Lípová 2 Štěpánkovice, Opava

Umístění: Ordinace Jiný

Po předchozích zkušenostech jsem se cítila a stále cítím u pana doktora jako Alenka v říši divů. Jsem maximálně spokojená a více méně v šoku jak je mi vše vysvětleno a vše je se mnou zkonzultováno. Nutno podotknout, že jsem přišla s bolestí zubu, kterou by předešlá lékařka léčila jednoduše vytrhnutím. Po náležité péči od pana doktora zub pořád mám a jako bonus už ani náhodou nebolí. Jsem maximálně spokojená.

Umístění: Ordinace

Maximální spokojenost! :-) Chodíme celá rodina a už by jsme neměnili! Moc pěkný přístup k dětem, vůbec se nebojí =D

Pán doktor je výborný ,chodíme k němu cela rodina od jeho začátku ,má obrovskou trpělivost ,je milý,vstřícný ,citlivý,maximálně pečlivý a umí to výborně z dětmi,však má také vynikající učitelku (maminku, mimochodem opravdový machr) ke které jsme chodily před tím cela rodina. Má nakročeno být stejný machr ba jsem přesvědčen že ji svoji pílí ještě překoná.

Pan doktor je velmi pečlivý a citlivý. Myslím, že až získá více praxe, bude jednička! Poznala jsem již tři zubní lékaře, takže mohu porovnávat...je prostě nejlepší! Ještě podotýkám, že moje zuby jsou hrozné. Takže moje návštěvy nejsou jen o rychlých preventivkách! Díky Veronika

Pán doktor je nejlepší jakého jsem kdy měla!!Vřela doporučuji....