Praktický zubní lékař
náměstí Svobody 75, Bzenec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Jako dítě jsem z ní měla vždycky hrůzu, byla velmi necitlivá, při obyčejném prohlédnutí mě tahala za celou hlavu jako by nemohla použít zrcátka... Navíc při školních prohlídkách měnila plastové kelímky na vypláchnutí tak po každém pátém dítěti. Opravdu jsem byla šťastná, když jsem ve čtrnácti letech odešla k jiné zubařce.

Paní doktorka mi pomohla od bolesti, nemám nač si stěžovat, pracuje rychle a myslím, že dobře

Paní doktorka si ráda povídá se sestrou a poté je hodně nepozorná. Při mé návštěvě mi neopatrností urazila kousek zubní skloviny a poté mi to zapřela s tím, že už jsem to musela mít před tím. Po vyndání ulomené skloviny z úst se k tomu nevyjádřila a opravu mi nezapoměla naúčtovat. Při zákroku nepoužívá rukavice. Po návštěvě u ní mám vždy afty nebo koutky. A ještě k tomu jí ruce zapáchají kouřem nebo čím. No je to nepříjemné.

Nedoporučuju, díky bohu jsem už pryč
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Paní doktorka je rychlá a dělá svoji práci dobře