Antala Staška 80/1670, Praha

Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum - ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Výborný lékař, specialista s mnohaletou praxí a vynikajícími výsledky. Snaží se situaci zhodnotit komplexně, neřeší hned všechno operativně, což mnohdy pacient očekává a může být zklamaný, když dostane vyjádření " počkat 2 měsíce, rozhýbat, posílit, pak přijít znova". Nicméně ne každá ruptura vazu znamená okamzitou operaci ( jsem volejbalistka, jedno koleno bez vazu drží a druhé ne). Přes vytíženost si najde čas na vysvetleni. Po operaci osobně dohlíží na váš stav v následujících dnech hospitalizace ( Beroun).Jak se tady pise, je hodně vytížený, člověk si musi v ordinaci čas " vybojovat" trochu. Ano, občas týká, ale to je ve sportu běžné, a jemu těch sportovců prošlo rukama hodně:). Doporučuji!

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Problem s ramenem

Člověk, který mi zachránil rameno. Byl jsem aktivní hokejista, kterému vypadavalo rameno 2x za střídání a nebo i jen tak v noci. Pan doktor si mne převzal z Kladna. Pan doktor mne odoperoval na Bulovce uplne novou metodou a provedl kompletní opravu kloubů, vazu atd. Dnes i po letech mam rameno naprosto funkční bez jedine znamky problémů. Takže za mě je tech pět hvězdiček malo a dal bych tak 10.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance ortopedické konzultace

Dost velké zděšení. Přijmutí až po cca 1.5 hodině od objednání, sestra navíc přijímá dva pacienty naráz, každého do jedné místnosti - a doktor mezi těmi místnostmi/pacienty průběžně chodí! Je to dost šílené, on a vůbec všichni tam jsou uříceni a upoceni tím tempem (které si ovšem volí jen a pouze doktor sám), a z toho plyne i kvalita jeho rad (například naučte se veslovat a přijďte za 3 měsíce). Ta upachtěnost tam doslova sálá prostorem a je dle našeho názoru nereálné s ním chvilku posedět a prostě si o daném problému nějak lépe a hlouběji promluvit; rtg snímky ani vidět nechtěl že prý nepotřebuje. Odbornou způsobilost k operacím samotným nijak nehodnotíme, tam může být klidně velmi dobrý, ale obrázek nechť si každý udělá sám.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance Jiný

Lékař s lidským přístupem, vřelou ochotou pomoci.
Zajímal mě jeho názor na problém s kolenem. Celou problematiku mi důkladně popsal, a názorně předvedl funkci čéšky v koleni.
Jsem rád, že jsem měl tu čest pana doktora poznat, lidí jako on si vážím.

Umístění: Medicentrum - ortopedická ambulance Úraz kolene

K panu doktorovi Dvořákovi jsem objednala manžela po úrazu kolene na doporučení od kolegyně, jejímuž partnerovi pan doktor před pár lety operoval úspěšně koleno. Věděli jsme od začátku o poplatku 1000,- Kč, takže jsme nebyli překvapeni, za kvalitní péči nám nevadí si připlatit. Co nás ale zaskočilo, byl zcela laxní přístup pana doktora, který věnoval manželovi doslova pouhé 2 minuty a řekl mu, že má zraněné koleno rozchodit, jezdit na rotopedu a přijít se ukázat za 2 měsíce, až bude běhat. Podotýkám, že manžel není žádný hypochondr a "dotáhnout" jej k lékaři se mi podaří až když je situace vážnější, nemůže chodit a bolestí se nevyspí. Naštěstí jsme již v péči ortopeda, který se o zdraví mého manžela skutečně zajímá - napsal mu doporučení na magnetickou rezonanci, doporučil klidový režim a předběžně diagnostikoval poranění čéšky a vazů. Pevně doufám, že to nebude nic vážnějšího a nebude nutná operace, ale v každém případě budu mít nyní jistotu, že byl manžel řádně vyšetřen. Pokud nemá pan doktor Dvořák na nové pacienty čas, neměl by si je přibírat, protože pak v nich může vytvářet pocit, že mu jde spíše o zisk než o pacienta samotného.

Umístění: Ortopedie - soukromá ambulance rekonstrukce vazů

V 16ti letech jsem si při fotbale přetrhal PZV, jelikož jsem byl mladý a kosti nebyly dorostlé, nemohl jsem na rekonstrukci (plastiku). Naučil jsem se bez vazu fungovat a operaci jsem odkládal až do svých 23 let, kdy jsem začal mít velké problémy s "vyskakováním" kolene. V tu chvíli jsem věděl, že už nemá cenu operaci odkládat. Můj ortoped mi dal doporučení k panu Dvořákovi.

Pan Dvořák je velmi sympatický člověk a i přes svou vytíženost, Vám vše vysvětlí, tak , že by to pochopilo i dítě z mateřské školky (popsal mi historii plastiky PZV a metodu, kterou mi provede s odůvodněním, proč je zrovna tato metoda jím preferována). Když jsem odcházel z jeho ambulance, byl jsem přesvědčen, že jsem lepšího doktora vybrat nemohl.

