Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Super lekárka a rovnako i super človek. Nerieši zbytočnosti ale dobre poradí. Chodíme tam s priateľkou od nášho pobytu v CZ. Rozhodne doporučujem !!!

Ověřeny pacient

paní "doktorka" je, jak zde mnozí píší, milý a příjemný člověk, ALE do té doby pokud o něco nejde! Nepoznala prasklý vřed resp. nadměrný úbytek krve, na vysokou tepovou frekvenci (v důsledku krevní ztráty) nasadila beta-blokátory, čímž se vše ještě zhoršilo, s tím že jde asi o stres v práci!!! Poté jsem přiměl manželku navštívit jiného lékaře, kde však již v čekárně zkolabovala a skončila v nemocnici na transfůzích. Jednalo se o život ohrožující stav!!! pokud jde o nějakou chřipku či rýmu, asi dobrý, ale v případě větších potíží vřele doporučuji navštívit raději nějakého odborníka! Můze jít o život!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Nemá komkurenci.Výborná lékařka i skvělý člověk

M

Nejlepší doktorka, co jsem kdy měla. Sestřička příjemná, paní doktorka také. Vždy mi poradí, pomůže či případně pošle na další vyšetření. Je ochotná, sympatická. Jsem ráda, že jí mám. :-)

I
Ověřeny pacient

Kdykoliv jsem něco potřeboval nebo mi něco bylo, neměl jsem jediný problém, dokonce i léky, které jsem si přál mi paní doktorka naordinovala. Čeká se všude, takže si nelze stěžovat, spíše pochválit paní doktorku, že si s pacienty dá záležet a snaží se nic nepřehléhnout. Za péči děkuji.

Paní doktorka je hrozně hodná...někdy se u ní člověk sice déle načeká,ale to bude tím,že je důsledná a nikoho neodflinká ...jsem hrozně spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou

Jsem spokojená

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla sebemenší problém a když čtu tady ty komentáře ,tak jsem celkem v šoku ,ne jen ,že mi přijde srabácké ,že se ani jeden nepodepíšete ,ale přijde mi jako by to psal jeden a ten samí člověk ,který chce pani doktorku nějakým způsobem pošpinit. k paní doktorce chodím už nějaký rok a vždy mi dokázala pomoci a byla vždy ochotná a milá. když čtu že tam někteří z vás chodí s prkotinama a málo, tak nemáte ani možnost pani doktorku pořádně poznat,já měla závažnější zdravotní komplikace a vždy mi maximálně pomohla

Potvrzuji dlouhé a dle mého zbytečné čekací doby u této lékařky. Z odborného hlediska nehodnotím, chodím výjimečně a s "prkotinami", který snad zvládne každý lékař. Když je pacientů více, čeká se velice dlouho, jednou jsem byl v čekárně sám a ani u lékařky nikdo nebyl a i tak jsem čekal více než půl hodiny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

I

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Je obětavá a milá.Děkuji za její péči o celou mou rodinu.Děkuji moc paní doktorko.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti