Lánecká 970, Světlá nad Sázavou
Praktické zubní lékařství

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Je to skvělá paní zubařka. Je velice příjemná,milá, empatická, citlivá a hlavně ochotná a o všem se s ní dá mluvit - myslím tím postup léčby, možné komplikace, jak budeme postupovat, co bude třeba, jaký zákrok provedeme dnes, co nás čeká příště,atd... a to jak ona, tak i sesřička. Tuto paní doktorku a její sestřičku jen a jen velice doporučuji. Je to člověk na správném místě

Pani doktorku vrele DOPORUCUJI. Je velice prijemna, hodna, citliva a svoji praci dela na 1000% dobre. A moc dobre to umi i s detickama!! :-)

Velice vstřícný přístup, příjemné vystupování a velice dbá na prevenci a potřeby pacienta!!

Když pominu odborné kvality a empatii k pacientům,kteréžto popsali již předešlí spokojení pacienti.Můžu napsat,než to,"díky,že jte tady".A rád bych napsal,že Vás platonicky miluji,ale až po:našich politicích,to jsou moje pusinky.

Velice příjemná a myslím že i schopná paní doktorka. Vzhledem k mé fobii ze všech zubařů můžu říci, že i když mě zde čeká zákrok, nebojím se tolik. Velmi citlivá

VÍC NEŽ VELMI DOBRÁ Ochotná a hlavně schopná. Vřele mohu doporučit.První lékař kde nemám strach.
Pani doktorka i sestřička velmi příjemné

Nejlepší paní zubařka kterou znám. Mohu jen doporučit je to první zubařka ke které chodím rád.

výborná zubařka

Milá paní doktorka, která dokáže dobře poradit a perfektně odvede svojí práci.

Já jsem velmi spokojená. JT