Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Štrossova 964, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Vynikající pediatrička i člověk. Lékařka, která má skutečně své pacienty ráda. Naše zkušenost s paní doktorkou a s péčí o naše 3 dětmi je jen pozitivní. Moc si vážím péče, kterou se sestřičkou svým pacientům poskytují. Děkuji z celého srdce

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Nejlepsi detska doktorka, odborne na nejvyssi urovni z celeho okoli. Da se s ni domluvit. Je rozumna, vyslechne i jiny nazor. Fakt, je to doktor s velkym D! A ze znam mnoho lekaru.

Nejlepší dětská doktorka v Pardubicích ! naprosto skvělé jednání, nic není problém atd. mohu jen doporučit !

Dobrý den, k paní doktorce chodíme už 6 let a jsem velmi spokojená je milá vstřícná a můžu ji i kdykoli zavolat na mobil. Doporučuji

Dobrý den, souhlasím s většinou - doktorka skutečně "necpe" dětem jen tak antibiotika, což je její velké plus. Na druhou stranu syn nikdy neměl v prvním roce života nic vážnějšího než rýmičku nebo kašel (ťuk,ťuk,ťuk). Před 2 týdny prodělal stomatitidu, kterou Mudr. Hvížďalová neodhalila - a to jsem neletěla po prvním dni teplot. Byla jsem tam třetí den, kdy byla již nemoc zcela zřejmá. Bohužel jsem si dovolila přijít na konci pracovní doby a sama Mudr. mi řekla, že jsem to mohla nechat na druhý den ráno - upozorňuji, že jsem si předtím volala, zda bych je svou návštěvou neobtěžovala. Vzhledem k tomu, že jsem k ní nikdy nešla s obyčejným nachlazením, mě tato věta úplně vykolejila. Syn měl plnou pusu aftů a všechny příznaky stomatitidy.Nechala jsem se od ní dost odbýt - a její diagnóza byla podzimní virózka. Upozornila mě, jak nastoupí rýma, možná nějaká vyrážka a že se třeba uvidíme na pohotovosti, kam šla za hodinu sloužit. Nic z toho se nekonalo. Místo toho mi syn několik dní a nocí probrečel, což jsem u něj nikdy nezažila, nic nejedl a to je Jedlík a hlavně nechtěl ani pít. Popsala jsem to kamarádce a pak dohledala i na netu, co je to za nemoc a že musí hlavně pít, jinak skončíme na kapačkách!!! Vůbec jsem netušila, že to bude trvat několik dní!!! Zachránil nás tolik odsuzovaný facebook, kde kamarádka uhodla diagnózu, dále diskuze, které jsem nikdy nenavštěvovala z důvodu zbytečné paniky a dále melounová voda Jupík, které synovi nekupuji!!! Doktorka mě zklamala na plné čáře, dala mi jasně "sežrat", že ji obtěžuju na konci pracovní doby a sama ze sebe jsem zklamaná, že jsem se nechala odbýt a ohrozila vlastního syna. I když je to už dva týdny, stejně mě to dopaluje a zítra jdeme na očkování, doktorce to řeknu! Její diagnózy už jí nejspíš stejně nebudu schopná věřit, a proto vážně uvažuji o změně doktorky. Kamarádka má doktorku, která atb také necpe, a udělá nutné odběry a je velmi pečlivá!

K paní doktorce jsem chodila od svého dětství a musím řict, že lepší doktorku již nemohu nikde sehnat. Paní doktorka nedává zbytečně antibiotika, snaží se to léčit jinými léky, které organismus tolik nezatěžují. Vždy byla se sestřečkou příjemná a když viděla, že je někomu opravdu zle, vzala ho přednostně - to někoho může naštvat, ale já to cením. Kdyby paní doktorka brala i dospělé, tak bych u ní z fleku zůstala. Velice paní doktorku Hvížďalovou doporučuji.

K paní doktorce chodím nyní i s druhým synem a zatím jsme s ní ani se sestřičkou nikdy neměli problém. Vždy nám poradila a snažila se pomoci. Vždy na nás měla čas. Zatím nezklamala naši důvěru a doufám, že to tak bude i nadále.

Paní doktorka několikrát zanedbala stav mého synka, její přístup ´to děti zvládnou,...tak to u malých dětí bývá´ nás přivedl několikrát na pohotovost a nakonec i k několikadenní hospitalizaci na kapačkách, o tom, že byl přeočkován ikdyž u něj probíhala viroza nemluvě (sestra ani doktorka reagovaly na moje upozornění slovy to nic není). Lékaře jsem změnila a jak přístup tak péči se stávající lékařkou nemohu vůbec srovnávat.

K této paní doktorce chodím se svými dětmi od narození. Vždy mi výborně poradila a neodbyla antibiotiky, jako jiné. Sestřička má velkou trpělivost. Obě mají můj obdiv a fandím jim nadále. Moc vám děkuji. Marečková

K paní doktorce jsem chodila s dětmi 18 let, perfektně se starala o všechny tři. Jen lituji, že v 19 letech musely změnit lékaře. Doporučuji ji pro její milý přístup, přiměřenost léčby a vysokou odbornost.