MUDr.Eva Matějová s. r. o.
Ostrava - Poruba 1668, Poruba, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: MUDr.Eva Matějová s. r. o. Jiný

K paní doktorce Pupsové chodíme s dcerou. Paní doktorka nám vždy po vyšetření srozumitelně vysvětli veškerá zjištění i to, jak bude postupovat v léčbě a jaká doporučuje opatření. Vyšetření jsou důkladná a pečlivá, naměřené hodnoty jsou velice přesné, to nám potvrdili i v optice. U paní doktorky nemám obavy, že by něco opomněla nebo zanedbala. Své zdraví i zdraví svých dětí ráda vkládám do rukou odborníkům.

Umístění: MUDr.Eva Matějová s. r. o. Jiný

Ordinaci paní doktorky navštěvujeme celá rodina již dva roky. Při vyšetřeních je vždy pečlivá a důsledná s přístupem na vysoké profesionální úrovni. Vždy nám ochotně vysvětlila i pro nás laiky, výsledky vyšetření. Má svůj osobitý, upřímný, hlasitý projev, což ale nepovažujeme za negativum. Sestřička v ordinaci je velice příjemná a při telefonickém kontaktu vždy ochotná domluvit s vámi vše potřebné.
V dnešní době máme každý možnost zvolit si svého lékaře sami.
My si vybrali a jsme spokojeni.

Umístění: MUDr.Eva Matějová s. r. o. Jiný

Léčím se na glaukom ( zelený zákal ) proto potřebuji kapky,ale k paní doktorce se nejde nikdy dovolat.Mohu volat dopoledne,mohu volat v poledne,mohu volat odpoledne nikdo nezvedne telefon. Když si přijdu do ordinace individuelně ( 3X) TAK DOSTANU VYNADÁNO že volám ve špatný čas.Paní doktorka je jinak velmi důsledná,ale tohle ji velmi poškozuje,neumím si představit že bych se chtěl omluvit kdybych nemohl z nějakého důvodu přijít. Kapky mě dochází a já už několik dní marně volám...

Umístění: MUDr.Eva Matějová s. r. o. Jiný

Po opakovaných stížnostech babičky na paní doktorku, jsme se rozhodli babičce najít jiného očního lékaře. Babičku jen návštěva doktorky stresovala, bála se ji, nelíbil se jí přístup, že neumí nic pořádně vysvětlit, když se babička chtěla na něco zeptat, byla nesmyslně odmítnuta, že to má v papírech a že se nemusí starat atd. Dle mého názoru má být lékař empatický, vstřícný a milý a ne se takto arogantně chovat ke staršímu člověku.

Umístění: jiné místo Vyšetření očí a Další vyšetření očí na /pravu vrchních víček,,

Před dvěma roky byla drzá a urážela mě, nyní jsem tam byl 16.3.018, na spirometrii a pak mi psala výsledek, jelikož se mi mírně zatočila hlava, opřel jsem se o jeden stolek, aniž by se na mě podívala drze mi řekla že ten stolek tam není pro to abych se ho držel, místo toho aby mi nabídla židli než to napíše, / je mně 77 let, jsem po IM a celkem dost nemocný nemocný/, a další urážky, po sepsání jsem ji řekl, že už neberu warfarin, ale Xareltu, zařvala na mě, že to ji vůbec nezajímá, na dotaz, kde je v Opavě VZP kde jsem měl zanést žádanku, zařvala znovu, že ona tu není pro to aby mi ještě radila, kde je v Opavě VZP, to není lékařka, ale sirena která nemá mít možnost jednat s pacienty,,, s pacienty,,,podle mě, kazí renomé celému oddělení kde jsem chodil rád,,,Stalo se v Opavské nemocnici na očním odděleni,,,

Umístění: jiné místo vyšetření očí

Byla jsem před 2 dny poprvé v životě na velmi detailním vyšetření očí v nemocnici v Opavě, v pavilónu F. Ani nevim, zda provedené vyšetření paní MUDr. Věrou Pupsovou je důvěryhodné. Její chování bylo otřesné. Byla značně nervózní, spěchala, chovala se až sadistsicky, stále na mě řvala, jak držet hlavu, pak mě za ni chytla jako by to byl pytel brambor a mlátila do rámu laseru.Po vyšetření se mnou letěla do dalších dveří jako doprovod a sdělila mi cestou na chodbě plné lidí "máte zde nález" . Nikdy více k takovému doktorovi!!! Hodnocení na hvězdičky - 10 bodů, (slovy: MÍNUS 10 bodů).