři. Ale vždy byl velmi ochotný a milý, vyptával se na spoustu věcí ohledně určení diagnózy a musím říci, že to byl jeden z nejlepších doktorů, které jsem navštěvovala.

Velmi kvalitní lékař se vstřícným postojem ke svým pacientům. Jako jeden z mála praktických lékařů dodržuje pracovní dobu, tráví v ordinaci dost času, dobrý diagnostik s dlouhou praxí. Přestože má v čekárně většinou hodně pacientů, s přehledem zvládá a má lidský přístup. Hodně pomohl mě i mým blízkým. Jakýkoliv problém se mnou řeší a má navíc příjemné sestřičky.

Pan doktor byl jediný lékař, který byl ochoten mě mezi své pacienty vzít, když jsem se do Pardubic přistěhovala. Obešla jsem před tím neúspěšně asi 5 praktických lékařů. Takového praktického lékaře jsem nikdy neměla. Jsem tak spokojená, že jsem k němu poslala i mého manžela. Krátké čekací doby rychlá sestřička, rychlý doktor. Všechno je rychlovka. Na rozdíl od jiných lékařů, je pan doktor Novohradský velice ochotný, umí naslouchat, je precizní a dobře lečí. Jsem maximálně spokojená. Petra Dvorská