Věra Pavlíčková, chirurg Plzeň

MUDr. Věra Pavlíčková

Chirurg Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Francouzská tř. 4, Plzeň
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

PANÍ DOKTORKA JE ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ, MOC MI POMOHLA, BEZ NÍ ? ANI NÁHODOU. MOC MI POMOHLA.......DÍKY!!!!
NEZNÁM LEPŠÍHO CHIRURGA NEŽ JE PANÍ DOKTORKA PAVLÍČKOVÁ.....

Marcela Vokáčová


J
Ověřeny pacient

Plná ordinace, a doktorka vykecává se znamim.Po 45 minutách jstem to vzdal. Už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Díky doktorce Pavlíčkové přišla bohužel jedna moje známá o nohu po dvouměsíčním léčení. A nebýt toho nahluchlého doktora, jak ho někteří nazvali, by dnes nebyla naživu, protože pan doktor jí poslal do nemocnice, kam se dostala na poslední chvíli.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přístup lékaře, jak má být.


V zivote jsem nevidel nikoho podobneho,jake je pani doktorka a to neni kompliment.V ordinaci lekarky s sirokou praxi ocekavam kultivovaneho cloveka,ktery vi,jak se chovat k pacientum.Jeji vyroky a nazory napriklad na vychovu deti-ktere nema,jsou nevhodne,mimo misu a hlavne..do ordinace nepatri,obzvlast,pokud mne vubec nezna.Z profesionalniho hlediska zrejme v poradku,ale z lidskeho je z meho pohledu pani doktorka clovek,se kterym bych se jiz nikdy nechtel potkat a proto pujdu priste rozhodne jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pavlíčková je velice dobrá doktorka.Má pochopení a skvělý přístup.Také sestřičky jsou skvělé.Jediné , na co bych si stěžovala , je Jankovec.Je nahluchlej , a než mu něco vysvětlíte , je konec ordinační doby.


Navštěvuji tuto lékařku s dětmi, má svérázný humor, čekací doby jsou sice trochu delší ale je to dle mého názoru vynikající odborník. Kéž by takových lékařů byla většina (nejenom chirurgů).


Paní doktorku rozhodně doporučuji, je to odbornice se svérázným humorem. Čekací doba je u ní velmi dlouhá ( kolem dvou hodin ), i přes objednání na určitý čas. Nedoporučuji postaršího lékaře, který chodí vypomáhat!!! Odstraňoval mi stehy a část nití zůstala v ráně. Naprosto neprofesionální a neodborný přístup.


Ověřeny pacient

Umí a ví... Vždycky jen k ní a nikdy jinam. Obzvlášť doporučuju vyhýbat se dr. Jankovci, který jí v ambulanci vypomáhá - je to lehce senilní děda...


Ověřeny pacient

Paní doktorka Pavlíčková je velmi dobrý specialista a chirurg, její péče a vyšetření pacienta trpí pouze nedostatkem času který na pacienta samotného má. Přebíhá mezi 4 ordinacemi a čekárna je vždy narvaná k prasknutí. Netuším jestli je to její vina, nicméně důsledkem toho je někdy i nepochopení postupu aplikované léčby, ale jinak bych hodnotil jako nejlepší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti