Viktor Haltuch, ortoped Pardubice

Ortoped Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo bolavé rameno

Pana doktora znám od osmdesátých let. Vždy byl znám tím, že spíš než léčil, tak uzdravoval. Nikdy mě nezklamal.

Pavel 63 let

Pan doktor je prostě profík na svém místě, a o tom bez diskuse.Citlivým zákrokem mě zachránil před složitější operací.Přeji hodně zdraví a pohody. Josef N.B.

Chodím k panu doktorovi od července roku 2012 a musím říci, že je silně empatický a člověk mimo svojí hlavní specializaci s velkým všeobecným přehledem. Od mnoha lidí jsem slyšel jenom samou chválu. Myslím, že by si proto zasloužil zdatnější sestru do své ordinace v zařízení KOLF v Pardubicích. Přeji mu mnoho dalších úspěchů.

MUDr. Haltuch je především profesionál a výborný operatér. Díky jemu mohu opět turistovat.

Po letech jsem musel pana doktora opět navštívit a musím konstatovat,že je jěště lepší než byl!!Odborně i lidsky!Dík

Dr. Haltuch je výborný lékař a odborník na svém místě. Jak MUDr. Haltuch, tak sestra jsou velice ochotní a mají výborný přístup k lidem.

Tento lékař je skutečně odborník, to co ve FN HK za několik let léčby a operací pokazili, dokázal v mezích možností spravit. Lepšího odborníka s lidským přístupem těžko kde najdete. M.V.

Doktor mě operoval ramenní kloub a jsem spokoje,děkuji.

V Praze aby tak zdatného odborníka s lidským přístupem pohledal. Tak musíme s komplikovanými případy jezdit za panem doktorem do Pardubic.