Operace proběhla v pořádku, navíc se ještě zjistilo, že jsem měl odštípnuty vnitřní meniskus, který doktor odstranil. Prvních 14 dní pro mně bylo to nejhorší v životě, ale poté se to začalo zlepšovat, 4 týdny po operaci jsem už "chodil" po svých a začal s rehabilitací, jak mi doporučil pa Dvořák. 3 měsíce po operaci jsem šel na první výklus, no není to žádný med, ale to že to bolí je normální. Nyní jsem 4 a půl měsíce po operaci a noha je čim dál silnější a stabilnější, běh už je bez větší bolesti, naprostá spokojenost s vývojem. Jediné, čeho lituji je, že jsem nešel na plastiku už dříve.

Shrnutí : pan doktor má za sebou přes 5000 rekonstrukcí PZV (golden czech hande :D ) neváhejte a zvolte jeho. Dále už je to jen na Vás, jak poctivě budete přistupovat k rehabilitaci.

Pan doktor mi vše vysvětlil, ukázal, nenutil mi injekce ani operace. S ohledem na můj stav mi doporučil cvičit a posilovat konkrétní svaly. Budu doufat, že to zabere a bolesti odezní.

Marek Vodička - Plastika PZV 11/2016, pana doktora Dvořáka určite doporučuji, dal mi koleno dopořádku po roce, kdy mi do toho jiní pichali injekce a lecili konzervativne a koleno bylo stale nestabilni a stále i přesto odmítali detailnější vyšetření MR aby se to prokázalo (MR to je pro Vás zbytečný ....) a tak jsem rok měl koleno v nestabilním stavu a občas se i trochu vyhodilo. Je jasne ze pretrzenemu LCA tak nepomuze nic jiného nez operace, která dopadla úspěšně a celkem i bez větších bolestí a bez komplikací a bolest je velmi dobře tolerována. Za úspěšnou operaci moc děkuji panu doktorovi Dvořákovi, který jí prováděl a dále i celému týmu v nemocnici RHB Beroun. Vše mimo jiné velmi ochotně a znalostně vysvětlí, nyní koleno po té co nový vaz "tělo přijalo" drží perfektně a již rehabilituji za účelem posílení, děkuji Vám pane doktore, MV

Náhrada ACL v koleni, bez komplikací, pana Dvořáka doporučuji. Dělá malou(krátkou) jizvu, která se pak rychle zahojila proti operaci ACL, kterou jsem měl dříve u jiného doktora a jizva byla dlouho dost nepříjemná.

Ráda bych se s Vámi podělila o mojí zkušenost s doktorem Dvořákem, který mi v prosinci v Berounské nemocnici operoval křížový vaz. Jsem profesionální tanečnice a proto jsem hodně váhala při volbě operatéra. Pro ty, kdo si také ještě vybíráte doporučuji zvolit operaci v klasické nemocnici a ne na "residenčních" klinikách typu Beroun apod. kvůli případným komplikacím. Ty se staly bohužel zrovna mně, s velkým odstupem cca 3 měsíce po operaci mi v koleni propukla infekce a nebýt ochotné UVN už by se mi možná vaz od opěvovaného doktora Dvořáka v zánětu rozpustil. Pan doktor absolutně ignoruje komplikace s odstupem, nechtěl se s tím vůbec zabývat, byl zrovna před odjezdem na dovolenou a velmi ho moje diagnoza obtěžovala. Tvrdil, že mám jezdit na kole a stanovil mi diagnozu, která neodpovídala skutečnosti. Mohu mluvit o štěstí, že se mě ujali lékaři v UVN, odoperovali mě znovu a pomohli mi, doktor Dvořák mi domluvil operaci v UVN, zavolal mi, že tam mám jet a že se tam o mě postarají, už se mi poté nikdy neozval, aby se mě zeptat se na můj zdravotní stav.
Někdy je lepší jít k "obyčejnému" dobrému lékaři, ale aby mu záleželo na pacientovi a ne jen na honoráři. Upozorňuji, že doktor Dvořák si za mou operaci naúčtoval 10 000, operaci jako takovou ještě Berounské nemocnici hradí pojišťovna řádově cca kolem 40 000 a když máte komplikace, máte prostě smůlu a nebo vás odešlou do nemocnice, kde vás nejdřív vůbec nechtějí vzít a pak se na vás koukají jako na vetřelce, když se o komplikace má starat doktor, který vaz dělal. Toto byla má zkušenost a doufám, že pomůže někomu, kdo třeba jako já před operací hledal nejlepšího operatéra. Mě je 30, celý život aktivně sportuji, je to i mé povolání, žiju zdravě a žádnou komplikaci jsem nepředpokládala, ale stát se může vše. Doporučuji poradit se v klasické nemocnici, kde v případě komplikací máte dveře otevřené.