MUDr. Věra Hrabyová

Zubař Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

17 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Fügnerova 519, Dvůr Králové nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Zdravim jsem moooc spokojen s pani doktorkou jak tu někdo psal clovek se neboji a netrne hruzou u zubare lepši zubařku v okoli nenajdu chvalim kde muzu ;)

H
Ověřený profil

Lepší ordinaci a doktory jsem v životě nepotkala. Jsem moc ráda, že jsem já i mé děti právě v jejich péči...

E
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, která chápe, že ze zubaře může mít člověk opravdu panickou hrůzu. Je velmi trpělivá, vstřícná, vše ochotně vysvětlí a velmi pečlivě odvádí svou práci. U ní se opravdu už zubaře nebojím. :)


T
Ověřený profil

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce za vynikající péči o mého 8letého syna, kdy jsme byly nuceni vyhledat pohotovost po úraze. Oceňuji naprosto profesionální a přitom mile lidský přístup. Bylo mi ctí se s Vámi poznat.


Neznám lepší zubaře než Hrabyovi. Jsem moc ráda, že k mohu chodit k paní doktorce. U pana doktora jsem byla jednou v ambulanci. Přišel na to, od čeho mám bolesti v ústech, které jsem myslela, že jsou asi od zubů. I když to ani nebyl stomatologický problém. Oba jsou skvělí!


Velmi schopna, mila a ochotna.


M

doporučit jde, ale beznadějně plno, skutečně profesionální neznám lepší milou paní doktorku. Díky jí.


R

Dobrý den,mohu potrdit, jedna z nejlepších.Měla jsem velký problém se zhoršujícím se předkusem,bylo těžké najít řešení a hlavně nikomu se do toho nechtělo to jsem byla až HK nemocnici. Nakonec se do toho paní doktorka pustila, pořádně to promyslela a nebyla to záležitost na měsíc, myslím, že i pro ni to byl oříšek, ale rozlouskla ho a jsem velice spokojená, je to už pár let zuby drží a vypadají pořád tak jak mají.
děkuji moc, hodně úspěchů přeji


V

K paní doktorce jsem přešla od jiné stomatoložky a přistup se nedá srovnát ta předchozí mi dělala zubní náhradu a vubec se ji nepovedla zuby byli velké a padali ,když jsem to p.doktorce řekla odpoved byla co bych chtela kdyz jsem predtim mela jen par zubu paní doktorka Hrabyová mi udělala nové uplne perfektní které sedí nedelají mi predkus a ani nejsou velké .Svělý přístup ,pečea i ostatní personál je na 1 . moc moc dekuji


D

nejlepší zubařka s výbornou sestrou. Manžel je také zubař a dávám všem za 1!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu