Vilma Ovčarová, kardiolog Praha

MUDr. Vilma Ovčarová

Kardiolog, Internista Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Budečská 33/2165, Praha
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Kardiologická ambulance

Za mě velká spokojenost. Jak po odborné stránce, tak vztah pacient - lékař. Paní doktorka rozkódovala i jiné zdravotní obtíže mimo její obor a bez řečí obvolala kolegy a zařídila vyšetření i u jiných specialistů, což nebylo vůbec v její povinnosti odborného lékaře. Takže palec nahoru a díky.


Ověřeny pacient

Nepochybuji o její odbornosti, ovšem co se lidskosti týče, je to na bodu mrazu. Celou dobu jsem si tam připadala jako malá holka, tak se mnou doktorka jednala. "Protože jste káča," takové věty jsou u ní obvyklé.
Když jsem jí říkala, že se léčím s depresí u psychiatra, chovala se ke mně jako k simulantovi, který ve svém věku (22) nemůže mít tyhle problémy. Když jsem jí říkala, že jsem na svou současnou váhu přibrala po antidepresivech, tvrdila mi, že to jsou "takhle" malé prášky, po kterých se nepřibírá. Celou dobu jsem měla pocit, že zesměšňuje moje psychiatrické obtíže. Proto bych ji z lidského hlediska vůbec nedoporučila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Vilmou Ovčarovou jsme s manželem velice spokojeni. Co se týká odbornosti a lidskosti - opravdu lékařka na svém místě! Se svojí sestřičkou tvoří příjemný a profesionální tandem. Rádi do takové ordinace přicházíme. Hudcovi


L
Ověřeny pacient

Je nejlepší!!!!!!!!!!!!Bezkonkurenční!!!!!!


H
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka, jak po stránce odborné, tak i lidské. Nedělá jí potíže zeptat se pacientů i na rodinné příslušníky, což jistě potěší. Nesnaží se vyléčit nemocného za každou cenu sama, ale včas odhadne, kdy ho má poslat k dalšímu vyšetření. Je zřejmé, že se stále vzdělává. Její přístup k pacientům je příkladný pro mnohé lékaře. Doporučuji z vlastní zkušenosti. Havrdová.


H
Ověřeny pacient

Lekarka telem i dusi, leci medikamenty i slovem, odborne na vysi - stale se vzdelava.


H
Ověřeny pacient

Vynikající odbornice a přitom s lidským přístupem. Lékařka, jak má být, která to nedělá pro peníze, ale proto, že to je její poslání. Léčí nejen pilulkami, ale i slovem.


V
Ověřeny pacient

skvělá lékařka s lidským přístupem a vždy nápomocnou rukou


M
Ověřeny pacient

Bezkonkurenční lékařka - zdopovědná, na vysoké profesní úrovni, pečlivá, vstřícná a trpělivá k pacientům, navíc velice příjemná, usměvavá, vlastně si v její ordinaci ani nepřipadám jako pacientka. I sestřička je velice
milá, takže není co dodat...


I

Velmi dobrý diagnostik, lidský přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti