Adresa

Ordinace
Lípová 2 Štěpánkovice, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ordinace Jiný

Po předchozích zkušenostech jsem se cítila a stále cítím u pana doktora jako Alenka v říši divů. Jsem maximálně spokojená a více méně v šoku jak je mi vše vysvětleno a vše je se mnou zkonzultováno. Nutno podotknout, že jsem přišla s bolestí zubu, kterou by předešlá lékařka léčila jednoduše vytrhnutím. Po náležité péči od pana doktora zub pořád mám a jako bonus už ani náhodou nebolí. Jsem maximálně spokojená.

B
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Maximální spokojenost! :-) Chodíme celá rodina a už by jsme neměnili! Moc pěkný přístup k dětem, vůbec se nebojí =D

,
Ověřený profil

Pán doktor je výborný ,chodíme k němu cela rodina od jeho začátku ,má obrovskou trpělivost ,je milý,vstřícný ,citlivý,maximálně pečlivý a umí to výborně z dětmi,však má také vynikající učitelku (maminku, mimochodem opravdový machr) ke které jsme chodily před tím cela rodina. Má nakročeno být stejný machr ba jsem přesvědčen že ji svoji pílí ještě překoná.


V

Pan doktor je velmi pečlivý a citlivý. Myslím, že až získá více praxe, bude jednička! Poznala jsem již tři zubní lékaře, takže mohu porovnávat...je prostě nejlepší! Ještě podotýkám, že moje zuby jsou hrozné. Takže moje návštěvy nejsou jen o rychlých preventivkách! Díky Veronika


Ověřený profil

Pán doktor je nejlepší jakého jsem kdy měla!!Vřela doporučuji....


Došlo k chybě, zkuste to znovu