Věra Teršlová, praktický lékař Olomouc

MUDr. Věra Teršlová

Praktický lékař

Na Vlčinci 3, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Chtěla bych paní doktorce poděkovat za akutní pomoc při nenadálé zdravotní komplikaci v ordinaci zubní lékařky. Nesetkala jsem se s takovou pečlivostí, snahou nejen pomoci, ale i vysvětlit, co může být příčinou. Ocenila jsem trpělivost a čas, který mi paní doktorka věnovala bez ohledu na to, že nejsem její pacientka. Děkuji opravdu moc.

Jsem velmi ráda, že mohu navštěvovat právě tuto paní doktorku, nejen že má výborné odborné znalosti ale také obrovskou dávku lékařské intuice, která je v ordinacích praktických lékařů bez špičkového vybavení nemocnic nezbytná, pokud se nemá u pacienta nic zanedbat. Přístup paní doktorky k pacientovi je příkladný, kdyby v této podobě existoval ve všech ordinacích, určitě by ubylo stížností na naše zdravotnictví.Přeju jí hodně zdraví a mnoho dalších úspěšných pracovních let.

Se všim, co je zde psáno na 100% souhlasím. Paní doktorka nemá ordinaci ani čekárnu nejmodernější, ale z toho jde poznat, že nemá smlouvy s žádnou farmaceutickou firmou, která by jí za to, že bude slepě předepisovat jejich léky zařídila ordinaci a čekárnu se zlata.
Paní doktorka je bezesporu zkušená profesionálka v oboru. Vím, že kdykoli příjdu s jakýmkoli problémem, pomůže mi, popřípadě předepíše léky, které opravdu pomohou a ne takové na kterých si "namastí kapsu" nějaká farmaceutická firma.
Je to správná žena i lékařka. Přeji si, aby paní doktorka ordinovala ještě dlouhou dobu, protože najít lékaře s takto správným přístupem, který se opravdu řídí Hippokratovou přísahou není vůbec lehké. Myslím si, že podobně kvalitního praktického lékaře jen velmi těžko hledal. Hodně štěstí, paní doktorko!
P.S.: Sestřička je také velice příjemná a ochotná pomoci.

Velmi chytrá a vzdělaná žena, odbornice v oboru, můžu jen vřele doporučit.
Její pacientka a taktéž lékařka.

Velmi pečlivá

Paní doktorka je velmi pečlivá, svědomitá a předvídavá. Ochotná vyjít vstříc. K paní doktorce jsem přešla od lékařky, u které nebylo zřejmé, jestli jste v ordinaci nebo na veletrhu farmaceutických firem - lobbing tam koukal z každého roku a z několika plazmových obrazovek. U MUDr. Teršlové jde hlavně o pacienta. Doufám, že se jí bude dlouho dařit.

Velmi pečlivá a důsledná lékařka, navíc také milá a lidská. Pozitivně také hodnotím ordinační hodiny!

Paní doktorka je velmi svědomitá, předvídavá, odborně velmi znalá. Jsem ráda, že jsem v její péči a neměnila bych.

Velmi dobrá lékařka, svědomitá, příjemné jednání

Výborná, zodpovědná lékařka. Hodnocení na 100 % po všech stránkách.