Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. ortopedické konzultace

Jsem velmi tvrdě pracující člověk bez volnočasového fondu a vždy když mám nějakou zdravotní indispozici typu tenisový loket, namožené šlachy v chodidlech ( denně na hodím cca 15-20 km), dokáže mi účinně pomoci, abych mohl živit svoji ženu a dvě osmiměsíční holčičky a fenku boxera. Kdyby nebylo jeho umění a znalostí, už dávno bychom přišli o byt, protože bych nebyl schopný to jinak utáhnout.Mohu být jen vděčný a opakovaně říci děkuji za vše pane doktore. Martin Petružálek

Lepší doporučení jsem nemohla dostat.Velice mi pomohl a pana doktora si vážím.

Vynikající pan doktor,odborník na svém mistě,více takových lékařů.

Výborný lékař a hlavně člověk.To co tu mnohým vadí je bezpředmětné.Právo na názor má každý,vždyt Vás nikdo k vstupu do náboženského spolku nenutí.Chce to víc tolerance.

velice milý pan doktor,

špatně diagnostikoval, následky mám dodnes, pomoci mě museli jinde. Nikdy víc

Odborník na svém místě.

Lepšího lékaře neznám...

Ač manželku odvezla RZS do nemocnice s poruchou rovnováhy, tak mi ji po 2 hodinách předali s tím, že je to asi nízkým tlakem a že se to samo zlepší (bez injekce a bez léků). Jelikož se to druhý den vůbec nelepšilo a s manželkou se motal celý svět, tak jsem třetí den vyhledal MUDr. Vávru, jelikož jsem slyšel, že už podobné případy vyřešil a skutečně se tak stalo. Po 45 minutovém vyšetření (včetně RTG) jsem odcházel z jeho ordinace s receptem na tři druhy léků, límcem na krk a "opíchanou manželkou", která se to lepší ze dne na den.

Jsem spokojená, po mnoho let se stará o můj zdravotní stav a vždy mi napíše lázně přímo na míru :-)