Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Tato lékařka by se neměla zabývat dětmi, protože jí naprosto schází jakákoliv empatie. Partně považuje svou neomalenost za "ráznost", až mi někdy připadalo, že se snaží nebohé rodiče nemocných dětí co nejvíce vyšokovat. Po úrazu hlavy jsem byla naší pediatričkou odeslána k této doktorce s úpornou bolestí hlavy. Paní doktorka doporučila brát dlouhodobě brufen - tomu říkám efektivní léčba příčiny. Už jsme od ní pryč, a jsem za to ráda. Nic se nezmění, má o sobě velmi vysoké mínění - nepochopila, že dnes doktor opravdu není Bůh a opravdu pacienti si nemusí nechat líbit vše...

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Neurologické vyšetření dcery

Paní doktorka byla milá, na dceru hodná. Před vstupem sestra požádala, ať dcera (21 měsíců) vstoupí do ordinace dr po svých, aby dr viděla jaka je chůze. Vyšetření probíhalo u mě na klíně, lékařka mluvila na dceru klidně a mile. Komunikace semnou také byla příjemná.

Silně nedoporučuji, byla jsem tam s 2 letou dcerou, věnovala se nám 15 min z toho 10 min psala zprávu. Mezi dveřmi nám řekla, že je dcera autista a at se nebojíme, že dostaneme od sociálky nějaké peníze a zavřela za nám dveře. My s manželem psychicky na dně a tohle nás dorazilo. Našla jsem si jinou neuroložku, hned první vyšetření trvalo přes hodinu, vysvětlila mi, že to může být více věcí, nasadila přírodní doplnky a poslala nás ještě na jiné vyšetření. I EEG probíhalo uplně jinak než u doktorky Kotnové. Tahle doktorka se svým přístupem by neměla léčit lidi.

Jsem velmi nespokojena s touto lekarkou a odchazim se synem jinam k odbornikovi. Pani doktorka si ani nevyslechla co nas trapi, i kdyz je syn psychicky v pohode a vyrovnany, tak je problem zpusoben psychikou a kdyz se mu zhorsilo, nechtela ho ani videt a pres telefon mi rekla at mu nasadim lek, ktery je pro 4 lete dite naprosto nevhodný! (to jsem zjistila az v lekarne)! Mam i jine nedobre zkusenosti s touto dr., ale tato zkusenost me naprosto vykolejila a proto odchazime jinam. Nedoporucuji.

Dneska jsem zažila snad nejhorší vyšetření a přístup v životě. Předesílám, že jsem tolerantní člověk a snažím se pochopit situaci lékařů a sester, které to nemají vždy jednoduché. Dneska jsem navštívila paní doktorku Kotnovou se svým dvou a půl letým synem. Má podezření na neurologické problémy, se kterými nás tam odeslala synova praktická lékařka. Syn plakal, bál se, sápal se po mě a promodrával, protože prostě takové stavy má, když pláče. Okamžitě mi bylo řečeno, ať ho položím na zem, že do ordinace za paní doktorkou půjde jako normální pacient. Ať jsem se snažila dítě uklidnit a postavit na zem jakkoliv, nešlo to. Sestra naléhala, ať ho nechám na zemi a že ať se za doktorkou třeba doplazí! Byla jsem šokovaná už u sestry. Paní doktorka byla nejdříve nepříjemná, což se v průběhu změnilo, ale prostě EEG synovi neudělá, protože je nespolupracující. Od stolu z druhé strany mi řekla, že se ji jeví v pořádku a že pokud budeme mít nějaké problémy, ať se ozvu. Přitom ordinace plná hraček, nepokusila se o nic, jen bohužel, on nespolupracuje. Jsem opravdu zklamaná přístupem, co jsem dneska viděla a pokud máte dítko, které se bojí a potřebuje čas a získat důvěru, aby se nechalo vyšetřit, nemůžu ordinaci paní Kotnové doporučit. Malé děti se prostě bojí a je to normální a teď lituji, že jsem se v ordinaci vůbec zdržela. Měla jsem rovnou odejít domů.

Nevím, nevím - spokojeně si po návštěvě této doktorky nepřipadám. 99,9% lidí co k ní chodí, má stejnou diagnózu, co já. Tetanie, nedostatek Mg, veškeré symptomy způsobené stresem. Léčba: dologran, novopasit, občasné injekce Mg (při potížích) a zbavit se stresových faktorů.
Při první návštěvě mi zjistila tetánii, píchla mi Mg - mimo žílu - hodně krutý zážitek.

Byla jsem z návštěvy velmi zklamaná, syn s ní nechtěl spolupracovat (chtěl už jít domů, čekali jsme dlouho v čekárně), neměla žádnou snahu ho něčím zaujmout. Zaujala chladný postoj a jenom psala na tom svém stroji, že máme nevyšetřitelné dítě. Určitě nedoporučuji, opravdu hned soudí po svém, možná co se týká miminek, to je hodná, protože ty nekladou žádný odpor, ale se staršími dětmi si neumí poradit. Kdybych si tyto názory přečetla před návštěvou, nešla bych tam :-(

paní doktorku nedoporučuji po zkušenostech se svým synem sem přešla k jinému lékaři a co slyším od jiných maminek stejné názory na ni a radím každému nejen tady u paní doktorky kotnové,ale i u jiných lékařů pokud jste nebo nejste spokojeni s doktorem,tak vaše stanovisko napište na známý lékař od toho tyto stránky jsou a najděte si jiného lékaře,ale před tím si tady prolistujte stránky co o něm lidi píší

K paní doktorce Kotnové jsme docházeli se synem cca 4 roky,po které jsem se snažila najít si k ní cestu.Bohužel se nepodařilo.Ačkoliv je paní doktorka určitě odborník a uznávaná kapacita,měla jsem z každé návštěvy stres já i syn.Mé otázky nezodověděla,nikdy mi nic ohledně synovy diagnozy nevysvětlila...Při poslední návštěvě před rokem jsem se opravdu při odchodu cítila jako neschopná a nesvéprávná matka a syn také brečel..
Nyní máme novou paní doktorku-opravdu skvělou.Mrzí mě,že jsme neodešli od této paní doktorky už dávno...

Vynikající lékařka. Před cca 5ti lety mi diagnostikovala tetanii, docházela jsem na nitrožilní dávky hořčíku a užívala jej ve formě tablet. Po nějaké době jsem začala mít problémy se spánkem, soustředěním, úzkost a pravděpodobně syndrom nespavých nohou. Při prvním sezení bez rodičů mě naprosto prokoukla a bylo jasné, že všechny problémy jsou psychického rázu. Doporučila mi psychologa, ale tam jsem se zatím (už tři roky) neodvážila dojít. Paní doktorku, ale mužu doporučit, je vstřícná a přímá. Jen se zezačátku budete cítit jako simulant a hypochondr.