Odborný lékař oftalmologie
Smetanova 11, Přerov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ž
Umístění: jiné místo Oční vyšetření.

K paní doktorce jsme byli posláni na vyšetření kvůli možné oční vadě.Vyšetreni proběhlo tím způsobem že syna svázala do ručniku aby ho byla vůbec schopná vyšetřit..Pláč a zoufalost syna byl hrozný..Když sem řekla že chvíli počkáme že je vyřízený mi bylo řečeno že už to bude..Výsledek vyšetření byl i pro mě překvapením..+3 jedno oko+
4 druhé oko..Nezdálo se mi to a tak se obrátila na jiného očního lékaře a já byla jak opařená.. +1 brile nepotřebuje. Nikdy mě tam nikdo neuvidí..A co tak v mém okolí slyším na paní doktorku no..Raději vyjet z Přerova než mít u dítěte pokažený zrak a ne jen to..

Naprosto úžasná paní Doktorka nejen po stránce profesionální, ale i lidské: dcerce ještě nebyl ani rok a půl a přesto vyšetření přestála bez problému díky moc příjemnému přístupu paní Doktorky i Sestřičky - obě se snažily dcerku zabavit a vyšetření udělat formou hry, což se jim skvěle dařilo. Mohu jen a jen doporučit - kdyby všcihni lékaři vyšetřující děti měli podobný přístup, odbouralo by to mnohé bolístky na dětských dušičkách.

Velice příjemná dětská oční doktorka, je vidět že doktorka tak i sestra rozumí očni problematice u novorozenců či kojenců. Takže pokuď Vaše dítě trápijou slzné kanálky tak mužu vřele doporučit. Čěkací doba je v řádech dnů. A pokuď jde o samotný výkon - sondáž s nasledným proplachem, tak paní doktorka to zvladla na výbornou. Malé to sice bylo nepříjemné, ale jinak to nejde. A za tu chvili vzteku zdravý zrak opravdu stojí. Od té doby malá Ella má po problémech. Děkujeme.

K pani doktorce chodim uz vic jak 15 let, diky ni se mi prestaly zhorsovat oci (protoze se snazila to resit a poslala me na skleroplastiku, bez ktere bych ted byla asi davno slepa...). Je to dobra doktorka, jen jediny problem jsou priserne dlouhe cekaci lhuty, v breznu jsem se objednala na kveten, v kvetnu jsem mohla kvuli problemum busu dojit o 20 minut pozdeji a ona ze ne, ze me nevezme a objednala me az na srpen...

Chválím paní doktorku i paní sestřičku. Profesionální a přitom milý a skvělý přístupl Ordinaci navštěvuji již od svých 10 let a nyní zde chodím i se svojí dcerou. Moc děkuji za péči a přeji hodně štěstí do dalších let, strávených ve společnosti nás pacientů.

přístup k dětem hrozný, když menší dítě nespolupracuje a brečí, paní doktorka nepochopitelně zvyšuje hlas, jedná s dětmi pomalu jak s dospělými, je arogantní a netrpělivá. Naše poslední návštěva mě donutila k tomu, hledat si jinou dětskou oční lékařku i za cenu dojíždění. Nedoporučuji. Čekací doba příšerná - 3 a více měsíců....

Paní doktorka svým odborným přístupem a vytrvalostí v léčbě zachránila mému synovi oko. Nepřestanu děkovat!

S paní doktorkou Blahovou jsem velice spokojena. S 1,5 ročním synkem to velice dobře umí, je trpělivá. Sestřička je příjemná. Čekací doba je přiměřená, ve srovnání s mojí oční lékařkou.
Jednou měla záskok za očního mojí babičky. Byla s ní také spokojená a pochvalovala si, jak to u ní na rozdíl od jejího očního odsýpá.
Co se týká komentáře o pořádek v pacientech. Paní doktorka nové dospělé pacienty nepřijímá, což je pochopitelné. Mgr. Alena Součková

je fakt, že tam má i dospělé a starší občany...nechápu. Čekací doba od objednání min. 4 měsíce...

Doporučuji, dcerku má v péči v oční školce, jsem s sní strašně spokojená. Vždy mi vše dobře vysvětlí a poradí. Je to široko daleko nejlepší oční lékařka pro děti, ale pravdou je, že dospělí pacienti by si měli zajít k očařům pro dospělé. Zbytečně toho má pak paní doktorka hodně a čekací doby na vyšetření se tím prodlužují. Ještě jednou děkuji za výbornou péči své dcerky. L. M. + dcerka Viktorka...