Adresa

Sídl. Vajgar 724/III, Jindřichův Hradec
Stomatologická ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace řešení zlomeného zubu

S paní doktorkou jsem nadobro skončil, je pro mě profesionálně neprofesionální, místo aby učinila následný postup tj. zabroušení , chybějící část zubu doplnila speciálními materiály, tj. v mém případě materiálem a keramikou mi flákne amalgám. Na dotaz zda defekt není větší...., jsem požadoval - celokeramickou korunku, mi odpoví to nejde . To nemluvím o tom, že byl zasažen zubní nerv , kde se musí nejdříve ošetřit kořenové kanálky, což zahrnuje vyjmutí zubního nervu v místním znecitlivění, úpravu a vyplnění kanálků speciální hmotou, teprve poté je možno přistoupit k rekonstrukci chybějící části zubu. v mém případě je to celokeramická korunka. Naštěstí jsem si našel jinou stomatoložku mimo okres Jindřichův Hradec a jsem spokojen, všechny požadavky jsou postupně konány. Korunka mi stála 6.800 Kč. Nyní půjdu na další zákrok zubní fasetu, kde mi MUDr. Jahelková dala výplň amalgám. Jediná pochvala je prevence, je dokonalá, ale v složitějších stomatologických odborností nemohu poskytnout pochvalu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce se svou ctyřletou dcerou již druhý rok a jsme velice spokojeni. Zvlášť přístup paní doktorky k dcerce je suprový a díky tomu se i v takto nízkém věku zubaře nebojí a to už máme za sebou i čtyři vrtání. Vřele doporučuji....


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla nucena vyhledat zubní pohotovost.
Paní doktorka nejen, že mi od bolesti ulevila, ale její přístup byl natolik milý a empatický, až mi začalo být líto, že jsem z Prahy.
Před zákrokem vše dopodrobna vysvětlí, upozorní, kdy bude bolet a co dělat. Co víc dodat, absolutně profesionální přístup.
Moje spokojenost je podložena srovnáním s více stomatology. VŘELE DOPORUČUJI!!
Veronika Bendová


M
Ověřeny pacient

Nepříjemná lékařka i její sestra. Byla lékařkou u nás na škole a většině pacientům způsobila z návštěvy u ní v ordinaci trauma. Její přístup je nelidský a velice arogantní. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

U paní doktory probíhaly velice nepříjemné návštěvy. Sbírá jen body od zdravotních pojišťoven. Velice neprofesionální přístup zapříčinila se vždy o velice nepříjemný pocit z návštěvy u zubaře. Dr. je arogantní s nelidským přístupem a její sestřička funguje stejně. Nedoporučuji!!!!!!

Hodnocení změněno moderátorem na velmi slabý.


N
Ověřeny pacient

Nedoporučuji. Pokud si zubů vážíte. Dr se setrou jsou dvě nepříjemné dámy po přechodu. Měly si věnovat např vyšívání a ne se lidem hrabat v puse. Trapné řeči a arogance se nehodí do ordinace. V této ordinaci nečekejte profesionalitu, ale jednání dvou uklízeček.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojen


Jedním slovem: profesionálka. Potíže předvídá a ihned řeší, když si není jistá, zavolá kolegům a konzultuje, popř. předá pacienta do péče. za 25 let nikdy žádný problém. Vynikající přístup.


Ověřeny pacient

KDyž sme se přestěhovali, paní doktorka nás přijmula a moje dcera,které je 11let, k paní doktorce chodí beze strachu a uplně v pohodě.Jsem spokojená jak s jednáním k pacientům a doprovodu,tak i s poskytovanou péčí.Jsem moc ráda, že jsme zvolily s dcerou právě tuto lékařku.


paní doktorku nedoporučuji, její chování je strašné,což by se dalo ještě přežít,každý nemá svůj den,ale její odvedená práce stojí za starou bačkoru,byla jsem u ní jednou a pohotovosti,zub mi vyvrtala,ale raději by hned trhala :-( zarvala mi ho vatou a pej to bude dobrý. Chacha druhej den jsem běžela na pohotovost k jinýmu zubaři a ten jen kroutil hlavou co tam udělala zub vyčistil,nechal otevřený a odkázal mě na mého zubaře. Paní doktorka pracovala nešetrně a nedobře!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti