Kardiologická ambulance
Budečská 33/2165, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická ambulance

Za mě velká spokojenost. Jak po odborné stránce, tak vztah pacient - lékař. Paní doktorka rozkódovala i jiné zdravotní obtíže mimo její obor a bez řečí obvolala kolegy a zařídila vyšetření i u jiných specialistů, což nebylo vůbec v její povinnosti odborného lékaře. Takže palec nahoru a díky.

Nepochybuji o její odbornosti, ovšem co se lidskosti týče, je to na bodu mrazu. Celou dobu jsem si tam připadala jako malá holka, tak se mnou doktorka jednala. "Protože jste káča," takové věty jsou u ní obvyklé.
Když jsem jí říkala, že se léčím s depresí u psychiatra, chovala se ke mně jako k simulantovi, který ve svém věku (22) nemůže mít tyhle problémy. Když jsem jí říkala, že jsem na svou současnou váhu přibrala po antidepresivech, tvrdila mi, že to jsou "takhle" malé prášky, po kterých se nepřibírá. Celou dobu jsem měla pocit, že zesměšňuje moje psychiatrické obtíže. Proto bych ji z lidského hlediska vůbec nedoporučila.

S paní doktorkou Vilmou Ovčarovou jsme s manželem velice spokojeni. Co se týká odbornosti a lidskosti - opravdu lékařka na svém místě! Se svojí sestřičkou tvoří příjemný a profesionální tandem. Rádi do takové ordinace přicházíme. Hudcovi

Je nejlepší!!!!!!!!!!!!Bezkonkurenční!!!!!!

Vynikající lékařka, jak po stránce odborné, tak i lidské. Nedělá jí potíže zeptat se pacientů i na rodinné příslušníky, což jistě potěší. Nesnaží se vyléčit nemocného za každou cenu sama, ale včas odhadne, kdy ho má poslat k dalšímu vyšetření. Je zřejmé, že se stále vzdělává. Její přístup k pacientům je příkladný pro mnohé lékaře. Doporučuji z vlastní zkušenosti. Havrdová.

Lekarka telem i dusi, leci medikamenty i slovem, odborne na vysi - stale se vzdelava.

Vynikající odbornice a přitom s lidským přístupem. Lékařka, jak má být, která to nedělá pro peníze, ale proto, že to je její poslání. Léčí nejen pilulkami, ale i slovem.

skvělá lékařka s lidským přístupem a vždy nápomocnou rukou

Bezkonkurenční lékařka - zdopovědná, na vysoké profesní úrovni, pečlivá, vstřícná a trpělivá k pacientům, navíc velice příjemná, usměvavá, vlastně si v její ordinaci ani nepřipadám jako pacientka. I sestřička je velice
milá, takže není co dodat...

Velmi dobrý diagnostik, lidský přístup k pacientovi.