Věra Popová, praktický lékař Trutnov

Praktický lékař

Žižkova 301/23, Trutnov
Sam. ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Už 13 let docházím k této doktorce, nemohu jí vynachválit už tolikrát mi opravdu pomohla, je to velmi chápající moc hodná paní, které jde jen a jen o zdraví svých pacientů, její zkušenosti jsou velmi bohaté, opřené o několik desítek let dlohou praxi.Vřele doporučuji.

Lékař který umí obyčejnému člověku vysvětlit diagnozu i léčbu.Velmi příjemná paní,která rozumí své práci.
Takových lékařů by mělo být víc.

Do Trutnova jsem se přestěhoval před 7 lety a potřeboval jsem praktického lékaře v případě nemoci a různých zdravotních strastí, po dvou neúspěších jsem si náhodně bez doporučení vybral paní doktorku Popovou a nemohu si jí vynachválit,lidský přístup a ochotu vysvětlit veškeré mé dotazy.

G

Kvalita za nízkou cenu

Velice fundovaná příjemná paní doktorka s bezvadným přístupem k pacientovi. Kromě praktické ordinace je také specialistkou na revmatologii. Vážím si jejího přístupu k lidem. Vždy slovy pacienta popíše, co se skrývá za složitými diagnostickými názvy, včetně způsobu prevence či léčby. V rámci preventivní prohlídky je standarním i "natočení" EKG. Naše rodina je kompletně v péči paní MUDr. Popové a můžeme vřele doporučit i to že je v blízkosti centra Trutnova a možnost parkování v ulici cca 30m od ordinace.

velice profesionální a lidský přístup,výborná lékařka