MUDr. Vít Vokrouhlík

Číslo licence : 23124000

Nejčastěji hledané služby

C
Umístění: Doktor Vokrouhlík s.r.o. - ordinace Český Brod

Pan doktor je velmi poctivý, nepředepisuje léky bez důkladného vyšetření ani zbytečně (nevěřím, že by někomu předepsal antibiotika na chřipku), ale zase nic nepodceňuje, pacienta vyslechne a vnímá jako celého člověka, ne jen jako "případ". Mohu ho jen doporučit.

Chodil jsem k němu zhruba 3 roky a všechno byla chřipka, snad měl pravdu. Nikdy nedělal hlubší vyšetření nebo testy a po porovnání s jiným lékařem si spíš myslím, že si ani nemohl být jistý svou diagnózou. Objednaný termín berte jako hodně orientační a počítejte klidně s hodinou čekání. Důchodci se asi objednávat nemusejí a jsou upřednostňováni. Doporučuji se poohlédnout jinde

Syn zemřel večer na embolii poté, co dostal ráno v ordinaci antibiotika na chřipku.
Mluví za vše ...

Nevím, jaký je jiný doktor. Ale když jsem měla mononekluozu, tak jsem čekala po nějakém tom měsíci na vyšetření, jak na tom jsem. Zde je to už v pořádku či ne. Když mi vzali krev, zde to je ok či ne a já se šla pak zeptat na výsledky, ta mi bylo oznámeno (od sestřičky), že jsme testy na mononekluozu asi ani nedělali. Ale od doktora jsem se dozvěděla, že je vše ok. a poslal mě domu. Příjde mi, že skoro každou nemoc vidí jako ,, chřipku". Toto mi na tom vadí. Chtělo by to více pečlivosti..Ale bohužel nevím, jak to chodí jinde...

Pana doktora vřele doporučuji. V klidu Vás vyslechne, prohlídne a pohovoří o Vašich problémech. Sdělí Vám možnosti léčby a co by pro Vás bylo nejlepší. Pokud nezavrhujete alternativní medicínu, tak i v této oblasti pan doktor radí a může léčit. Je ochotný Vám pomoci i mimo svoji pracovní dobu. Jsme s ním opravdu spokojeni.

Pana doktora doporučuji, oceňuji jeho stálou ochotu se vzdělávat a kombinovat různé přístupy. Je ochotný řešit i nestandardní situace, konzultoval i manželovy a synovy problémy, ač ti u něj nejsou registrovaní. Nestaví se do role neomylného "všeználka", což jsem u mnoha lékařů zažila, upozornil mne na možná rizika a omezení léčby. Vždy mi věnoval čas a doporučil šikovného specialistu.

Tohoto lekare mohu doporucit, je mlady a pruzny, drzi krok s dobou a vyvojem mediciny. Svedomite doplnuje vzdelani ve svem oboru. Zajima se o pacienta jako o celek a ne jen pouze o konkretni zdravotni problem. Zabyva se i alternativni medicinou jako je akupunktura a homeopatie.Svou praxi vykonava v prijemne a ciste ordinaci. Pomocnou rukou je mu ochotna spolehliva zdravotni sestra.

U me nebyl tento doktor schopen diagnostikovat zapal plic....nerikam, ze vsichni muzeme byt neomylni,ale minimalne kdyby udelal rentgen plic, ci jina vysetreni.Ono vse neni chripka ktera se da lecit Paralenem ci sirokospektrymi antibiotiky....

Věnuje pacientovi klidnou soustředěnou pozornost po dostatečně dlouhou dobu, respektuje pacienta. Sestřička je vlídná a v dobré náladě. Toto zdaleka není samozřejmostí všude.

Kromě dcery jsme u tohoto lékaře celá rodina.Pokud jsme měli potíže,vždy pomohl.Stížnosti na dlouhé čekání jsou možná oprávněné,ale při počtu pacientů asi nevhodné.A konec konců-když už čekám,jsem ráda,že se mi věnuje.Velké plus dávám i sestřičce.