MUDr.

32600 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• velmi dobrý

PANÍ DOKTORKA JE ODBORNÍK NA SVÉM MÍSTĚ, MOC MI POMOHLA, BEZ NÍ ? ANI NÁHODOU. MOC MI POMOHLA.......DÍKY!!!!
    NEZNÁM LEPŠÍHO CHIRURGA NEŽ JE PANÍ DOKTORKA PAVLÍČKOVÁ.....

Marcela Vokáčová

• velmi slabý

Plná ordinace, a doktorka vykecává se znamim.Po 45 minutách jstem to vzdal. Už nikdy.

• velmi slabý

Díky doktorce Pavlíčkové přišla bohužel jedna moje známá o nohu po dvouměsíčním léčení. A nebýt toho nahluchlého doktora, jak ho někteří nazvali, by dnes nebyla naživu, protože pan doktor jí poslal do nemocnice, kam se dostala na poslední chvíli.

• velmi dobrý

Přístup lékaře, jak má být.

• slabý

V zivote jsem nevidel nikoho podobneho,jake je pani doktorka a to neni kompliment.V ordinaci lekarky s sirokou praxi ocekavam kultivovaneho cloveka,ktery vi,jak se chovat k pacientum.Jeji vyroky a nazory napriklad na vychovu deti-ktere nema,jsou nevhodne,mimo misu a hlavne..do ordinace nepatri,obzvlast,pokud mne vubec nezna.Z profesionalniho hlediska zrejme v poradku,ale z lidskeho je z meho pohledu pani doktorka clovek,se kterym bych se jiz nikdy nechtel potkat a proto pujdu priste rozhodne jinam.

• velmi dobrý

Pavlíčková je velice dobrá doktorka.Má pochopení a skvělý přístup.Také sestřičky jsou skvělé.Jediné , na co bych si stěžovala , je Jankovec.Je nahluchlej , a než mu něco vysvětlíte , je konec ordinační doby.

• velmi dobrý

Navštěvuji tuto lékařku s dětmi, má svérázný humor, čekací doby jsou sice trochu delší ale je to dle mého názoru vynikající odborník. Kéž by takových lékařů byla většina (nejenom chirurgů).

• dobrý

Paní doktorku rozhodně doporučuji, je to odbornice se svérázným humorem. Čekací doba je u ní velmi dlouhá ( kolem dvou hodin ), i přes objednání na určitý čas. Nedoporučuji postaršího lékaře, který chodí vypomáhat!!! Odstraňoval mi stehy a část nití zůstala v ráně. Naprosto neprofesionální a neodborný přístup.

• velmi dobrý

Umí a ví... Vždycky jen k ní a nikdy jinam. Obzvlášť doporučuju vyhýbat se dr. Jankovci, který jí v ambulanci vypomáhá - je to lehce senilní děda...

• velmi dobrý

Paní doktorka Pavlíčková je velmi dobrý specialista a chirurg, její péče a vyšetření pacienta trpí pouze nedostatkem času který na pacienta samotného má. Přebíhá mezi 4 ordinacemi a čekárna je vždy narvaná k prasknutí. Netuším jestli je to její vina, nicméně důsledkem toho je někdy i nepochopení postupu aplikované léčby, ale jinak bych hodnotil jako nejlepší.