třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je příjemná,jeví zájem o pacienta jako o člověka,vždy si udělá čas,snaží se adekvátně nasidit léky či upravit dávkování.Jsem s ní spokojená

Paní doktorka mi už roky pomáhá, je empatická, citlivá a také odborník na svém místě. Díky!

Chodím už několik let k paní doktorce Štěpánové a jsem s ní spokojená.Vyzkoušela jsem několik druhů a prášků a nakonec jsme došli k jednomu,který užívám celkem dlouho a vyhovuje mi.Párkrát jsem byla u doktorky Táborské(jako záskok když měla dr.Štěpanová dovolenou)To že mi není sympatická a má na mě otázky,které mi nejsou příjemné není zas tak moc důležité ale naposledy když mi došly prášky,tak mi místo nich předepsala úplně jinné,nevyzkoušené.Které mi vůbec nezabraly a musela jsem kvůli tomu další den na pohotost,aby mi dali recept na moje prášky,byla jsem na tom psychicky dost špatně a bez pomoci,bych se tam nebyla schopná dostat.Nelíbí se mi že paní DOKTORKA dělá z lidí pokusné králíky,když je vůbec nezná..

Milá paní doktorka, skvělý přístup k pacientům, moc mi pomohla