Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor Haltuch velmi příjemný, vstřícný, odborník.
Sestra v ordinaci velmi nepříjemná, s jedovatými poznámkami, zbytečně, vždy je to o přístupu člověka k člověku.Čekací doba- i při objednání- cca 2h. Dále si dovoluji upozornit, že za zaplacenou částku se má většinou vydávat potvrzení.....

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Pan doktor dostal snímky a vše na zlatém podnose, absolutně nepomohl, nebylo mu rozumět, zprávy od ostatních lékařů včetně rentgenů si ani nepřečetl.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Zlaté ruce i srdce. Vždy vstřícný, umí poradit a úspěšně léčí. Nejenom léčí, v PKN mi operoval rameno i koleno. Rameno úplně v pořádku, koleno už lépe nešlo opravit. Asi nejlepší lékař.

Umístění: jiné místo bolavé rameno

Pana doktora znám od osmdesátých let. Vždy byl znám tím, že spíš než léčil, tak uzdravoval. Nikdy mě nezklamal.

Pavel 63 let

Pan doktor je prostě profík na svém místě, a o tom bez diskuse.Citlivým zákrokem mě zachránil před složitější operací.Přeji hodně zdraví a pohody. Josef N.B.

Chodím k panu doktorovi od července roku 2012 a musím říci, že je silně empatický a člověk mimo svojí hlavní specializaci s velkým všeobecným přehledem. Od mnoha lidí jsem slyšel jenom samou chválu. Myslím, že by si proto zasloužil zdatnější sestru do své ordinace v zařízení KOLF v Pardubicích. Přeji mu mnoho dalších úspěchů.

MUDr. Haltuch je především profesionál a výborný operatér. Díky jemu mohu opět turistovat.

Po letech jsem musel pana doktora opět navštívit a musím konstatovat,že je jěště lepší než byl!!Odborně i lidsky!Dík

Dr. Haltuch je výborný lékař a odborník na svém místě. Jak MUDr. Haltuch, tak sestra jsou velice ochotní a mají výborný přístup k lidem.

Tento lékař je skutečně odborník, to co ve FN HK za několik let léčby a operací pokazili, dokázal v mezích možností spravit. Lepšího odborníka s lidským přístupem těžko kde najdete. M.V.