Ord. praktického lékaře pro dospělé
Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem

Dnes sestra a lékařka překročily veškerou mez. Když pominu to,že tam lékařka věčně není,začátkem tohoto roku tam nebyla tři měsíce,neobtěžovala se napsat aspoň obecné důvody. Na dveřích bylo,že se máme obrátit na pohotovost.Jednou jsme šli na prohlídku. Mám nemocnou maminku,81let. Byly jsme v čekárně samy,po hodině a půl nás laskavě doktorka vzala,protože během pracovní doby brala masáž!Nyní na podzim mamka zvracela, doktorka tam opět nebyla.Sestra mi řekla,co řeším,když ročníky moji mamky umírají,tak ať se připravím,že brzy umře!Empatie nula,zbytek neřeším.Ta osoba mi přijde jako nesvéprávná.Rozhodly jsme se odejít,po měsíci a půl jsem řešila,že nikde není dokumentace,sestra řvala,že je hodila do schránky, bližší informace z ní dostat je absolutní katastrofa,nechala jsem si tedy po telefonu dát doktorku a ta mi tedy informace řekla,důvod odchodu ji absolutně nezajímá,lékařka mě zklamala,ale peníze od pojišťovny ji nesmrdí.Obávám se,že to dříve nebo později odnese nějaký pacient.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Super lekárka a rovnako i super človek. Nerieši zbytočnosti ale dobre poradí. Chodíme tam s priateľkou od nášho pobytu v CZ. Rozhodne doporučujem !!!

paní "doktorka" je, jak zde mnozí píší, milý a příjemný člověk, ALE do té doby pokud o něco nejde! Nepoznala prasklý vřed resp. nadměrný úbytek krve, na vysokou tepovou frekvenci (v důsledku krevní ztráty) nasadila beta-blokátory, čímž se vše ještě zhoršilo, s tím že jde asi o stres v práci!!! Poté jsem přiměl manželku navštívit jiného lékaře, kde však již v čekárně zkolabovala a skončila v nemocnici na transfůzích. Jednalo se o život ohrožující stav!!! pokud jde o nějakou chřipku či rýmu, asi dobrý, ale v případě větších potíží vřele doporučuji navštívit raději nějakého odborníka! Můze jít o život!

Nemá komkurenci.Výborná lékařka i skvělý člověk

Nejlepší doktorka, co jsem kdy měla. Sestřička příjemná, paní doktorka také. Vždy mi poradí, pomůže či případně pošle na další vyšetření. Je ochotná, sympatická. Jsem ráda, že jí mám. :-)

Kdykoliv jsem něco potřeboval nebo mi něco bylo, neměl jsem jediný problém, dokonce i léky, které jsem si přál mi paní doktorka naordinovala. Čeká se všude, takže si nelze stěžovat, spíše pochválit paní doktorku, že si s pacienty dá záležet a snaží se nic nepřehléhnout. Za péči děkuji.

Paní doktorka je hrozně hodná...někdy se u ní člověk sice déle načeká,ale to bude tím,že je důsledná a nikoho neodflinká ...jsem hrozně spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou

Jsem spokojená

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla sebemenší problém a když čtu tady ty komentáře ,tak jsem celkem v šoku ,ne jen ,že mi přijde srabácké ,že se ani jeden nepodepíšete ,ale přijde mi jako by to psal jeden a ten samí člověk ,který chce pani doktorku nějakým způsobem pošpinit. k paní doktorce chodím už nějaký rok a vždy mi dokázala pomoci a byla vždy ochotná a milá. když čtu že tam někteří z vás chodí s prkotinama a málo, tak nemáte ani možnost pani doktorku pořádně poznat,já měla závažnější zdravotní komplikace a vždy mi maximálně pomohla

Potvrzuji dlouhé a dle mého zbytečné čekací doby u této lékařky. Z odborného hlediska nehodnotím, chodím výjimečně a s "prkotinami", který snad zvládne každý lékař. Když je pacientů více, čeká se velice dlouho, jednou jsem byl v čekárně sám a ani u lékařky nikdo nebyl a i tak jsem čekal více než půl hodiny.